Lestvice

podrobna lestvica »

1. zvezna liga

Pozicija Ime Klub Točke
1. Matjaž Erčulj Biljard klub Gomes 7965
2. Mitja Gradišnik Biljard klub Direkt 6665
3. Simon Tomažič BK Bistrc 3765
4. Klemen Gradišnik BK Bistrc 3535
5. Ana Gradišnik BK Bistrc 3190
6. Jurij Potočnik Biljard klub Direkt 2465
7. Franci Čučnik Klub biljardistov Ljubljana 1950
8. Matej Šulek Klub biljardistov Ljubljana 1835
9. Sašo Mežek Biljard klub Break 1700
10. Blaž Bižal Biljard klub Direkt 1645
prikaži vse tekmovalce »

podrobna lestvica »

2. zvezna liga

Pozicija Ime Klub Točke
1. Bojan Uljan BK Bistrc 1250
2. Kristijan Nikl Biljard klub Direkt 1230
3. Sašo Mežek Biljard klub Break 1035
4. Rok Količ Zavod Advantis Premium 760
5. Boštjan Obid BK Bistrc 700
6. Marjan Bratič Biljard klub Break 555
7. Domen Šinkovec Biljard klub Break 550
8. Tomaž Varvaris Biljard klub Break 505
9. Maks Benko Biljard klub Direkt 370
10. Peter Fijavž Biljard klub Franky's pub 360
prikaži vse tekmovalce »

podrobna lestvica »

3. zvezna liga

Pozicija Ime Klub Točke
1. Branislav Rojko Biljard klub Gomes 1445
2. Alex Kovačec Biljard klub Devetka Maribor 1395
3. Blaž Rus Biljard klub Direkt 1390
4. Maks Benko Biljard klub Direkt 1190
5. Luka Zorman Biljard klub Direkt 825
5. Maj Badovinac Biljard klub Direkt 825
7. Rok Vidmar Biljard klub Direkt 800
8. Samir Mahmutović Biljard klub Break 680
9. Iulian-Anatol Ermalai Klub biljardistov Ljubljana 610
10. Stane Jelačin Klub biljardistov Ljubljana 560
prikaži vse tekmovalce »

podrobna lestvica »

Mladinska liga

Pozicija Ime Klub Točke
1. Maks Benko Biljard klub Direkt 2530
2. Blaž Rus Biljard klub Direkt 2485
3. David Gradišnik Biljard klub Direkt 2025
4. Alex Kovačec Biljard klub Devetka Maribor 1870
5. Ivan Kretov Biljard klub Gomes 1820
6. Maj Badovinac Biljard klub Direkt 1350
7. Miha Vičič Šnajdar BK Bistrc 1175
8. Svit Pavlinjek Biljard klub Direkt 1150
9. Alex Rojko Biljard klub Gomes 840
10. Urban Slak Biljard klub Direkt 460
prikaži vse tekmovalce »

Lestvice
MESTO
IME
TOČKE
Matjaž Erčulj
7965
Mitja Gradišnik
6665
Simon Tomažič
3765
Klemen Gradišnik
3535
Ana Gradišnik
3190
Ogled celotne lestvice »
MESTO
IME
TOČKE
Bojan Uljan
1250
Kristijan Nikl
1230
Sašo Mežek
1035
Rok Količ
760
Boštjan Obid
700
Ogled celotne lestvice »
MESTO
IME
TOČKE
Branislav Rojko
1445
Alex Kovačec
1395
Blaž Rus
1390
Maks Benko
1190
Luka Zorman
825
Ogled celotne lestvice »
MESTO
IME
TOČKE
Maks Benko
2530
Blaž Rus
2485
David Gradišnik
2025
Alex Kovačec
1870
Ivan Kretov
1820
Ogled celotne lestvice »
izdelava spletne strani Copyright © 2013 Biljardna zveza Slovenije