2. B turnir Zvezne lige
Začetek turnirja: |
07.03.2020 ob 10:00 |
Tip turnirja |
B turnir |
Disciplina |
desetka |
Lokacija |
|
Rok za prijavo |
06.03.2020 do 12:00h |
Sistem tekmovanja |
Sistem dvojne eliminacije z izločilno skupino najboljših |
Pravica do nastopa |
Vsi licencirani tekmovalci B ali nižje kategorije |
Prijavnina |
20€ |
Kako se prijaviti |
Prijave preko kluba na tekmovanja@biljardna-zveza.si |
Nagrade |
|
Št. nastopajočih |
|
Vodja turnirja |
Tina Zdešar Kolenc |
Pomočnik vodje |
|
Predstavnik organizatorja |
|
Glavni sodnik |
Tina Zdešar Kolenc |
Bližnjice
Rezultati turnirja:
Uvrstitev |
Ime |
Klub |
1.
|
Kristijan Nikl
|
Biljard klub Direkt
|
2.
|
Domen Šinkovec
|
Biljard klub Break
|
3.
|
David Benedičič
|
Biljard klub Break
|
3.
|
Sašo Mežek
|
Biljard klub Break
|
5.
|
Anel Muminović
|
Biljard klub Break
|
5.
|
Anže Kovačič
|
Biljard klub Direkt
|
5.
|
Bojan Uljan
|
BK Bistrc
|
5.
|
Jure Pegam
|
BK Bistrc
|
9.
|
Jaka Korenčan
|
Biljard klub Direkt
|
9.
|
Lovro Kokot
|
Biljard klub Break
|
9.
|
Luka Teran
|
Biljard klub Break
|
9.
|
Rok Količ
|
Zavod Advantis Premium
|
13.
|
Blaž Savšek
|
Zavod Advantis Premium
|
13.
|
Boštjan Pemič
|
Biljard klub Franky's pub
|
13.
|
Ivan Kretov
|
Biljard klub Gomes
|
13.
|
Rok Vidmar
|
Biljard klub Direkt
|
17.
|
Boštjan Obid
|
BK Bistrc
|
17.
|
Branislav Rojko
|
Biljard klub Gomes
|
17.
|
Gorazd Žužek
|
Klub biljardistov Ljubljana
|
17.
|
Robert Rednak
|
Biljard klub Direkt
|
Seznam prijavljenih
Pozicija |
Ime |
Klub |
1
|
David Benedičič
|
Biljard klub Break
|
2
|
Lovro Kokot
|
Biljard klub Break
|
3
|
Sašo Mežek
|
Biljard klub Break
|
4
|
Anel Muminović
|
Biljard klub Break
|
5
|
Domen Šinkovec
|
Biljard klub Break
|
6
|
Luka Teran
|
Biljard klub Break
|
7
|
Jaka Korenčan
|
Biljard klub Direkt
|
8
|
Anže Kovačič
|
Biljard klub Direkt
|
9
|
Kristijan Nikl
|
Biljard klub Direkt
|
10
|
Robert Rednak
|
Biljard klub Direkt
|
11
|
Rok Vidmar
|
Biljard klub Direkt
|
12
|
Boštjan Pemič
|
Biljard klub Franky's pub
|
13
|
Ivan Kretov
|
Biljard klub Gomes
|
14
|
Branislav Rojko
|
Biljard klub Gomes
|
15
|
Boštjan Obid
|
BK Bistrc
|
16
|
Jure Pegam
|
BK Bistrc
|
17
|
Bojan Uljan
|
BK Bistrc
|
18
|
Gorazd Žužek
|
Klub biljardistov Ljubljana
|
19
|
Rok Količ
|
Zavod Advantis Premium
|
20
|
Blaž Savšek
|
Zavod Advantis Premium
|