20. November, 2018

Državno prvenstvo v Snookerju - vabilo na svečano otvoritev

Spoštovani,

vljudno vabljeni na svečano otvoritev državnega prvenstva v Snookerju, ki bo v petek, dne 23. 11. ob 17:30 v biljardnici Kaval, Tacenska cesta 96, Ljubljana.

Poleg tekmovalnega naboja gre za poseben in zelo pomemben dogodek, saj predstavlja prvi korak v prizadevanjih BZS, da Olimpijski komite Slovenije prizna Snooker kot uradno tekmovalno športno panogo z vsem, kar temu pritiče. Zato vabljeni v čim večjem številu.

Po uvodnem nagovoru predstavnika Biljardne zveze Slovenije in poslušanju državne himne, vas vabimo na manjšo pogostite, potem pa takoj na ogled prve tekme prvenstva, ki jo bosta bila Klemen Šorak in Miha Brodnik.

Še posebej so vabljeni vsi tekmovalci, ker bo glavni sodnik (Tim Trampuš) podal vse informacije glede poteka tekmovanja in bo na voljo tudi za vaša vprašanja.

Športen pozdrav!

Miha Šinkovec