Državno prvenstvo v Desetki

Začetek turnirja: 09.03.2019 ob 10:00
Tip turnirja Državno prvenstvo
Disciplina desetka
Lokacija Biljard klub Direkt
Rok za prijavo 08.03.2019 do 12:00h
Sistem tekmovanja Dvojna eliminacija s finalno skupino enojne eliminacije
Pravica do nastopa Vsi licencirani igralci slovenske biljardne lige
Prijavnina Prijavnina znaša 25€
Kako se prijaviti Društva oddajo svoje prijave na naslov tekmovanja@biljardna-zveza.si. Drugi načini prijave ali odjave niso mogoči!
Nagrade
Št. nastopajočih max 64
Vodja turnirja Tim Trampuš
Pomočnik vodje Blaž Kolenc
Predstavnik organizatorja
Glavni sodnik Tim Trampuš

OPOMBE
Licencirani tekmovalci so vsi registrirani igralci z veljavno (sezonsko ali enkratno) tekmovalno licenco BZS. Enkratna tekmovalna licenca za eno tekmovanje znaša +5€

Datoteke:
Bližnjice

Rezultati turnirja:

Uvrstitev Ime Klub
1. Mitja Gradišnik Biljard klub Direkt
2. Andrej Marcijan Biljard klub Direkt
3. Denis Godeša Biljard klub Direkt
3. Miha Šinkovec Klub biljardistov Ljubljana
5. Damjan Kerep Biljard klub Fit-Fit
5. Klemen Gradišnik BK Bistrc
5. Matej Dakol Zavod Advantis Premium
5. Matjaž Erčulj Biljard klub Gomes
9. Ana Gradišnik Biljard klub Gomes
9. Mitja Kragelj BK Bistrc
9. Peter Fijavž Biljard klub Gomes
9. Simon Tomažič BK Bistrc
13. Blaž Bižal Biljard klub Direkt
13. Igor Bajsič Biljard klub Direkt
13. Miha Zajc Klub biljardistov Ljubljana
13. Robert Rednak Biljard klub Direkt
17. Blaž Kolenc Biljard klub Break
17. Blaž Savšek Zavod Advantis Premium
17. Bojan Uljan BK Bistrc
17. Gorazd Žužek Biljard klub Direkt
17. Jožef Gatej Klub biljardistov Ljubljana
17. Matej Brajkovič Klub biljardistov Ljubljana
17. Tomaž Benedičič Biljard klub Break
17. Tomaž Varvaris Biljard klub Break
25. Beno Messner Biljard klub Gomes
25. Franci Čučnik Klub biljardistov Ljubljana
25. Kristijan Nikl Biljard klub Direkt
25. Marjan Bratič Zavod Advantis Premium

Seznam prijavljenih

Pozicija Ime Klub
1 Tomaž Benedičič Biljard klub Break
2 Blaž Kolenc Biljard klub Break
3 Tomaž Varvaris Biljard klub Break
4 Igor Bajsič Biljard klub Direkt
5 Blaž Bižal Biljard klub Direkt
6 Denis Godeša Biljard klub Direkt
7 Mitja Gradišnik Biljard klub Direkt
8 Andrej Marcijan Biljard klub Direkt
9 Kristijan Nikl Biljard klub Direkt
10 Robert Rednak Biljard klub Direkt
11 Gorazd Žužek Biljard klub Direkt
12 Damjan Kerep Biljard klub Fit-Fit
13 Matjaž Erčulj Biljard klub Gomes
14 Peter Fijavž Biljard klub Gomes
15 Ana Gradišnik Biljard klub Gomes
16 Beno Messner Biljard klub Gomes
17 Klemen Gradišnik BK Bistrc
18 Mitja Kragelj BK Bistrc
19 Simon Tomažič BK Bistrc
20 Bojan Uljan BK Bistrc
21 Matej Brajkovič Klub biljardistov Ljubljana
22 Franci Čučnik Klub biljardistov Ljubljana
23 Jožef Gatej Klub biljardistov Ljubljana
24 Miha Šinkovec Klub biljardistov Ljubljana
25 Miha Zajc Klub biljardistov Ljubljana
26 Marjan Bratič Zavod Advantis Premium
27 Matej Dakol Zavod Advantis Premium
28 Blaž Savšek Zavod Advantis Premium
Lestvice
MESTO
IME
TOČKE
Mitja Gradišnik
2070
Matjaž Erčulj
1990
Klemen Gradišnik
1560
Miha Šinkovec
1495
Damjan Kerep
955
Ogled celotne lestvice »
MESTO
IME
TOČKE
Jan Mrak
1000
David Furlan
560
Loris Kulenović
485
David Gradišnik
375
Matic Rotar
375
Ogled celotne lestvice »
izdelava spletne strani Copyright © 2013 Biljardna zveza Slovenije