1. A

Začetek turnirja: 02.02.2019 ob 10:00
Tip turnirja A turnir
Disciplina mednarodna osmica
Lokacija Biljard klub Break
Rok za prijavo 01.02.2019 do 12:00h
Sistem tekmovanja Dvojna eliminacija s finalno skupino enojne eliminacije.
Pravica do nastopa Vsi licencirani igralci slovenske biljardne lige
Prijavnina 30€
Kako se prijaviti Prijave po objavljenem roku se ne sprejemajo. Odjave so mogoče pred izvedbo žreba, izključno v pisni obliki na naslovu tekmovanja@biljardna-zveza.si
Nagrade
Št. nastopajočih max. 64
Vodja turnirja Tim Trampuš
Pomočnik vodje Blaž Kolenc
Predstavnik organizatorja
Glavni sodnik Tim Trampuš

OPOMBE

Licencirani tekmovalci so vsi registrirani igralci z veljavno (sezonsko ali enkratno) tekmovalno licenco BZS.

Enkratna tekmovalna licenca za eno tekmovanje znaša +10€

Društva oddajo svoje prijave na naslov tekmovanja@biljardna-zveza.si

Drugi načini prijave ali odjave niso mogoči!

Žreb za turnir na spodnji povezavi

https://cuescore.com/tournament/1.+A+turnir+Zvezne+Lige+kvalifikacije/3649874?schedule#schedule

Datoteke:
Bližnjice

Rezultati turnirja:

Uvrstitev Ime Klub
1. Klemen Gradišnik BK Bistrc
2. Matjaž Erčulj Biljard klub Gomes
3. Miha Šinkovec Klub biljardistov Ljubljana
3. Mitja Gradišnik Biljard klub Direkt
5. Ana Gradišnik Biljard klub Gomes
5. Damjan Kerep Biljard klub Fit-Fit
5. Kristijan Gavez Biljard klub Gomes
5. Matej Dakol Zavod Advantis Premium
9. Blaž Bižal Biljard klub Direkt
9. Denis Godeša Biljard klub Direkt
9. Marco Pegan Biljard klub Direkt
9. Simon Tomažič BK Bistrc
13. Blaž Kolenc Biljard klub Break
13. Bojan Uljan BK Bistrc
13. Damir Petrinec Zavod Advantis Premium
13. Sašo Mežek Biljard klub Break
17. Igor Bajsič Biljard klub Direkt
17. Marjan Bratič Zavod Advantis Premium
17. Peter Fijavž Biljard klub Gomes
17. Tomaž Varvaris Biljard klub Break
21. Davor Markovič Biljard klub Direkt
21. Jožef Gatej Klub biljardistov Ljubljana
21. Kristijan Nikl Biljard klub Direkt
21. Miha Zajc Klub biljardistov Ljubljana
  Nejc Zajc Klub biljardistov Ljubljana

Seznam prijavljenih

Pozicija Ime Klub
1 Tomaž Varvaris Biljard klub Break
2 Vladimir Mikek Biljard klub Devetka Maribor
3 Aleš Pečečnik Biljard klub Devetka Maribor
4 Alex Rojko Biljard klub Devetka Maribor
5 Branislav Rojko Biljard klub Devetka Maribor
6 Blaž Bižal Biljard klub Direkt
7 Davor Markovič Biljard klub Direkt
8 Marsel Kotnik Biljard klub Franky's pub
9 Janez Lavrič Biljard klub Franky's pub
10 Klavdij Ferle Biljard klub Gomes
11 Robert Filipič Biljard klub Gomes
12 Tomas Hercog Biljard klub Gomes
13 Beno Messner Biljard klub Gomes
14 Boštjan Messner Biljard klub Gomes
15 Janez Habjanič Biljard klub Pipipool.com
16 Jan Ivanušič Biljard klub Pipipool.com
17 Mitja Kragelj BK Bistrc
18 Boštjan Obid BK Bistrc
19 Simon Tomažič BK Bistrc
20 Bojan Uljan BK Bistrc
21 Franci Čučnik Klub biljardistov Ljubljana
22 Marjan Bratič Zavod Advantis Premium
23 Blaž Savšek Zavod Advantis Premium
24 Jan Slejko Ljubišič Zavod Advantis Premium
Lestvice
MESTO
IME
TOČKE
Matjaž Erčulj
4040
Mitja Gradišnik
3485
Miha Šinkovec
2235
Klemen Gradišnik
2230
Ana Gradišnik
1750
Ogled celotne lestvice »
MESTO
IME
TOČKE
Jan Mrak
1500
David Furlan
895
Loris Kulenović
710
Matic Rotar
525
Aljaž Papež
515
Ogled celotne lestvice »
izdelava spletne strani Copyright © 2013 Biljardna zveza Slovenije