2. A turnir Zvezne lige

Začetek turnirja: 02.03.2019 ob 10:00
Tip turnirja A turnir
Disciplina devetka
Lokacija Biljard klub Kaval Premium
Rok za prijavo 01.03.2019 do 12:00h
Sistem tekmovanja Dvojna eliminacija s finalno skupino enojne eliminacije
Pravica do nastopa Vsi licencirani igralci slovenske biljardne lige
Prijavnina Prijavnina znaša 30€
Kako se prijaviti Društva oddajo svoje prijave na naslov tekmovanja@biljardna-zveza.si. Drugi načini prijave ali odjave niso mogoči!
Nagrade
Št. nastopajočih max 64
Vodja turnirja Tim Trampuš
Pomočnik vodje Blaž Kolenc
Predstavnik organizatorja
Glavni sodnik Tim Trampuš

OPOMBE
Licencirani tekmovalci so vsi registrirani igralci z veljavno (sezonsko ali enkratno) tekmovalno licenco BZS. Enkratna tekmovalna licenca za eno tekmovanje znaša +10€
Društva oddajo svoje prijave na naslov tekmovanja@biljardna-zveza.si
Drugi načini prijave ali odjave niso mogoči!

Datoteke:
Bližnjice

Rezultati turnirja:

Uvrstitev Ime Klub
1. Matjaž Erčulj Biljard klub Gomes
2. Nino Porič Biljard klub Direkt
3. Miha Šinkovec Klub biljardistov Ljubljana
3. Mitja Gradišnik Biljard klub Direkt
5. Ana Gradišnik Biljard klub Gomes
5. Franci Čučnik Klub biljardistov Ljubljana
5. Kristijan Gavez Biljard klub Gomes
5. Miha Zajc Klub biljardistov Ljubljana
9. Blaž Kolenc Biljard klub Break
9. Damjan Kerep Biljard klub Fit-Fit
9. Klemen Gradišnik BK Bistrc
9. Marco Pegan Biljard klub Direkt
9. Matej Dakol Zavod Advantis Premium
9. Peter Fijavž Biljard klub Gomes
9. Simon Tomažič BK Bistrc
9. Tomaž Benedičič Biljard klub Break
17. Francesca Garlatti Biljard klub Direkt
17. Gorazd Žužek Biljard klub Direkt
17. Igor Bajsič Biljard klub Direkt
17. Matej Brajkovič Klub biljardistov Ljubljana
21. Jožef Gatej Klub biljardistov Ljubljana
21. Marjan Bratič Zavod Advantis Premium
21. Marko Cimerman Zavod Advantis Premium
21. Tomaž Varvaris Biljard klub Break
25. Kristijan Nikl Biljard klub Direkt

Seznam prijavljenih

Pozicija Ime Klub
1 Tomaž Benedičič Biljard klub Break
2 Blaž Kolenc Biljard klub Break
3 Tomaž Varvaris Biljard klub Break
4 Igor Bajsič Biljard klub Direkt
5 Francesca Garlatti Biljard klub Direkt
6 Mitja Gradišnik Biljard klub Direkt
7 Kristijan Nikl Biljard klub Direkt
8 Marco Pegan Biljard klub Direkt
9 Nino Porič Biljard klub Direkt
10 Gorazd Žužek Biljard klub Direkt
11 Damjan Kerep Biljard klub Fit-Fit
12 Matjaž Erčulj Biljard klub Gomes
13 Peter Fijavž Biljard klub Gomes
14 Kristijan Gavez Biljard klub Gomes
15 Ana Gradišnik Biljard klub Gomes
16 Klemen Gradišnik BK Bistrc
17 Simon Tomažič BK Bistrc
18 Matej Brajkovič Klub biljardistov Ljubljana
19 Franci Čučnik Klub biljardistov Ljubljana
20 Jožef Gatej Klub biljardistov Ljubljana
21 Miha Šinkovec Klub biljardistov Ljubljana
22 Miha Zajc Klub biljardistov Ljubljana
23 Marjan Bratič Zavod Advantis Premium
24 Marko Cimerman Zavod Advantis Premium
25 Matej Dakol Zavod Advantis Premium
Lestvice
MESTO
IME
TOČKE
Mitja Gradišnik
2070
Matjaž Erčulj
1990
Klemen Gradišnik
1560
Miha Šinkovec
1495
Damjan Kerep
955
Ogled celotne lestvice »
MESTO
IME
TOČKE
Jan Mrak
1000
David Furlan
560
Loris Kulenović
485
David Gradišnik
375
Matic Rotar
375
Ogled celotne lestvice »
izdelava spletne strani Copyright © 2013 Biljardna zveza Slovenije