1. turnir B lige

Začetek turnirja: 01.02.2020 ob 10:00
Tip turnirja B turnir
Disciplina mednarodna osmica
Lokacija Biljard klub Direkt
Rok za prijavo 31.01.2020 do 12:00h
Sistem tekmovanja Sistem dvojne eliminacije z izločilno skupino najboljših
Pravica do nastopa Vsi licencirani tekmovalci B ali nižje kategorije
Prijavnina
Kako se prijaviti Prijave preko kluba na tekmovanja@biljardna-zveza.si
Nagrade
Št. nastopajočih
Vodja turnirja Tina Kolenc
Pomočnik vodje
Predstavnik organizatorja
Glavni sodnik

Bližnjice

Rezultati turnirja:

Uvrstitev Ime Klub
1. Bojan Uljan BK Bistrc
2. Peter Fijavž Biljard klub Franky's pub
3. Boštjan Obid BK Bistrc
3. Kristijan Nikl Biljard klub Direkt
5. Blaž Savšek Zavod Advantis Premium
5. Domen Šinkovec Biljard klub Break
5. Joško Kuhelj Biljard klub Hipodrom
5. Rok Količ Zavod Advantis Premium
9. Anže Kovačič Biljard klub Direkt
9. Marjan Bratič Biljard klub Break
9. Samir Mahmutović Biljard klub Break
9. Tomaž Benedičič Biljard klub Break
13. Ivan Kretov Biljard klub Gomes
13. Rok Vidmar Biljard klub Direkt
13. Sašo Mežek Biljard klub Break
13. Tomaž Varvaris Biljard klub Break
17. Blaž Rus Biljard klub Direkt
17. Jaka Korenčan Biljard klub Direkt
17. Marko Cimerman Zavod Advantis Premium
17. Robi Weiss Klub biljardistov Ljubljana
17. Tomaž Rus Biljard klub Direkt
  Anže Obreza Biljard klub Hipodrom

Seznam prijavljenih

Pozicija Ime Klub
1 Tomaž Benedičič Biljard klub Break
2 Marjan Bratič Biljard klub Break
3 Samir Mahmutović Biljard klub Break
4 Sašo Mežek Biljard klub Break
5 Domen Šinkovec Biljard klub Break
6 Tomaž Varvaris Biljard klub Break
7 Jaka Korenčan Biljard klub Direkt
8 Anže Kovačič Biljard klub Direkt
9 Kristijan Nikl Biljard klub Direkt
10 Blaž Rus Biljard klub Direkt
11 Tomaž Rus Biljard klub Direkt
12 Rok Vidmar Biljard klub Direkt
13 Peter Fijavž Biljard klub Franky's pub
14 Ivan Kretov Biljard klub Gomes
15 Joško Kuhelj Biljard klub Hipodrom
16 Anže Obreza Biljard klub Hipodrom
17 Boštjan Obid BK Bistrc
18 Bojan Uljan BK Bistrc
19 Robi Weiss Klub biljardistov Ljubljana
20 Marko Cimerman Zavod Advantis Premium
21 Rok Količ Zavod Advantis Premium
22 Blaž Savšek Zavod Advantis Premium
Lestvice
MESTO
IME
TOČKE
Klemen Gradišnik
950
Mitja Gradišnik
680
Ana Gradišnik
485
Denis Godeša
485
Blaž Bižal
345
Ogled celotne lestvice »
MESTO
IME
TOČKE
Kristijan Nikl
445
Bojan Uljan
400
Domen Šinkovec
310
Peter Fijavž
215
Sašo Mežek
190
Ogled celotne lestvice »
MESTO
IME
TOČKE
Samir Mahmutović
680
Alex Kovačec
600
Blaž Rus
580
Iulian-Anatol Ermalai
430
Tomaž Rus
355
Ogled celotne lestvice »
MESTO
IME
TOČKE
Blaž Rus
1225
David Gradišnik
950
Alex Kovačec
895
Alex Rojko
525
Maj Badovinac
475
Ogled celotne lestvice »
izdelava spletne strani Copyright © 2013 Biljardna zveza Slovenije