1. October, 2022

Seniorji podmazani - za uvod Eurotour

Spoštovani biljardisti, prijatelji, kolegi,

v čast in veselje nam je naznaniti skorajšnji pričetek prvega kroga serije Eurotour ter članskega evropskega prvenstva v biljardu, ki letos potekata na domačih tleh, v domači organizaciji in z odlično domačo reprezentanco.

Od dne 1. 10. pa vse do 15. 10. 2022 bo v prelepi Thermani Laško, Laško oz. znameniti dvorani Tri Lilije potekal pravi biljardni spektakel. Najprej prvi krog serije Eurotour (1. - 3. 10), nato pa glavni dogodek -  člansko evropsko prvenstvo v biljardu (8. - 15. 10).

Evropsko prvenstvo poteka v štirih disciplinah (osmica, devetka, desetka, strejtpool), naslov najboljšega na stari celini pa bomo dobili v seniorski (dame in gospodi).

V soorganizaciji z našim generalnim sponzorjem družbo Thermano Laško, bomo skušali vsem našim obiskovalcem pričarati prijetno doživetje ter zraven uživati v mojstrovinah biljarda.

V čast in ponos nam je, da letos na tekmovanju nastopa naša številčna seniorska reprezentanca. Zagotovo bodo dali vse od sebe, da v najlepši luči predstavijo našo državo.

Več o obeh tekmovanjih boste lahko spremljali na naših družbenih straneh, kot tudi na uradni strani krovne organizacije EPBF, priliko pa izkoriščamo, da vas vse skupaj povabimo na ogled tekem in spodbujanju naših športnikov.

Z odličnim spoštovanjem,

Mitja Gradišnik, predsednik Biljardne zveze Slovenije