6. B turnir
Začetek turnirja: | 02.11.2019 ob 10:00 |
Tip turnirja | B turnir |
Disciplina | desetka |
Lokacija | Biljard klub 9 Maribor |
Rok za prijavo | 01.11.2019 do 12:00h |
Sistem tekmovanja | Sistem dvojne eliminacije z izločino skupino najboljših 16/8 |
Pravica do nastopa | Vsi licencirani tekmovalci BZS |
Prijavnina | |
Kako se prijaviti | Prijave preko kluba na tekmovanja@biljardna-zveza.si |
Nagrade | |
Št. nastopajočih | |
Vodja turnirja | Blaž Kolenc |
Pomočnik vodje | |
Predstavnik organizatorja | |
Glavni sodnik |
Bližnjice
Rezultati turnirja:
Uvrstitev | Ime | Klub |
---|---|---|
1. | Boštjan Obid | BK Bistrc |
2. | Bojan Uljan | BK Bistrc |
3. | Robert Filipič | Biljard klub Gomes |
3. | Tomas Hercog | Biljard klub Gomes |
5. | Matic Grabnar | Biljard klub Direkt |
5. | Mitja Kragelj | BK Bistrc |
5. | Simon Tomažič | BK Bistrc |
5. | Vladimir Mikek | Biljard klub Devetka Maribor |
9. | Boštjan Pemič | Biljard klub Franky's pub |
9. | Branislav Rojko | Biljard klub Devetka Maribor |
9. | Jan Ivanušič | Biljard klub Pipipool.com |
9. | Marjan Bratič | Zavod Advantis Premium |
13. | Blaž Rus | Biljard klub Direkt |
13. | David Gradišnik | Biljard klub Direkt |
13. | Denis Jasnič | Klub biljardistov Ljubljana |
13. | Janez Habjanič | Biljard klub Pipipool.com |
Seznam prijavljenih
Pozicija | Ime | Klub |
---|---|---|
1 | Vladimir Mikek | Biljard klub Devetka Maribor |
2 | Branislav Rojko | Biljard klub Devetka Maribor |
3 | Matic Grabnar | Biljard klub Direkt |
4 | David Gradišnik | Biljard klub Direkt |
5 | Blaž Rus | Biljard klub Direkt |
6 | Boštjan Pemič | Biljard klub Franky's pub |
7 | Robert Filipič | Biljard klub Gomes |
8 | Tomas Hercog | Biljard klub Gomes |
9 | Janez Habjanič | Biljard klub Pipipool.com |
10 | Jan Ivanušič | Biljard klub Pipipool.com |
11 | Mitja Kragelj | BK Bistrc |
12 | Boštjan Obid | BK Bistrc |
13 | Simon Tomažič | BK Bistrc |
14 | Bojan Uljan | BK Bistrc |
15 | Denis Jasnič | Klub biljardistov Ljubljana |
16 | Marjan Bratič | Zavod Advantis Premium |