11. December, 2018

Balkan tour - Erčulj odličen tretji!

V času premora na domači sceni, se je v Sarajevu, Bosni in Hercegovini, pod gostoljubno roko g. Senada Pehlivanovića, odvil drugi kroga renomiranega Balkan toura.

Od naših predstavnikov sta se tekmovanja udeležila Matjaž Erčulj in Klemen Gradišnik.

Erčulj je s tekmovanjem opravil v stilu domače sezone. Odlično! Zavihtel se je na končno tretje mesto in pri tem ni imel lahkega dela. Tako je na poti v polfinale premagal dve super zvezdi srbskega biljarda: Zorana Svilarja (9:4) in Miloša Verkića (9:6), kar samo potrjuje letošnjo formo. Vstop v finalu mu je preprečil šele domači favorit Sanjin Pehlivanović (1:9), ki je kasneje turnir tudi osvojil.

Dobro se je odrezal tudi Klemen, ki je tekmovanje končal na 17. mestu, osmina finala pa mu je ponovno ušla le za las. Dritar Bajrami je bil boljši z 8:9.

Več o tekmovanju si lahko ogledate tukaj.

Matjažu in Klemnu iskreno čestitamo.

Miha Šinkovec
Jan Mrak