3. B turnir

Začetek turnirja: 23.03.2019 ob 10:00
Tip turnirja B turnir
Disciplina desetka
Lokacija Biljard klub Kaval Premium
Rok za prijavo 22.03.2019 do 12:00h
Sistem tekmovanja Dvojna eliminacija s finalno skupino enojne eliminacije
Pravica do nastopa Vsi licencirani igralci 2. slovenske biljardne lige
Prijavnina 20€
Kako se prijaviti Prijave po objavljenem roku se ne sprejemajo. Odjave so mogoče pred izvedbo žreba, izključno v pisni obliki na naslovu tekmovanja@biljardna-zveza.si
Nagrade
Št. nastopajočih max 64
Vodja turnirja Tim Trampuš
Pomočnik vodje
Predstavnik organizatorja
Glavni sodnik Tim Trampuš

OPOMBE
Licencirani tekmovalci so vsi registrirani igralci z veljavno (sezonsko ali enkratno) tekmovalno
licenco BZS.

Enkratna tekmovalna licenca za eno tekmovanje znaša +10€

Društva oddajo svoje prijave na naslov tekmovanja@biljardna-zveza.si

Drugi načini prijave ali odjave niso mogoči!
 

Datoteke:
Bližnjice

Rezultati turnirja:

Uvrstitev Ime Klub
1. Matej Brajkovič Klub biljardistov Ljubljana
2. Franci Čučnik Klub biljardistov Ljubljana
3. Gorazd Žužek Biljard klub Direkt
3. Vid Kuklec Klub biljardistov Ljubljana
5. Boštjan Obid BK Bistrc
5. Mitja Kragelj BK Bistrc
5. Robert Rednak Biljard klub Direkt
5. Simon Tomažič BK Bistrc
9. Bojan Uljan BK Bistrc
9. Francesca Garlatti Biljard klub Direkt
9. Mitja Svoljšak Biljard klub Osmica
9. Peter Fijavž Biljard klub Gomes
13. Marjan Bratič Zavod Advantis Premium
13. Marko Cimerman Zavod Advantis Premium
13. Tomaž Benedičič Biljard klub Break
13. Tomaž Varvaris Biljard klub Break
17. Blaž Savšek Zavod Advantis Premium
17. Janez Kočar Biljard klub Osmica
17. Jožef Gatej Klub biljardistov Ljubljana
17. Odisej Hudolin Biljard klub Osmica

Seznam prijavljenih

Pozicija Ime Klub
1 Tomaž Benedičič Biljard klub Break
2 Tomaž Varvaris Biljard klub Break
3 Francesca Garlatti Biljard klub Direkt
4 Robert Rednak Biljard klub Direkt
5 Gorazd Žužek Biljard klub Direkt
6 Peter Fijavž Biljard klub Gomes
7 Odisej Hudolin Biljard klub Osmica
8 Janez Kočar Biljard klub Osmica
9 Mitja Svoljšak Biljard klub Osmica
10 Mitja Kragelj BK Bistrc
11 Boštjan Obid BK Bistrc
12 Simon Tomažič BK Bistrc
13 Bojan Uljan BK Bistrc
14 Matej Brajkovič Klub biljardistov Ljubljana
15 Franci Čučnik Klub biljardistov Ljubljana
16 Jožef Gatej Klub biljardistov Ljubljana
17 Vid Kuklec Klub biljardistov Ljubljana
18 Marjan Bratič Zavod Advantis Premium
19 Marko Cimerman Zavod Advantis Premium
20 Blaž Savšek Zavod Advantis Premium
Lestvice
MESTO
IME
TOČKE
Matjaž Erčulj
4040
Mitja Gradišnik
3485
Miha Šinkovec
2235
Klemen Gradišnik
2230
Ana Gradišnik
1750
Ogled celotne lestvice »
MESTO
IME
TOČKE
Jan Mrak
1500
David Furlan
895
Loris Kulenović
710
Matic Rotar
525
Aljaž Papež
515
Ogled celotne lestvice »
izdelava spletne strani Copyright © 2013 Biljardna zveza Slovenije