1. B turnir Zvezne lige

Začetek turnirja: 19.01.2019 ob 10:00
Tip turnirja B turnir
Disciplina mednarodna osmica
Lokacija Biljard klub 9 Maribor
Rok za prijavo 18.01.2019 do 12:00h
Sistem tekmovanja Dvojna eliminacija s finalno skupino enojne eliminacije
Pravica do nastopa Vsi licencirani igralci 2. slovenske biljardne lige
Prijavnina Prijavnina znaša 20€
Kako se prijaviti Prijave po objavljenem roku se ne sprejemajo. Odjave so mogoče pred izvedbo žreba, izključno v pisni obliki na naslovu tekmovanja@biljardna-zveza.si
Nagrade
Št. nastopajočih Max 64
Vodja turnirja Blaž Kolenc
Pomočnik vodje Aleš Pečečnik
Predstavnik organizatorja
Glavni sodnik Blaž Kolenc

OPOMBE
Licencirani tekmovalci so vsi registrirani igralci z veljavno (sezonsko ali enkratno) tekmovalno
licenco BZS. Enkratna tekmovalna licenca za eno tekmovanje znaša +10€
Društva oddajo svoje prijave na naslov tekmovanja@biljardna-zveza.si
Drugi načini prijave ali odjave niso mogoči!
Povezava do prijav in žreba tukaj.

Datoteke:
Bližnjice

Rezultati turnirja:

Uvrstitev Ime Klub
1. Robert Filipič Biljard klub Gomes
2. Franci Čučnik Klub biljardistov Ljubljana
3. Bojan Uljan BK Bistrc
3. Janez Lavrič Biljard klub Franky's pub
5. Blaž Bižal Biljard klub Direkt
5. Jan Ivanušič Biljard klub Pipipool.com
5. Marsel Kotnik Biljard klub Franky's pub
5. Tomas Hercog Biljard klub Gomes
9. Blaž Savšek Zavod Advantis Premium
9. Jan Slejko Ljubišič Zavod Advantis Premium
9. Klavdij Ferle Biljard klub Gomes
9. Marjan Bratič Zavod Advantis Premium
9. Simon Tomažič BK Bistrc
13. Aleš Pečečnik Biljard klub Devetka Maribor
13. Boštjan Messner Biljard klub Gomes
13. Branislav Rojko Biljard klub Devetka Maribor
17. Beno Messner Biljard klub Gomes
17. Boštjan Obid BK Bistrc
17. Davor Markovič Biljard klub Direkt
17. Janez Habjanič Biljard klub Pipipool.com
17. Mitja Kragelj BK Bistrc
17. Tomaž Varvaris Biljard klub Break
17. Vladimir Mikek Biljard klub Devetka Maribor
  Alex Rojko Biljard klub Devetka Maribor

Seznam prijavljenih

Pozicija Ime Klub
1 Tomaž Varvaris Biljard klub Break
2 Vladimir Mikek Biljard klub Devetka Maribor
3 Aleš Pečečnik Biljard klub Devetka Maribor
4 Alex Rojko Biljard klub Devetka Maribor
5 Branislav Rojko Biljard klub Devetka Maribor
6 Blaž Bižal Biljard klub Direkt
7 Davor Markovič Biljard klub Direkt
8 Marsel Kotnik Biljard klub Franky's pub
9 Janez Lavrič Biljard klub Franky's pub
10 Klavdij Ferle Biljard klub Gomes
11 Robert Filipič Biljard klub Gomes
12 Tomas Hercog Biljard klub Gomes
13 Beno Messner Biljard klub Gomes
14 Boštjan Messner Biljard klub Gomes
15 Janez Habjanič Biljard klub Pipipool.com
16 Jan Ivanušič Biljard klub Pipipool.com
17 Mitja Kragelj BK Bistrc
18 Boštjan Obid BK Bistrc
19 Simon Tomažič BK Bistrc
20 Bojan Uljan BK Bistrc
21 Franci Čučnik Klub biljardistov Ljubljana
22 Marjan Bratič Zavod Advantis Premium
23 Blaž Savšek Zavod Advantis Premium
24 Jan Slejko Ljubišič Zavod Advantis Premium
Lestvice
MESTO
IME
TOČKE
Mitja Gradišnik
2070
Matjaž Erčulj
1990
Klemen Gradišnik
1560
Miha Šinkovec
1495
Damjan Kerep
955
Ogled celotne lestvice »
MESTO
IME
TOČKE
Jan Mrak
1000
David Furlan
560
Loris Kulenović
485
David Gradišnik
375
Matic Rotar
375
Ogled celotne lestvice »
izdelava spletne strani Copyright © 2013 Biljardna zveza Slovenije