Državno prvenstvo v medn. osmici - člani

Začetek turnirja: 23.05.2020 ob 10:00
Tip turnirja Državno prvenstvo
Disciplina mednarodna osmica
Lokacija Biljard klub Ljubljana
Rok za prijavo 22.05.2020 do 18:00h
Sistem tekmovanja Dvojni repasaž z izločilno skupino najboljših
Pravica do nastopa Vsi licencirani tekmovalci
Prijavnina
Kako se prijaviti Prijave preko kluba na tekmovanja@biljardna-zveza.si
Nagrade
Št. nastopajočih
Vodja turnirja TBA
Pomočnik vodje
Predstavnik organizatorja
Glavni sodnik

Bližnjice

Rezultati turnirja:

Uvrstitev Ime Klub
1. Matej Šulek Klub biljardistov Ljubljana
2. Jurij Potočnik Biljard klub Direkt
3. Matjaž Erčulj Biljard klub Gomes
3. Mitja Gradišnik Biljard klub Direkt
5. Ana Gradišnik BK Bistrc
5. Klemen Gradišnik BK Bistrc
5. Kristijan Gavez Biljard klub Gomes
5. Rado Doroslovac Klub biljardistov Ljubljana
9. Beno Messner Biljard klub Gomes
9. Damjan Kerep Biljard klub Fit-Fit
9. Matej Brajkovič Klub biljardistov Ljubljana
9. Simon Tomažič BK Bistrc
13. Anel Muminović Biljard klub Break
13. Franci Čučnik Klub biljardistov Ljubljana
13. Kristijan Nikl Biljard klub Direkt
13. Robert Rednak Biljard klub Direkt
17. Alex Kovačec Biljard klub Devetka Maribor
17. Blaž Rus Biljard klub Direkt
17. Bojan Uljan BK Bistrc
17. David Slaček Biljard klub Gomes
17. Jaka Korenčan Biljard klub Direkt
17. Jure Pegam BK Bistrc
17. Rok Vidmar Biljard klub Direkt
17. Tomaž Benedičič Biljard klub Break
17. Tomaž Varvaris Biljard klub Break
25. Anže Kovačič Biljard klub Direkt
25. Blaž Bižal Biljard klub Direkt
25. Luka Zorman Biljard klub Direkt
25. Marjan Bratič Biljard klub Break
25. Rok Količ Zavod Advantis Premium

Seznam prijavljenih

Pozicija Ime Klub
1 Tomaž Benedičič Biljard klub Break
2 Marjan Bratič Biljard klub Break
3 Anel Muminović Biljard klub Break
4 Tomaž Varvaris Biljard klub Break
5 Alex Kovačec Biljard klub Devetka Maribor
6 Blaž Bižal Biljard klub Direkt
7 Mitja Gradišnik Biljard klub Direkt
8 Jaka Korenčan Biljard klub Direkt
9 Anže Kovačič Biljard klub Direkt
10 Kristijan Nikl Biljard klub Direkt
11 Jurij Potočnik Biljard klub Direkt
12 Robert Rednak Biljard klub Direkt
13 Blaž Rus Biljard klub Direkt
14 Rok Vidmar Biljard klub Direkt
15 Luka Zorman Biljard klub Direkt
16 Damjan Kerep Biljard klub Fit-Fit
17 Matjaž Erčulj Biljard klub Gomes
18 Kristijan Gavez Biljard klub Gomes
19 Beno Messner Biljard klub Gomes
20 David Slaček Biljard klub Gomes
21 Ana Gradišnik BK Bistrc
22 Klemen Gradišnik BK Bistrc
23 Jure Pegam BK Bistrc
24 Simon Tomažič BK Bistrc
25 Bojan Uljan BK Bistrc
26 Matej Brajkovič Klub biljardistov Ljubljana
27 Franci Čučnik Klub biljardistov Ljubljana
28 Rado Doroslovac Klub biljardistov Ljubljana
29 Matej Šulek Klub biljardistov Ljubljana
30 Rok Količ Zavod Advantis Premium
Lestvice
MESTO
IME
TOČKE
Mitja Gradišnik
1885
Matjaž Erčulj
1675
Klemen Gradišnik
1525
Matej Šulek
1100
Ana Gradišnik
1060
Ogled celotne lestvice »
MESTO
IME
TOČKE
Kristijan Nikl
615
Bojan Uljan
520
Domen Šinkovec
310
Anel Muminović
270
Anže Kovačič
250
Ogled celotne lestvice »
MESTO
IME
TOČKE
Alex Kovačec
720
Blaž Rus
700
Samir Mahmutović
680
Iulian-Anatol Ermalai
430
Tomaž Rus
355
Ogled celotne lestvice »
MESTO
IME
TOČKE
Blaž Rus
1375
David Gradišnik
1175
Alex Kovačec
1120
Ivan Kretov
835
Alex Rojko
675
Ogled celotne lestvice »
izdelava spletne strani Copyright © 2013 Biljardna zveza Slovenije