1. A turnir

Začetek turnirja: 10.02.2024 ob 10:00
Tip turnirja A turnir
Disciplina mednarodna osmica
Lokacija Biljard klub Kaval Premium
Rok za prijavo 09.02.2024 do 00:00h
Sistem tekmovanja Sistem repasaža z k.o. fazo
Pravica do nastopa Vsi licencirani tekmovalci I. lige in nižje
Prijavnina
Kako se prijaviti Prijave preko kluba
Nagrade
Št. nastopajočih
Vodja turnirja TBA
Pomočnik vodje
Predstavnik organizatorja
Glavni sodnik

Bližnjice

Rezultati turnirja:

Uvrstitev Ime Klub
1. Roberto Bartol BK Bistrc
2. Matjaž Erčulj Biljard klub Ljubljana
3. Maj Badovinac Biljard klub Direkt
3. Maks Benko Biljard klub Direkt
5. Aleš Mandič Biljard klub Osmica
5. Aleš Pečečnik Biljard klub Devetka Maribor
5. Miha Vičič Šnajdar BK Bistrc
5. Miha Zajc Klub biljardistov Ljubljana
9. Blaž Kolenc Biljard klub Osmica
9. Bojan Uljan BK Bistrc
9. Kristijan Gavez Biljard klub Gomes
9. Svit Pavlinjek Biljard klub Direkt
13. Gorazd Žužek BK Bistrc
13. Joško Kuhelj Biljard klub Hipodrom
13. Matej Dakol Zavod Advantis Premium
13. Matjaž Kozamernik Biljard klub Direkt
17. Aleksander Mavrič Biljard klub Gomes
17. Aleksander Raišič Biljard klub Osmica
17. Boštjan Obid BK Bistrc
17. Francesca Garlatti Biljard klub Direkt
17. Franci Čučnik Klub biljardistov Ljubljana
17. Luka Jerina Biljard klub Direkt
17. Peter Fijavž Biljard klub Pik Celje
17. Tomaž Varvaris Biljard klub Ljubljana

Seznam prijavljenih

Pozicija Ime Klub
1 Aleš Pečečnik Biljard klub Devetka Maribor
2 Maj Badovinac Biljard klub Direkt
3 Maks Benko Biljard klub Direkt
4 Francesca Garlatti Biljard klub Direkt
5 Luka Jerina Biljard klub Direkt
6 Matjaž Kozamernik Biljard klub Direkt
7 Svit Pavlinjek Biljard klub Direkt
8 Kristijan Gavez Biljard klub Gomes
9 Aleksander Mavrič Biljard klub Gomes
10 Joško Kuhelj Biljard klub Hipodrom
11 Matjaž Erčulj Biljard klub Ljubljana
12 Tomaž Varvaris Biljard klub Ljubljana
13 Blaž Kolenc Biljard klub Osmica
14 Aleš Mandič Biljard klub Osmica
15 Aleksander Raišič Biljard klub Osmica
16 Peter Fijavž Biljard klub Pik Celje
17 Roberto Bartol BK Bistrc
18 Boštjan Obid BK Bistrc
19 Bojan Uljan BK Bistrc
20 Miha Vičič Šnajdar BK Bistrc
21 Gorazd Žužek BK Bistrc
22 Franci Čučnik Klub biljardistov Ljubljana
23 Miha Zajc Klub biljardistov Ljubljana
24 Matej Dakol Zavod Advantis Premium
Lestvice
MESTO
IME
TOČKE
Roberto Bartol
950
Matjaž Erčulj
680
Maj Badovinac
485
Maks Benko
485
Aleš Mandič
345
Ogled celotne lestvice »
MESTO
IME
TOČKE
Aleksander Raišič
300
Svit Pavlinjek
210
Maja Globočnik
145
Matej Brajkovič
145
Bor Vrščaj
100
Ogled celotne lestvice »
MESTO
IME
TOČKE
Peter Drame
500
Marko Hočevar
335
Aleksander Mavrič
225
Tomaž Varvaris
225
Aleš Rutar
180
Ogled celotne lestvice »
MESTO
IME
TOČKE
Tristan Šulek
500
Maj Badovinac
335
David Gradišnik
225
Svit Pavlinjek
225
Blaž Rus
150
Ogled celotne lestvice »
izdelava spletne strani Copyright © 2013 Biljardna zveza Slovenije