Državno prvenstvo v devetki - člani

Začetek turnirja: 01.12.2018 ob 10:00
Tip turnirja Državno prvenstvo
Disciplina devetka
Lokacija Biljard klub Kaval Premium
Rok za prijavo 30.11.2018 do 15:00h
Sistem tekmovanja Dvojna eliminacija s finalno skupino enojne eliminacije
Pravica do nastopa Vsi licencirani tekmovalci BZS
Prijavnina
Kako se prijaviti Preko društva na tekmovanja@biljardna-zveza.si
Nagrade
Št. nastopajočih
Vodja turnirja Tim Trampuš
Pomočnik vodje
Predstavnik organizatorja Maruša Premru in Matej Dakol
Glavni sodnik Tim Trampuš

LIVE SCORE povezava:

https://cuescore.com/tournament/DR%C5%BDAVNO+PRVENSTVO+-+DEVETKA/2197793

Datoteke:
Bližnjice

Rezultati turnirja:

Uvrstitev Ime Klub
1. Matjaž Erčulj Biljard klub Gomes
2. Miha Šinkovec Klub biljardistov Ljubljana
3. Klemen Gradišnik Biljard klub Kaval Premium
3. Matej Dakol Biljard klub Kaval Premium
5. Ana Gradišnik Biljard klub Gomes
5. Blaž Kolenc Biljard klub Break
5. Damjan Kerep Biljard klub Fit-Fit
5. Tomaž Dovgan Klub biljardistov Ljubljana
9. Bojan Uljan Biljard klub Direkt
9. Franci Čučnik Klub biljardistov Ljubljana
9. Mitja Gradišnik Biljard klub Direkt
9. Simon Tomažič Biljard klub Direkt
13. Blaž Bižal Biljard klub Direkt
13. Denis Jasnič Klub biljardistov Ljubljana
13. Kristijan Nikl Biljard klub Direkt
13. Robert Rednak Biljard klub Direkt
17. Beno Messner Biljard klub Gomes
17. Boštjan Obid Biljard klub Direkt
17. Cvetko Vegan Biljard klub Gomes
17. Igor Bajsič Biljard klub Direkt
17. Jožef Gatej Klub biljardistov Ljubljana
17. Levin Tkalčič Klub biljardistov Ljubljana
17. Mitja Svoljšak Biljard klub Osmica
17. Sašo Mežek Biljard klub Break
25. Blaž Rus Biljard klub Direkt
25. Denis Godeša Biljard klub Direkt
25. Maruša Premru Biljard klub Kaval Premium
  Matej Brajkovič Klub biljardistov Ljubljana
  Tomaž Benedičič Biljard klub Break

Seznam prijavljenih

Pozicija Ime Klub
1 Tomaž Benedičič Biljard klub Break
2 Blaž Kolenc Biljard klub Break
3 Sašo Mežek Biljard klub Break
4 Igor Bajsič Biljard klub Direkt
5 Blaž Bižal Biljard klub Direkt
6 Denis Godeša Biljard klub Direkt
7 Mitja Gradišnik Biljard klub Direkt
8 Kristijan Nikl Biljard klub Direkt
9 Boštjan Obid Biljard klub Direkt
10 Robert Rednak Biljard klub Direkt
11 Blaž Rus Biljard klub Direkt
12 Simon Tomažič Biljard klub Direkt
13 Bojan Uljan Biljard klub Direkt
14 Damjan Kerep Biljard klub Fit-Fit
15 Matjaž Erčulj Biljard klub Gomes
16 Ana Gradišnik Biljard klub Gomes
17 Beno Messner Biljard klub Gomes
18 Cvetko Vegan Biljard klub Gomes
19 Matej Dakol Biljard klub Kaval Premium
20 Klemen Gradišnik Biljard klub Kaval Premium
21 Maruša Premru Biljard klub Kaval Premium
22 Mitja Svoljšak Biljard klub Osmica
23 Matej Brajkovič Klub biljardistov Ljubljana
24 Franci Čučnik Klub biljardistov Ljubljana
25 Tomaž Dovgan Klub biljardistov Ljubljana
26 Jožef Gatej Klub biljardistov Ljubljana
27 Denis Jasnič Klub biljardistov Ljubljana
28 Miha Šinkovec Klub biljardistov Ljubljana
29 Levin Tkalčič Klub biljardistov Ljubljana
Lestvice
MESTO
IME
TOČKE
Matjaž Erčulj
3940
Mitja Gradišnik
3165
Jurij Potočnik
2640
Klemen Gradišnik
2235
Ana Gradišnik
2205
Ogled celotne lestvice »
MESTO
IME
TOČKE
David Furlan
3385
Aljaž Papež
2575
Loris Kulenović
2450
Blaž Rus
2270
Jan Mrak
2190
Ogled celotne lestvice »
izdelava spletne strani Copyright © 2013 Biljardna zveza Slovenije