11. September, 2018

Alen "Sisi" Simonič drugi v Čačku

V času petega turnirja zvezne lige, se je v Srbiji, pod gostoljubno roko kolega Martinovića, odvijalo odprto prvenstvo mesta Čačak. Tekmovanja se je udeležilo kar nekaj slovenskih predstavnikov. Alen Simonič (BK Gomes), Blaž Kolenc (BK Break), Tomaž Benedičič (BK Break), Tomaž Varvaris (BK Break), Janez Kočar (BK Osmica), Danijel Urbanija in Odisej Hudolin se niso spopadli le z domačo kulinariko, pač pa tudi s pestro mednarodno konkurenco.

Več kot odlično se je odrezal Alen Simonič, ki je bil le korak od samega naslova prvaka. V tesnem finalu je klonil proti domačinu Djorđje Peclju (6:9) in tako osvojil končno drugo mesto.

Od preostalih naših sta se najbolje odrezala Blaž Kolenc in Danijel Urbanija, ki sta zasedla triintrideseto mesto.

Več o tekmovanju si lahko ogledate tukaj.

Sisiju in preostalim fantom iskreno čestitamo.

1905
Miha Šinkovec