Državno prvenstvo v mednarodni osmici - člani

Začetek turnirja: 26.10.2019 ob 10:00
Tip turnirja Državno prvenstvo
Disciplina mednarodna osmica
Lokacija Biljard klub Ljubljana
Rok za prijavo 25.10.2019 do 12:00h
Sistem tekmovanja Sistem dvojne eliminacije z izločilno skupino najboljših 16
Pravica do nastopa Vsi licencirani tekmovalci
Prijavnina
Kako se prijaviti Prijave preko kluba na tekmovanja@biljardna-zveza.si
Nagrade
Št. nastopajočih 23
Vodja turnirja Tina Zdešar Kolenc
Pomočnik vodje
Predstavnik organizatorja
Glavni sodnik

Bližnjice

Rezultati turnirja:

Uvrstitev Ime Klub
1. Klemen Gradišnik BK Bistrc
2. Matjaž Erčulj Biljard klub Gomes
3. Matej Brajkovič Klub biljardistov Ljubljana
3. Miha Šinkovec Klub biljardistov Ljubljana
5. Ana Gradišnik Biljard klub Gomes
5. Blaž Bižal Biljard klub Direkt
5. Matej Dakol Zavod Advantis Premium
5. Tomaž Dovgan Klub biljardistov Ljubljana
9. Blaž Kolenc Biljard klub Break
9. Bojan Uljan BK Bistrc
9. Denis Godeša Biljard klub Direkt
9. Kristijan Nikl Biljard klub Direkt
9. Miha Zajc Klub biljardistov Ljubljana
9. Robert Rednak Biljard klub Direkt
9. Simon Tomažič BK Bistrc
9. Vladimir Mikek Biljard klub Devetka Maribor
17. Beno Messner Biljard klub Gomes
17. David Slaček Biljard klub Gomes
17. Denis Jasnič Klub biljardistov Ljubljana
17. Jaka Korenčan Zavod Advantis Premium
17. Mitja Kragelj BK Bistrc
17. Nejc Komljenovič Klub biljardistov Ljubljana
17. Rok Količ Zavod Advantis Premium

Seznam prijavljenih

Pozicija Ime Klub
1 Blaž Kolenc Biljard klub Break
2 Vladimir Mikek Biljard klub Devetka Maribor
3 Blaž Bižal Biljard klub Direkt
4 Denis Godeša Biljard klub Direkt
5 Kristijan Nikl Biljard klub Direkt
6 Robert Rednak Biljard klub Direkt
7 Matjaž Erčulj Biljard klub Gomes
8 Ana Gradišnik Biljard klub Gomes
9 Beno Messner Biljard klub Gomes
10 David Slaček Biljard klub Gomes
11 Klemen Gradišnik BK Bistrc
12 Mitja Kragelj BK Bistrc
13 Simon Tomažič BK Bistrc
14 Bojan Uljan BK Bistrc
15 Matej Brajkovič Klub biljardistov Ljubljana
16 Tomaž Dovgan Klub biljardistov Ljubljana
17 Denis Jasnič Klub biljardistov Ljubljana
18 Nejc Komljenovič Klub biljardistov Ljubljana
19 Miha Šinkovec Klub biljardistov Ljubljana
20 Miha Zajc Klub biljardistov Ljubljana
21 Matej Dakol Zavod Advantis Premium
22 Rok Količ Zavod Advantis Premium
23 Jaka Korenčan Zavod Advantis Premium
Lestvice
MESTO
IME
TOČKE
Matjaž Erčulj
6675
Mitja Gradišnik
4650
Miha Šinkovec
3405
Klemen Gradišnik
3330
Damjan Kerep
2385
Ogled celotne lestvice »
MESTO
IME
TOČKE
Jan Mrak
2500
David Furlan
1455
Loris Kulenović
1035
David Gradišnik
1000
Matic Rotar
1000
Ogled celotne lestvice »
izdelava spletne strani Copyright © 2013 Biljardna zveza Slovenije