3. B turnir
Začetek turnirja: | 23.03.2019 ob 10:00 |
Tip turnirja | B turnir |
Disciplina | desetka |
Lokacija | Biljard klub Kaval Premium |
Rok za prijavo | 22.03.2019 do 12:00h |
Sistem tekmovanja | Dvojna eliminacija s finalno skupino enojne eliminacije |
Pravica do nastopa | Vsi licencirani igralci 2. slovenske biljardne lige |
Prijavnina | 20€ |
Kako se prijaviti | Prijave po objavljenem roku se ne sprejemajo. Odjave so mogoče pred izvedbo žreba, izključno v pisni obliki na naslovu tekmovanja@biljardna-zveza.si |
Nagrade | |
Št. nastopajočih | max 64 |
Vodja turnirja | Tim Trampuš |
Pomočnik vodje | |
Predstavnik organizatorja | |
Glavni sodnik | Tim Trampuš |
OPOMBE
Licencirani tekmovalci so vsi registrirani igralci z veljavno (sezonsko ali enkratno) tekmovalno
licenco BZS.
Enkratna tekmovalna licenca za eno tekmovanje znaša +10€
Društva oddajo svoje prijave na naslov tekmovanja@biljardna-zveza.si
Drugi načini prijave ali odjave niso mogoči!
Bližnjice
Rezultati turnirja:
Uvrstitev | Ime | Klub |
---|---|---|
1. | Matej Brajkovič | Klub biljardistov Ljubljana |
2. | Franci Čučnik | Klub biljardistov Ljubljana |
3. | Gorazd Žužek | Biljard klub Direkt |
3. | Vid Kuklec | Klub biljardistov Ljubljana |
5. | Boštjan Obid | BK Bistrc |
5. | Mitja Kragelj | BK Bistrc |
5. | Robert Rednak | Biljard klub Direkt |
5. | Simon Tomažič | BK Bistrc |
9. | Bojan Uljan | BK Bistrc |
9. | Francesca Garlatti | Biljard klub Direkt |
9. | Mitja Svoljšak | Biljard klub Osmica |
9. | Peter Fijavž | Biljard klub Gomes |
13. | Marjan Bratič | Zavod Advantis Premium |
13. | Marko Cimerman | Zavod Advantis Premium |
13. | Tomaž Benedičič | Biljard klub Break |
13. | Tomaž Varvaris | Biljard klub Break |
17. | Blaž Savšek | Zavod Advantis Premium |
17. | Janez Kočar | Biljard klub Osmica |
17. | Jožef Gatej | Klub biljardistov Ljubljana |
17. | Odisej Hudolin | Biljard klub Osmica |
Seznam prijavljenih
Pozicija | Ime | Klub |
---|---|---|
1 | Tomaž Benedičič | Biljard klub Break |
2 | Tomaž Varvaris | Biljard klub Break |
3 | Francesca Garlatti | Biljard klub Direkt |
4 | Robert Rednak | Biljard klub Direkt |
5 | Gorazd Žužek | Biljard klub Direkt |
6 | Peter Fijavž | Biljard klub Gomes |
7 | Odisej Hudolin | Biljard klub Osmica |
8 | Janez Kočar | Biljard klub Osmica |
9 | Mitja Svoljšak | Biljard klub Osmica |
10 | Mitja Kragelj | BK Bistrc |
11 | Boštjan Obid | BK Bistrc |
12 | Simon Tomažič | BK Bistrc |
13 | Bojan Uljan | BK Bistrc |
14 | Matej Brajkovič | Klub biljardistov Ljubljana |
15 | Franci Čučnik | Klub biljardistov Ljubljana |
16 | Jožef Gatej | Klub biljardistov Ljubljana |
17 | Vid Kuklec | Klub biljardistov Ljubljana |
18 | Marjan Bratič | Zavod Advantis Premium |
19 | Marko Cimerman | Zavod Advantis Premium |
20 | Blaž Savšek | Zavod Advantis Premium |