6. A turnir

Začetek turnirja: 16.11.2019 ob 10:00
Tip turnirja A turnir
Disciplina desetka
Lokacija Biljard klub Direkt
Rok za prijavo 15.11.2019 do 12:00h
Sistem tekmovanja Sistem dvojne eliminacije z izločilno skupino najboljših 16/8
Pravica do nastopa Vsi licencirani tekmovalci BZS
Prijavnina
Kako se prijaviti Prijave preko kluba na tekmovanja@biljardna-zveza.si
Nagrade
Št. nastopajočih
Vodja turnirja Blaž Kolenc
Pomočnik vodje
Predstavnik organizatorja
Glavni sodnik

Bližnjice

Rezultati turnirja:

Uvrstitev Ime Klub
1. Mitja Gradišnik Biljard klub Direkt
2. Matjaž Erčulj Biljard klub Gomes
3. Ana Gradišnik Biljard klub Gomes
3. Denis Godeša Biljard klub Direkt
5. Blaž Bižal Biljard klub Direkt
5. Damjan Kerep Biljard klub Fit-Fit
5. Klemen Gradišnik BK Bistrc
5. Matej Dakol Zavod Advantis Premium
9. Blaž Kolenc Biljard klub Break
9. Bojan Uljan BK Bistrc
9. Jan Slejko Ljubišič Zavod Advantis Premium
9. Joško Kuhelj Biljard klub Hipodrom
9. Kristijan Gavez Biljard klub Gomes
9. Kristijan Nikl Biljard klub Direkt
9. Robert Rednak Biljard klub Direkt
9. Simon Tomažič BK Bistrc
17. Francesca Garlatti Biljard klub Direkt
17. Franci Čučnik Klub biljardistov Ljubljana
17. Marjan Bratič Zavod Advantis Premium
17. Miha Zajc Klub biljardistov Ljubljana
21. Davor Markovič Biljard klub Direkt
21. Jožef Gatej Klub biljardistov Ljubljana
21. Matic Grabnar Biljard klub Direkt
21. Tomaž Varvaris Biljard klub Break
25. Mitja Kragelj BK Bistrc

Seznam prijavljenih

Pozicija Ime Klub
1 Blaž Kolenc Biljard klub Break
2 Tomaž Varvaris Biljard klub Break
3 Blaž Bižal Biljard klub Direkt
4 Francesca Garlatti Biljard klub Direkt
5 Denis Godeša Biljard klub Direkt
6 Matic Grabnar Biljard klub Direkt
7 Mitja Gradišnik Biljard klub Direkt
8 Davor Markovič Biljard klub Direkt
9 Kristijan Nikl Biljard klub Direkt
10 Robert Rednak Biljard klub Direkt
11 Damjan Kerep Biljard klub Fit-Fit
12 Matjaž Erčulj Biljard klub Gomes
13 Kristijan Gavez Biljard klub Gomes
14 Ana Gradišnik Biljard klub Gomes
15 Joško Kuhelj Biljard klub Hipodrom
16 Klemen Gradišnik BK Bistrc
17 Mitja Kragelj BK Bistrc
18 Simon Tomažič BK Bistrc
19 Bojan Uljan BK Bistrc
20 Franci Čučnik Klub biljardistov Ljubljana
21 Jožef Gatej Klub biljardistov Ljubljana
22 Miha Zajc Klub biljardistov Ljubljana
23 Marjan Bratič Zavod Advantis Premium
24 Matej Dakol Zavod Advantis Premium
25 Jan Slejko Ljubišič Zavod Advantis Premium
Lestvice
MESTO
IME
TOČKE
Matjaž Erčulj
7520
Mitja Gradišnik
6360
Klemen Gradišnik
4035
Ana Gradišnik
3660
Miha Šinkovec
3405
Ogled celotne lestvice »
MESTO
IME
TOČKE
Jan Mrak
3500
David Furlan
1705
Blaž Rus
1560
Ivan Kretov
1560
David Gradišnik
1485
Ogled celotne lestvice »
izdelava spletne strani Copyright © 2013 Biljardna zveza Slovenije