Lestvice

podrobna lestvica »

1. zvezna liga

Pozicija Ime Klub Točke
1. Matjaž Erčulj Biljard klub Gomes 3725
2. Mitja Gradišnik Biljard klub Direkt 2590
3. Klemen Gradišnik BK Bistrc 2500
4. Jurij Potočnik Biljard klub Direkt 1980
5. Matej Šulek Klub biljardistov Ljubljana 1835
6. Ana Gradišnik BK Bistrc 1730
7. Simon Tomažič BK Bistrc 1610
8. Kristijan Gavez Biljard klub Gomes 1175
9. Damjan Kerep Biljard klub Fit-Fit 1155
10. Franci Čučnik Klub biljardistov Ljubljana 1140
prikaži vse tekmovalce »

podrobna lestvica »

2. zvezna liga

Pozicija Ime Klub Točke
1. Bojan Uljan BK Bistrc 830
2. Kristijan Nikl Biljard klub Direkt 615
3. Sašo Mežek Biljard klub Break 610
4. Simon Tomažič BK Bistrc 575
5. Rok Količ Zavod Advantis Premium 530
6. Domen Šinkovec Biljard klub Break 410
7. Peter Fijavž Biljard klub Franky's pub 360
8. Jure Pegam BK Bistrc 350
9. Beno Messner Biljard klub Gomes 320
10. Boštjan Satler Biljard klub Gomes 300
prikaži vse tekmovalce »

podrobna lestvica »

3. zvezna liga

Pozicija Ime Klub Točke
1. Alex Kovačec Biljard klub Devetka Maribor 1075
2. Blaž Rus Biljard klub Direkt 880
3. Samir Mahmutović Biljard klub Break 680
4. Iulian-Anatol Ermalai Klub biljardistov Ljubljana 610
5. Luka Zorman Biljard klub Direkt 495
6. Tomaž Rus Biljard klub Direkt 420
7. Maj Badovinac Biljard klub Direkt 415
8. Stane Jelačin Klub biljardistov Ljubljana 410
9. Luka Teran Biljard klub Break 350
10. Rok Vidmar Biljard klub Direkt 300
prikaži vse tekmovalce »

podrobna lestvica »

Mladinska liga

Pozicija Ime Klub Točke
1. Alex Kovačec Biljard klub Devetka Maribor 1620
2. Blaž Rus Biljard klub Direkt 1525
3. David Gradišnik Biljard klub Direkt 1275
4. Ivan Kretov Biljard klub Gomes 1170
5. Maks Benko Biljard klub Direkt 860
6. Alex Rojko Biljard klub Gomes 740
7. Maj Badovinac Biljard klub Direkt 725
8. Svit Pavlinjek Biljard klub Direkt 575
9. Urban Slak Biljard klub Direkt 360
10. Luka Voglar Biljard klub Break 200
prikaži vse tekmovalce »

Lestvice
MESTO
IME
TOČKE
Matjaž Erčulj
3725
Mitja Gradišnik
2590
Klemen Gradišnik
2500
Jurij Potočnik
1980
Matej Šulek
1835
Ogled celotne lestvice »
MESTO
IME
TOČKE
Bojan Uljan
830
Kristijan Nikl
615
Sašo Mežek
610
Simon Tomažič
575
Rok Količ
530
Ogled celotne lestvice »
MESTO
IME
TOČKE
Alex Kovačec
1075
Blaž Rus
880
Samir Mahmutović
680
Iulian-Anatol Ermalai
610
Luka Zorman
495
Ogled celotne lestvice »
MESTO
IME
TOČKE
Alex Kovačec
1620
Blaž Rus
1525
David Gradišnik
1275
Ivan Kretov
1170
Maks Benko
860
Ogled celotne lestvice »
izdelava spletne strani Copyright © 2013 Biljardna zveza Slovenije