19. July, 2021

SLOVENIJA PRIPRAVLJENA

Spoštovani biljardisti, prijatelji, kolegi,

v veliko čast in veselje nam je naznaniti skorajšnji pričetek mladinskega evropskega prvenstva v biljardu, ki letos poteka na domačih tleh, v domači organizaciji in z neverjetno domačo reprezentanco šestih mladih upov slovenskega biljarda.

Od dne 31. 7. pa vse do 9. 8. 2021 bo v prelepi Thermani Laško, Laško oz. znameniti dvorani Tri Lilije potekalo mladinsko evropsko prvenstvo v biljardu v moških in ženskih kategorijah U-17, U-19 in ekipah.

V soorganizaciji z našim generalnim sponzorjem družbo Thermano Laško, bomo skušali vsem našim mladim obiskovalcem pričarati nepozabno doživetje ter zraven uživati v mojstrovinah biljarda prihodnosti.

V čast in ponos nam je predstaviti našo reprezentanco: Miha Vičič Šnajdar (16), Blaž Rus (13), Maks Benko (11), Svit Pavlinjek (11), David Gradišnik (11), Maj Badovinac (10).

Skupaj s trenerjem Mitjo Gradišnikom bodo dali vse od sebe, da v najlepši luči predstavljajo našo državo.

Priliko izkoriščamo, da vas vse skupaj povabimo na ogled tekem in spodbujanju naših mladih. Tekmovanje je odprto za gledalce, vse pod pogojem PCT.

S tem pa biljardnega spektakla še ni konec. Takoj po zaključku tekmovanja sledi še drugi krog serije Dynamic Euro Tour - najmočnejše evropske lige v biljardu. Tekmovanje poteka od 12. do 16. 8. 2021 in tudi tukaj ste prav prisrčno vabljeni k udeležbi oz. ogledu.

Več o obeh tekmovanjih boste lahko spremljali na naših družbenih straneh, kot tudi na uradni strani krovne organizacije EPBF.

Z odličnim spoštovanjem,

Mitja Gradišnik, predsednik Biljardne zveze Slovenije