2. B turnir

Začetek turnirja: 16.02.2019 ob 10:00
Tip turnirja B turnir
Disciplina devetka
Lokacija Biljard klub Break
Rok za prijavo 15.02.2019 do 12:00h
Sistem tekmovanja Dvojna eliminacija s finalno skupino enojne eliminacije
Pravica do nastopa Vsi licencirani igralci 2. slovenske biljardne lige
Prijavnina Prijavnina znaša 20€
Kako se prijaviti Prijave po objavljenem roku se ne sprejemajo. Odjave so mogoče pred izvedbo žreba, izključno v pisni obliki na naslovu tekmovanja@biljardna-zveza.si
Nagrade
Št. nastopajočih max 64
Vodja turnirja Blaž Kolenc
Pomočnik vodje Tina Žakelj
Predstavnik organizatorja
Glavni sodnik Blaž Kolenc

OPOMBE
Licencirani tekmovalci so vsi registrirani igralci z veljavno (sezonsko ali enkratno) tekmovalno licenco BZS.

Enkratna tekmovalna licenca za eno tekmovanje znaša +10€

Društva oddajo svoje prijave na naslov tekmovanja@biljardna-zveza.si

Drugi načini prijave ali odjave niso mogoči!

Datoteke:
Bližnjice

Rezultati turnirja:

Uvrstitev Ime Klub
1. Matej Brajkovič Klub biljardistov Ljubljana
2. Simon Tomažič BK Bistrc
3. Blaž Bižal Biljard klub Direkt
3. Sašo Mežek Biljard klub Break
5. Damir Petrinec Zavod Advantis Premium
5. Francesca Garlatti Biljard klub Direkt
5. Franci Čučnik Klub biljardistov Ljubljana
5. Lovro Kokot Biljard klub Break
9. Beno Messner Biljard klub Gomes
9. Blaž Savšek Zavod Advantis Premium
9. Gorazd Žužek Biljard klub Direkt
9. Robert Vončina Biljard klub Direkt
13. Bojan Uljan BK Bistrc
13. Domen Šinkovec Biljard klub Break
13. Jan Slejko Ljubišič Zavod Advantis Premium
13. Mitja Kragelj BK Bistrc
17. Elvis Štemberger Zavod Advantis Premium
17. Jožef Gatej Klub biljardistov Ljubljana
17. Marjan Bratič Zavod Advantis Premium
17. Marko Cimerman Zavod Advantis Premium
17. Martin Pevec Biljard klub Gomes
17. Odisej Hudolin Biljard klub Osmica
17. Tomaž Benedičič Biljard klub Break
17. Tomaž Varvaris Biljard klub Break
25. Luka Todorovič Klub biljardistov Ljubljana

Seznam prijavljenih

Pozicija Ime Klub
1 Tomaž Benedičič Biljard klub Break
2 Lovro Kokot Biljard klub Break
3 Sašo Mežek Biljard klub Break
4 Domen Šinkovec Biljard klub Break
5 Tomaž Varvaris Biljard klub Break
6 Blaž Bižal Biljard klub Direkt
7 Francesca Garlatti Biljard klub Direkt
8 Robert Vončina Biljard klub Direkt
9 Gorazd Žužek Biljard klub Direkt
10 Beno Messner Biljard klub Gomes
11 Martin Pevec Biljard klub Gomes
12 Odisej Hudolin Biljard klub Osmica
13 Mitja Kragelj BK Bistrc
14 Simon Tomažič BK Bistrc
15 Bojan Uljan BK Bistrc
16 Matej Brajkovič Klub biljardistov Ljubljana
17 Franci Čučnik Klub biljardistov Ljubljana
18 Jožef Gatej Klub biljardistov Ljubljana
19 Luka Todorovič Klub biljardistov Ljubljana
20 Marjan Bratič Zavod Advantis Premium
21 Marko Cimerman Zavod Advantis Premium
22 Damir Petrinec Zavod Advantis Premium
23 Blaž Savšek Zavod Advantis Premium
24 Jan Slejko Ljubišič Zavod Advantis Premium
25 Elvis Štemberger Zavod Advantis Premium
Lestvice
MESTO
IME
TOČKE
Matjaž Erčulj
4040
Mitja Gradišnik
3485
Miha Šinkovec
2235
Klemen Gradišnik
2230
Ana Gradišnik
1750
Ogled celotne lestvice »
MESTO
IME
TOČKE
Jan Mrak
1500
David Furlan
895
Loris Kulenović
710
Matic Rotar
525
Aljaž Papež
515
Ogled celotne lestvice »
izdelava spletne strani Copyright © 2013 Biljardna zveza Slovenije