1. Liga

Zapri podrobno lestvico »
Pomen oznak na vrhu stolpcev:

D - državno prvenstvo, spremljujoča številka označuje disciplino
A1....A4....- zaporedna številka serije A oziroma B turnirja
O1 - zaporedna številka odprtega mednarodnega turnirja
S - prelom sezone, spremljujoča številka označuje letnico nove sezone

Uvrstitev Ime Društvo Točke T20-R1-01 T20-R1-02 T20-R1-03 T20-R1-04 T20-R1-05 T20-R1-06 T20-R1-07 T20-R1-08
1. Matjaž Erčulj Biljard klub Gomes 4405 1150 525 950 1100 680
2. Mitja Gradišnik Biljard klub Direkt 3540 680 680 525 215 490 950
3. Klemen Gradišnik BK Bistrc 2845 950 215 360 485 490 345
4. Jurij Potočnik Biljard klub Direkt 2465 215 760 680 325 485
5. Simon Tomažič BK Bistrc 1955 215 215 250 605 325 345
6. Matej Šulek Klub biljardistov Ljubljana 1835 1100 735
7. Ana Gradišnik BK Bistrc 1730 485 215 360 345 325 0
8. Damjan Kerep Biljard klub Fit-Fit 1500 345 345 250 215 345
9. Franci Čučnik Klub biljardistov Ljubljana 1355 215 170 430 325 215
10. Kristijan Gavez Biljard klub Gomes 1175 600 360 215
11. Boštjan Pemič Biljard klub Franky's pub 935 600 215 120
12. Matej Brajkovič Klub biljardistov Ljubljana 895 430 250 215
13. Jasmin Čaušević Biljard klub Break 860 430 430
14. Jožko Marinko Klub biljardistov Ljubljana 775 430 345
15. Robert Rednak Biljard klub Direkt 730 345 170 215
16. Sašo Mežek Biljard klub Break 700 60 430 210
17. Peter Fijavž Biljard klub Franky's pub 560 345 215
18. Bojan Uljan BK Bistrc 545 215 120 210
19. Marjan Bratič Biljard klub Break 535 120 80 215 120
20. Anel Muminović Biljard klub Break 505 215 170 120
21. Domen Šinkovec Biljard klub Break 490 60 215 215
22. Denis Godeša Biljard klub Direkt 485 485
22. Robert Filipič Biljard klub Gomes 485 485
24. Rok Količ Zavod Advantis Premium 470 120 80 210 60
25. Blaž Bižal Biljard klub Direkt 425 345 80
26. Rado Doroslovac Klub biljardistov Ljubljana 360 360
27. Jure Pegam BK Bistrc 310 60 120 130
28. Tomaž Benedičič Biljard klub Break 300 120 120 60
28. Tomaž Varvaris Biljard klub Break 300 120 120 60
30. Kristijan Nikl Biljard klub Direkt 290 170 120
31. Beno Messner Biljard klub Gomes 250 250
32. Boštjan Obid BK Bistrc 180 60 120
33. Blaž Rus Biljard klub Direkt 120 120
33. Blaž Savšek Zavod Advantis Premium 120 120
33. Gorazd Žužek Klub biljardistov Ljubljana 120 120
33. Jaka Korenčan Biljard klub Direkt 120 120
33. Klemen Šorak Zavod Advantis Premium 120 120
33. Rok Vidmar Biljard klub Direkt 120 120
39. Anže Kovačič Biljard klub Direkt 80 80
izdelava spletne strani Copyright © 2013 Biljardna zveza Slovenije