1. A turnir
Začetek turnirja: |
15.10.2022 ob 10:00 |
Tip turnirja |
A turnir |
Disciplina |
devetka |
Lokacija |
Biljard klub Ljubljana |
Rok za prijavo |
14.10.2022 do 12:00h |
Sistem tekmovanja |
Sistem dvojnega repasaša z izločilno skupino najboljših |
Pravica do nastopa |
Vsi licencirani tekmovalci I. lige in nižje |
Prijavnina |
|
Kako se prijaviti |
Preko kluba na tekmovanja@biljardna-zveza.si |
Nagrade |
|
Št. nastopajočih |
|
Vodja turnirja |
Mitja Gradišnik |
Pomočnik vodje |
|
Predstavnik organizatorja |
|
Glavni sodnik |
|
Bližnjice
Rezultati turnirja:
Uvrstitev |
Ime |
Klub |
1.
|
Denis Kragolnik
|
Biljard klub Celje
|
2.
|
Mitja Gradišnik
|
Biljard klub Direkt
|
3.
|
Boštjan Satler
|
Biljard klub Devetka Maribor
|
3.
|
Maks Benko
|
Biljard klub Direkt
|
5.
|
Boštjan Obid
|
BK Bistrc
|
5.
|
Franci Čučnik
|
Klub biljardistov Ljubljana
|
5.
|
Matjaž Erčulj
|
Biljard klub Ljubljana
|
5.
|
Miha Vičič Šnajdar
|
BK Bistrc
|
9.
|
Sašo Mežek
|
Biljard klub Osmica
|
9.
|
Simon Tomažič
|
BK Bistrc
|
9.
|
Svit Pavlinjek
|
Biljard klub Direkt
|
9.
|
Žiga Kovač
|
Klub biljardistov Ljubljana
|
13.
|
Bojan Uljan
|
BK Bistrc
|
13.
|
Damjan Kerep
|
Biljard klub Osmica
|
13.
|
Gorazd Žužek
|
BK Bistrc
|
13.
|
Matej Kovač
|
Klub biljardistov Ljubljana
|
17.
|
Aleš Pečečnik
|
Biljard klub Devetka Maribor
|
17.
|
Kristijan Hamzovski
|
Biljard klub Celje
|
17.
|
Kristijan Nikl
|
Biljard klub Direkt
|
17.
|
Maj Badovinac
|
Biljard klub Direkt
|
17.
|
Marjan Bratič
|
Biljard klub Ljubljana
|
17.
|
Mark Metelko
|
Biljard klub Direkt
|
17.
|
Tomaž Varvaris
|
Biljard klub Ljubljana
|
Seznam prijavljenih
Pozicija |
Ime |
Klub |
1
|
Kristijan Hamzovski
|
Biljard klub Celje
|
2
|
Denis Kragolnik
|
Biljard klub Celje
|
3
|
Aleš Pečečnik
|
Biljard klub Devetka Maribor
|
4
|
Boštjan Satler
|
Biljard klub Devetka Maribor
|
5
|
Maj Badovinac
|
Biljard klub Direkt
|
6
|
Maks Benko
|
Biljard klub Direkt
|
7
|
Mitja Gradišnik
|
Biljard klub Direkt
|
8
|
Mark Metelko
|
Biljard klub Direkt
|
9
|
Kristijan Nikl
|
Biljard klub Direkt
|
10
|
Svit Pavlinjek
|
Biljard klub Direkt
|
11
|
Marjan Bratič
|
Biljard klub Ljubljana
|
12
|
Matjaž Erčulj
|
Biljard klub Ljubljana
|
13
|
Tomaž Varvaris
|
Biljard klub Ljubljana
|
14
|
Damjan Kerep
|
Biljard klub Osmica
|
15
|
Sašo Mežek
|
Biljard klub Osmica
|
16
|
Boštjan Obid
|
BK Bistrc
|
17
|
Simon Tomažič
|
BK Bistrc
|
18
|
Bojan Uljan
|
BK Bistrc
|
19
|
Miha Vičič Šnajdar
|
BK Bistrc
|
20
|
Gorazd Žužek
|
BK Bistrc
|
21
|
Franci Čučnik
|
Klub biljardistov Ljubljana
|
22
|
Matej Kovač
|
Klub biljardistov Ljubljana
|
23
|
Žiga Kovač
|
Klub biljardistov Ljubljana
|