3. A turnir Zvezne lige

Začetek turnirja: 06.04.2019 ob 10:00
Tip turnirja A turnir
Disciplina desetka
Lokacija Biljard klub Direkt
Rok za prijavo 05.04.2019 do 12:00h
Sistem tekmovanja Dvojna eliminacija s finalno skupino enojne eliminacije
Pravica do nastopa Vsi licencirani igralci slovenske biljardne lige
Prijavnina Prijavnina znaša 30€
Kako se prijaviti Prijave po objavljenem roku se ne sprejemajo. Odjave so mogoče pred izvedbo žreba, izključno v pisni obliki na naslovu tekmovanja@biljardna-zveza.si
Nagrade
Št. nastopajočih Max 64
Vodja turnirja Tim Trampuš
Pomočnik vodje Blaž Kolenc
Predstavnik organizatorja
Glavni sodnik Tim Trampuš

OPOMBE
Licencirani tekmovalci so vsi registrirani igralci z veljavno (sezonsko ali enkratno) tekmovalno licenco BZS. Enkratna tekmovalna licenca za eno tekmovanje znaša +10€
Društva oddajo svoje prijave na naslov tekmovanja@biljardna-zveza.si
Drugi načini prijave ali odjave niso mogoči!

Bližnjice

Rezultati turnirja:

Uvrstitev Ime Klub
1. Matjaž Erčulj Biljard klub Gomes
2. Mitja Gradišnik Biljard klub Direkt
3. Ana Gradišnik Biljard klub Gomes
3. Nino Porič Biljard klub Direkt
5. Blaž Bižal Biljard klub Direkt
5. Klemen Gradišnik BK Bistrc
5. Kristijan Gavez Biljard klub Gomes
5. Simon Tomažič BK Bistrc
9. Blaž Kolenc Biljard klub Break
9. Damjan Kerep Biljard klub Fit-Fit
9. Denis Godeša Biljard klub Direkt
9. Francesca Garlatti Biljard klub Direkt
9. Franci Čučnik Klub biljardistov Ljubljana
9. Jan Slejko Ljubišič Zavod Advantis Premium
9. Marco Pegan Biljard klub Direkt
9. Miha Šinkovec Klub biljardistov Ljubljana
17. Boštjan Obid BK Bistrc
17. Igor Bajsič Biljard klub Direkt
17. Matej Brajkovič Klub biljardistov Ljubljana
17. Miha Zajc Klub biljardistov Ljubljana
21. Gorazd Žužek Biljard klub Direkt
21. Mitja Kragelj BK Bistrc
21. Peter Fijavž Biljard klub Gomes
21. Robert Rednak Biljard klub Direkt
25. Marjan Bratič Zavod Advantis Premium

Seznam prijavljenih

Pozicija Ime Klub
1 Blaž Kolenc Biljard klub Break
2 Igor Bajsič Biljard klub Direkt
3 Blaž Bižal Biljard klub Direkt
4 Francesca Garlatti Biljard klub Direkt
5 Denis Godeša Biljard klub Direkt
6 Mitja Gradišnik Biljard klub Direkt
7 Marco Pegan Biljard klub Direkt
8 Nino Porič Biljard klub Direkt
9 Robert Rednak Biljard klub Direkt
10 Gorazd Žužek Biljard klub Direkt
11 Damjan Kerep Biljard klub Fit-Fit
12 Matjaž Erčulj Biljard klub Gomes
13 Peter Fijavž Biljard klub Gomes
14 Kristijan Gavez Biljard klub Gomes
15 Ana Gradišnik Biljard klub Gomes
16 Klemen Gradišnik BK Bistrc
17 Mitja Kragelj BK Bistrc
18 Boštjan Obid BK Bistrc
19 Simon Tomažič BK Bistrc
20 Matej Brajkovič Klub biljardistov Ljubljana
21 Franci Čučnik Klub biljardistov Ljubljana
22 Miha Šinkovec Klub biljardistov Ljubljana
23 Miha Zajc Klub biljardistov Ljubljana
24 Marjan Bratič Zavod Advantis Premium
25 Jan Slejko Ljubišič Zavod Advantis Premium
Lestvice
MESTO
IME
TOČKE
Matjaž Erčulj
2940
Mitja Gradišnik
2750
Klemen Gradišnik
1905
Miha Šinkovec
1745
Ana Gradišnik
1425
Ogled celotne lestvice »
MESTO
IME
TOČKE
Jan Mrak
1500
David Furlan
895
Loris Kulenović
710
Matic Rotar
525
Aljaž Papež
515
Ogled celotne lestvice »
izdelava spletne strani Copyright © 2013 Biljardna zveza Slovenije