4. B turnir
Začetek turnirja: | 07.09.2019 ob 10:00 |
Tip turnirja | B turnir |
Disciplina | mednarodna osmica |
Lokacija | Biljard klub Direkt |
Rok za prijavo | 06.09.2019 do 12:00h |
Sistem tekmovanja | Dvojna eliminacija z finalno skupino |
Pravica do nastopa | Vsi licencirani igralci 2. slovenske biljardne lige |
Prijavnina | 20€ |
Kako se prijaviti | Prijave po objavljenem roku se ne sprejemajo. Odjave so mogoče pred izvedbo žreba, izključno v pisni obliki na naslovu tekmovanja@biljardna-zveza.si |
Nagrade | |
Št. nastopajočih | |
Vodja turnirja | Blaž Kolenc |
Pomočnik vodje | Tina Žakelj |
Predstavnik organizatorja | |
Glavni sodnik | Blaž Kolenc |
Licencirani tekmovalci so vsi registrirani igralci z veljavno (sezonsko ali enkratno) tekmovalno
licenco BZS.
Enkratna tekmovalna licenca za eno tekmovanje znaša +10€
Društva oddajo svoje prijave na naslov tekmovanja@biljardna-zveza.si
Drugi načini prijave ali odjave niso mogoči!
Rezultati turnirja:
Uvrstitev | Ime | Klub |
---|---|---|
1. | Sašo Mežek | Biljard klub Break |
2. | Gorazd Žužek | Biljard klub Direkt |
3. | Bojan Uljan | BK Bistrc |
3. | Robert Rednak | Biljard klub Direkt |
5. | Beno Messner | Biljard klub Gomes |
5. | Blaž Bižal | Biljard klub Direkt |
5. | Francesca Garlatti | Biljard klub Direkt |
5. | Peter Fijavž | Biljard klub Gomes |
9. | Igor Bajsič | Biljard klub Direkt |
9. | Jan Slejko Ljubišič | Zavod Advantis Premium |
9. | Mitja Kragelj | BK Bistrc |
9. | Simon Tomažič | BK Bistrc |
13. | Anel Muminović | Biljard klub Break |
13. | Blaž Savšek | Zavod Advantis Premium |
13. | Branislav Rojko | Biljard klub Devetka Maribor |
13. | Marko Cimerman | Zavod Advantis Premium |
17. | Davor Markovič | Biljard klub Direkt |
17. | Denis Jasnič | Klub biljardistov Ljubljana |
Janez Lavrič | Biljard klub Franky's pub |
Seznam prijavljenih
Pozicija | Ime | Klub |
---|---|---|
1 | Sašo Mežek | Biljard klub Break |
2 | Anel Muminović | Biljard klub Break |
3 | Branislav Rojko | Biljard klub Devetka Maribor |
4 | Igor Bajsič | Biljard klub Direkt |
5 | Blaž Bižal | Biljard klub Direkt |
6 | Francesca Garlatti | Biljard klub Direkt |
7 | Davor Markovič | Biljard klub Direkt |
8 | Robert Rednak | Biljard klub Direkt |
9 | Gorazd Žužek | Biljard klub Direkt |
10 | Janez Lavrič | Biljard klub Franky's pub |
11 | Peter Fijavž | Biljard klub Gomes |
12 | Beno Messner | Biljard klub Gomes |
13 | Mitja Kragelj | BK Bistrc |
14 | Simon Tomažič | BK Bistrc |
15 | Bojan Uljan | BK Bistrc |
16 | Denis Jasnič | Klub biljardistov Ljubljana |
17 | Marko Cimerman | Zavod Advantis Premium |
18 | Blaž Savšek | Zavod Advantis Premium |
19 | Jan Slejko Ljubišič | Zavod Advantis Premium |