Državno prvenstvo v desetki - mladinci

Začetek turnirja: 14.12.2019 ob 10:00
Tip turnirja Državno prvenstvo
Disciplina desetka
Lokacija Biljard klub Direkt
Rok za prijavo 13.12.2019 do 12:00h
Sistem tekmovanja Sistem kvalifikacijski skupin z izločilno skupino najboljših štiri
Pravica do nastopa Vsi licencirani mladinci BZS
Prijavnina
Kako se prijaviti Prijave preko kluba na tekmovanja@biljardna-zveza.si
Nagrade
Št. nastopajočih
Vodja turnirja Mitja Gradišnik
Pomočnik vodje
Predstavnik organizatorja
Glavni sodnik

Datoteke:
Bližnjice

Rezultati turnirja:

Uvrstitev Ime Klub
1. Jan Mrak Biljard klub Hipodrom
2. David Gradišnik Biljard klub Direkt
3. Alex Kovačec Biljard klub Devetka Maribor
3. Loris Kulenović Biljard klub Direkt
5. Blaž Rus Biljard klub Direkt
5. David Furlan Biljard klub Direkt
7. Alex Rojko Biljard klub Devetka Maribor
7. Svit Pavlinjek Biljard klub Direkt
9. Maj Badovinac Biljard klub Direkt
9. Matic Rotar Biljard klub Direkt
11. Luka Voglar Biljard klub Break

Seznam prijavljenih

Pozicija Ime Klub
1 Luka Voglar Biljard klub Break
2 Alex Kovačec Biljard klub Devetka Maribor
3 Alex Rojko Biljard klub Devetka Maribor
4 Maj Badovinac Biljard klub Direkt
5 David Furlan Biljard klub Direkt
6 David Gradišnik Biljard klub Direkt
7 Loris Kulenović Biljard klub Direkt
8 Svit Pavlinjek Biljard klub Direkt
9 Matic Rotar Biljard klub Direkt
10 Blaž Rus Biljard klub Direkt
11 Jan Mrak Biljard klub Hipodrom
Lestvice
MESTO
IME
TOČKE
Klemen Gradišnik
950
Mitja Gradišnik
680
Ana Gradišnik
485
Denis Godeša
485
Blaž Bižal
345
Ogled celotne lestvice »
MESTO
IME
TOČKE
Bojan Uljan
300
Peter Fijavž
215
Boštjan Obid
145
Kristijan Nikl
145
Blaž Savšek
100
Ogled celotne lestvice »
MESTO
IME
TOČKE
Samir Mahmutović
500
Iulian-Anatol Ermalai
335
Blaž Rus
225
Tomaž Rus
225
Aljoša Hodnik
150
Ogled celotne lestvice »
MESTO
IME
TOČKE
David Gradišnik
500
Ivan Kretov
335
Alex Kovačec
225
Blaž Rus
225
Alex Rojko
150
Ogled celotne lestvice »
izdelava spletne strani Copyright © 2013 Biljardna zveza Slovenije