Absolutna Lestvica

Zapri podrobno lestvico »
Pomen oznak na vrhu stolpcev:

D - državno prvenstvo, spremljujoča številka označuje disciplino
A1....A4....- zaporedna številka serije A oziroma B turnirja
O1 - zaporedna številka odprtega mednarodnega turnirja
S - prelom sezone, spremljujoča številka označuje letnico nove sezone

Uvrstitev Ime Društvo Točke T22-01 T22-03
1. Denis Kragolnik Biljard klub Celje 1295 345
2. Mitja Gradišnik Biljard klub Direkt 1025 345
3. Maks Benko Biljard klub Direkt 970 485
4. Roberto Bartol BK Bistrc 950 950
5. Boštjan Satler Biljard klub Devetka Maribor 830 345
5. Matjaž Erčulj Biljard klub Ljubljana 830 485
7. Ana Gradišnik BK Bistrc 680 680
8. Andrej Hribljan Biljard klub Direkt 560 225
9. Boštjan Obid BK Bistrc 520 175
9. Franci Čučnik Klub biljardistov Ljubljana 520 175
11. Edvard Presečnik Biljard klub Direkt 500
11. Jaka Korenčan Biljard klub Direkt 500 500
13. David Gradišnik Biljard klub Direkt 485 335
14. Sašo Mežek Biljard klub Osmica 465 250
14. Simon Tomažič BK Bistrc 465 250
16. Bojan Uljan BK Bistrc 425 250
17. Peter Fijavž Biljard klub Celje 400 300
18. Bor Vrščaj Biljard klub Hipodrom 345 345
18. Miha Vičič Šnajdar BK Bistrc 345
20. Svit Pavlinjek Biljard klub Direkt 340 125
21. Gorazd Žužek BK Bistrc 265 90
22. Francesca Garlatti Biljard klub Direkt 250 250
23. Marjan Bratič Biljard klub Ljubljana 245 125
24. Blaž Rauter Biljard klub Direkt 225 225
24. Gorazd Valentič Biljard klub Ljubljana 225
24. Oleg Birgmajer Klub biljardistov Ljubljana 225
27. Maj Badovinac Biljard klub Direkt 220 100
28. David Slaček Biljard klub Gomes 215 70
28. Dejan Arnavtovič Biljard klub Osmica 215 150
28. Tristan Šulek Biljard klub Ljubljana 215 65
28. Žiga Kovač Klub biljardistov Ljubljana 215
32. Aleksander Raišič Biljard klub Osmica 210 210
32. Tomaž Varvaris Biljard klub Ljubljana 210 90
34. Mark Metelko Biljard klub Direkt 190 70
35. Blaž Kolenc Biljard klub Osmica 175 175
35. Damjan Kerep Biljard klub Osmica 175
35. Kristijan Gavez Biljard klub Gomes 175 175
35. Matej Kovač Klub biljardistov Ljubljana 175
39. Luka Jerina Biljard klub Direkt 150 150
40. Klemen Šorak Zavod Advantis Premium 145 145
41. Matej Gradišnik Biljard klub Direkt 140 100
42. Matjaž Kozamernik Biljard klub Direkt 135 90
43. Natalija Golob Biljard klub Osmica 130 100
44. Alin Stan Biljard klub Direkt 125 125
44. Davor Polak Biljard klub Hipodrom 125 125
44. Giacomo Giorgetti Biljard klub Direkt 125 125
44. Robert Rednak Biljard klub Direkt 125 125
48. Aleš Pečečnik Biljard klub Devetka Maribor 120
48. Kristijan Hamzovski Biljard klub Celje 120
48. Kristijan Nikl Biljard klub Direkt 120
51. Vuk Strugar Biljard klub Direkt 115 45
52. Andrej Tajhman Biljard klub Devetka Maribor 100 30
52. Beno Messner Biljard klub Gomes 100 100
52. Maja Globočnik Biljard klub Osmica 100 100
52. Matej Meglič Biljard klub Osmica 100
52. Rok Presečnik Biljard klub Direkt 100
57. Branislav Rojko Biljard klub Gomes 90 45
57. Marjan Lesar Biljard klub Ljubljana 90 90
57. Rok Količ Biljard klub Direkt 90 20
60. Edvard Ramšak Biljard klub Gomes 70 70
61. Jernej Barlec Biljard klub Direkt 65 65
61. Vid Kališek Biljard klub Direkt 65
63. Peter Drame Biljard klub Celje 60 30
64. Blaž Rus Biljard klub Direkt 30
64. Joško Kuhelj Biljard klub Hipodrom 30 30
64. Matic Donoša Biljard klub Osmica 30 30
67. Goran Delić Biljard klub Direkt 20 20
izdelava spletne strani Copyright © 2013 Biljardna zveza Slovenije