Državno prvenstvo v devetki - člani

Začetek turnirja: 07.12.2019 ob 10:00
Tip turnirja Državno prvenstvo
Disciplina devetka
Lokacija Biljard klub Gomes, Biljard klub 9 Maribor
Rok za prijavo 06.12.2019 do 12:00h
Sistem tekmovanja Sistem dvojne eliminacije z izločilno skupino najboljših 16/8
Pravica do nastopa Vsi licencirani tekmovalci BZS
Prijavnina
Kako se prijaviti Prijave preko kluba na tekmovanja@biljardna-zveza.si
Nagrade
Št. nastopajočih
Vodja turnirja Blaž Kolenc
Pomočnik vodje
Predstavnik organizatorja
Glavni sodnik

Bližnjice

Rezultati turnirja:

Uvrstitev Ime Klub
1. Ana Gradišnik Biljard klub Gomes
2. Mitja Gradišnik Biljard klub Direkt
3. Denis Kragolnik Klub biljardistov Ljubljana
3. Matjaž Erčulj Biljard klub Gomes
5. Boštjan Obid BK Bistrc
5. Klemen Gradišnik BK Bistrc
5. Kristijan Gavez Biljard klub Gomes
5. Robert Filipič Biljard klub Gomes
9. Blaž Bižal Biljard klub Direkt
9. Boštjan Messner Biljard klub Gomes
9. Damjan Kerep Biljard klub Fit-Fit
9. Denis Godeša Biljard klub Direkt
9. Franci Čučnik Klub biljardistov Ljubljana
9. Miha Zajc Klub biljardistov Ljubljana
9. Robert Rednak Biljard klub Direkt
9. Tomaž Benedičič Biljard klub Break
17. Beno Messner Biljard klub Gomes
17. Bojan Uljan BK Bistrc
17. Jožef Gatej Klub biljardistov Ljubljana
17. Klavdij Ferle Biljard klub Gomes
17. Kristijan Nikl Biljard klub Direkt
17. Mitja Kragelj BK Bistrc
17. Tomas Hercog Biljard klub Gomes
17. Vladimir Mikek Biljard klub Devetka Maribor
25. Blaž Kolenc Biljard klub Break
25. Denis Jasnič Klub biljardistov Ljubljana
25. Jaka Korenčan Zavod Advantis Premium
25. Joško Kuhelj Biljard klub Hipodrom
25. Rok Količ Zavod Advantis Premium
25. Simon Tomažič BK Bistrc
  Kitty Mikek Biljard klub Devetka Maribor

Seznam prijavljenih

Pozicija Ime Klub
1 Tomaž Benedičič Biljard klub Break
2 Blaž Kolenc Biljard klub Break
3 Kitty Mikek Biljard klub Devetka Maribor
4 Vladimir Mikek Biljard klub Devetka Maribor
5 Blaž Bižal Biljard klub Direkt
6 Denis Godeša Biljard klub Direkt
7 Mitja Gradišnik Biljard klub Direkt
8 Kristijan Nikl Biljard klub Direkt
9 Robert Rednak Biljard klub Direkt
10 Damjan Kerep Biljard klub Fit-Fit
11 Matjaž Erčulj Biljard klub Gomes
12 Klavdij Ferle Biljard klub Gomes
13 Robert Filipič Biljard klub Gomes
14 Kristijan Gavez Biljard klub Gomes
15 Ana Gradišnik Biljard klub Gomes
16 Tomas Hercog Biljard klub Gomes
17 Beno Messner Biljard klub Gomes
18 Boštjan Messner Biljard klub Gomes
19 Joško Kuhelj Biljard klub Hipodrom
20 Klemen Gradišnik BK Bistrc
21 Mitja Kragelj BK Bistrc
22 Boštjan Obid BK Bistrc
23 Simon Tomažič BK Bistrc
24 Bojan Uljan BK Bistrc
25 Franci Čučnik Klub biljardistov Ljubljana
26 Jožef Gatej Klub biljardistov Ljubljana
27 Denis Jasnič Klub biljardistov Ljubljana
28 Denis Kragolnik Klub biljardistov Ljubljana
29 Miha Zajc Klub biljardistov Ljubljana
30 Rok Količ Zavod Advantis Premium
31 Jaka Korenčan Zavod Advantis Premium
Lestvice
MESTO
IME
TOČKE
Matjaž Erčulj
7520
Mitja Gradišnik
6360
Klemen Gradišnik
4035
Ana Gradišnik
3660
Miha Šinkovec
3405
Ogled celotne lestvice »
MESTO
IME
TOČKE
Jan Mrak
3500
David Furlan
1705
Blaž Rus
1560
Ivan Kretov
1560
David Gradišnik
1485
Ogled celotne lestvice »
izdelava spletne strani Copyright © 2013 Biljardna zveza Slovenije