Državno prvenstvo v devetki - člani
Začetek turnirja: | 01.12.2018 ob 10:00 |
Tip turnirja | Državno prvenstvo |
Disciplina | devetka |
Lokacija | Biljard klub Kaval Premium |
Rok za prijavo | 30.11.2018 do 15:00h |
Sistem tekmovanja | Dvojna eliminacija s finalno skupino enojne eliminacije |
Pravica do nastopa | Vsi licencirani tekmovalci BZS |
Prijavnina | |
Kako se prijaviti | Preko društva na tekmovanja@biljardna-zveza.si |
Nagrade | |
Št. nastopajočih | |
Vodja turnirja | Tim Trampuš |
Pomočnik vodje | |
Predstavnik organizatorja | Maruša Premru in Matej Dakol |
Glavni sodnik | Tim Trampuš |
LIVE SCORE povezava:
https://cuescore.com/tournament/DR%C5%BDAVNO+PRVENSTVO+-+DEVETKA/2197793
Datoteke:Bližnjice
Rezultati turnirja:
Uvrstitev | Ime | Klub |
---|---|---|
1. | Matjaž Erčulj | Biljard klub Gomes |
2. | Miha Šinkovec | Klub biljardistov Ljubljana |
3. | Klemen Gradišnik | Biljard klub Kaval Premium |
3. | Matej Dakol | Biljard klub Kaval Premium |
5. | Ana Gradišnik | Biljard klub Gomes |
5. | Blaž Kolenc | Biljard klub Break |
5. | Damjan Kerep | Biljard klub Fit-Fit |
5. | Tomaž Dovgan | Klub biljardistov Ljubljana |
9. | Bojan Uljan | Biljard klub Direkt |
9. | Franci Čučnik | Klub biljardistov Ljubljana |
9. | Mitja Gradišnik | Biljard klub Direkt |
9. | Simon Tomažič | Biljard klub Direkt |
13. | Blaž Bižal | Biljard klub Direkt |
13. | Denis Jasnič | Klub biljardistov Ljubljana |
13. | Kristijan Nikl | Biljard klub Direkt |
13. | Robert Rednak | Biljard klub Direkt |
17. | Beno Messner | Biljard klub Gomes |
17. | Boštjan Obid | Biljard klub Direkt |
17. | Cvetko Vegan | Biljard klub Gomes |
17. | Igor Bajsič | Biljard klub Direkt |
17. | Jožef Gatej | Klub biljardistov Ljubljana |
17. | Levin Tkalčič | Klub biljardistov Ljubljana |
17. | Mitja Svoljšak | Biljard klub Osmica |
17. | Sašo Mežek | Biljard klub Break |
25. | Blaž Rus | Biljard klub Direkt |
25. | Denis Godeša | Biljard klub Direkt |
25. | Maruša Premru | Biljard klub Kaval Premium |
Matej Brajkovič | Klub biljardistov Ljubljana | |
Tomaž Benedičič | Biljard klub Break |
Seznam prijavljenih
Pozicija | Ime | Klub |
---|---|---|
1 | Tomaž Benedičič | Biljard klub Break |
2 | Blaž Kolenc | Biljard klub Break |
3 | Sašo Mežek | Biljard klub Break |
4 | Igor Bajsič | Biljard klub Direkt |
5 | Blaž Bižal | Biljard klub Direkt |
6 | Denis Godeša | Biljard klub Direkt |
7 | Mitja Gradišnik | Biljard klub Direkt |
8 | Kristijan Nikl | Biljard klub Direkt |
9 | Boštjan Obid | Biljard klub Direkt |
10 | Robert Rednak | Biljard klub Direkt |
11 | Blaž Rus | Biljard klub Direkt |
12 | Simon Tomažič | Biljard klub Direkt |
13 | Bojan Uljan | Biljard klub Direkt |
14 | Damjan Kerep | Biljard klub Fit-Fit |
15 | Matjaž Erčulj | Biljard klub Gomes |
16 | Ana Gradišnik | Biljard klub Gomes |
17 | Beno Messner | Biljard klub Gomes |
18 | Cvetko Vegan | Biljard klub Gomes |
19 | Matej Dakol | Biljard klub Kaval Premium |
20 | Klemen Gradišnik | Biljard klub Kaval Premium |
21 | Maruša Premru | Biljard klub Kaval Premium |
22 | Mitja Svoljšak | Biljard klub Osmica |
23 | Matej Brajkovič | Klub biljardistov Ljubljana |
24 | Franci Čučnik | Klub biljardistov Ljubljana |
25 | Tomaž Dovgan | Klub biljardistov Ljubljana |
26 | Jožef Gatej | Klub biljardistov Ljubljana |
27 | Denis Jasnič | Klub biljardistov Ljubljana |
28 | Miha Šinkovec | Klub biljardistov Ljubljana |
29 | Levin Tkalčič | Klub biljardistov Ljubljana |