31. October, 2021

EP/ET: Slovenija pripravljena, Ana Gradišnik druga!

Spoštovani biljardisti, prijatelji, kolegi,

v veliko čast in veselje nam je naznaniti skorajšnji pričetek članskega evropskega prvenstva v biljardu, ki letos poteka v Antaliji, Turčija.

Od dne 1. 11. pa vse do 11. 11. 2021 bo v prelepem Venezia Palace Deluxe Resort Hotelu potekalo člansko evropsko prvenstvo v biljardu v moški, ženski in invalidni kategoriji.

V čast in ponos nam je predstaviti našo reprezentanco: Matjaž Erčulj, Klemen Gradišnik in Simon Tomažič nas bodo zastopali med člani; Ana Gradišnik med članicami, Matej Brajkovič in David Slaček pa v kategoriji tekmovalcev na vozičku.

Skupaj s kapetanom ekipe Simonom bodo dali vse od sebe, da v najlepši luči predstavljajo našo državo. Tekmovanje bo moč spremljati tukaj na Kozoom-u.

S tem pa biljardnih senzacij še ni konec. Ravnokar se je na isti lokaciji zaključil ženski Eurotour, tretji v sezoni. Na njem je Ana Gradišnik zavzela vrhunsko drugo mesto in le malo ji je manjkalo (5:7), da bi osvojila že svojo drugi naslov sezone. Iskrene čestitke naši prvakinji.

Več o obeh tekmovanjih boste lahko spremljali na naših družbenih straneh, kot tudi na uradni strani krovne organizacije EPBF.

Z odličnim spoštovanjem,

Mitja Gradišnik, predsednik Biljardne zveze Slovenije