1. B turnir
Začetek turnirja: |
25.09.2021 ob 10:00 |
Tip turnirja |
B turnir |
Disciplina |
mednarodna osmica |
Lokacija |
Biljard klub Direkt |
Rok za prijavo |
24.09.2021 do 12:00h |
Sistem tekmovanja |
Sistem dvojnega repasaša z izločilno skupino najboljših |
Pravica do nastopa |
Vsi licencirani tekmovalci II. lige in nižje |
Prijavnina |
|
Kako se prijaviti |
Preko kluba na tekmovanja@biljardna-zveza.si |
Nagrade |
|
Št. nastopajočih |
|
Vodja turnirja |
Mitja Gradišnik |
Pomočnik vodje |
|
Predstavnik organizatorja |
|
Glavni sodnik |
|
Prosimo, da vse vaše prijavljene opozorite na dosledno spoštovanje vseh predpisov (sistem PCT), ukrepov in priporočil na področju športa ter si zagotovijo vsa potrebna dokazila!
Bližnjice
Rezultati turnirja:
Uvrstitev |
Ime |
Klub |
1.
|
Maks Benko
|
Biljard klub Direkt
|
2.
|
Miha Vičič Šnajdar
|
BK Bistrc
|
3.
|
Francesca Garlatti
|
Biljard klub Direkt
|
3.
|
Vuk Strugar
|
Biljard klub Direkt
|
5.
|
Jan Slejko Ljubišič
|
Klub biljardistov Ljubljana
|
5.
|
Mark Metelko
|
Biljard klub Direkt
|
5.
|
Svit Pavlinjek
|
Biljard klub Direkt
|
5.
|
Timotej Veršec
|
Biljard klub Direkt
|
9.
|
Blaž Savšek
|
Zavod Advantis Premium
|
9.
|
Boštjan Obid
|
BK Bistrc
|
9.
|
Klemen Šorak
|
Zavod Advantis Premium
|
9.
|
Maj Badovinac
|
Biljard klub Direkt
|
13.
|
David Gradišnik
|
Biljard klub Direkt
|
13.
|
Dejan Arnavtovič
|
Biljard klub Break
|
13.
|
Robert Rednak
|
Biljard klub Direkt
|
13.
|
Rok Količ
|
Biljard klub Direkt
|
17.
|
Aljoša Valenčič
|
BK Bistrc
|
17.
|
Denis Jasnič
|
Biljard klub Direkt
|
Seznam prijavljenih
Pozicija |
Ime |
Klub |
1
|
Dejan Arnavtovič
|
Biljard klub Break
|
2
|
Maj Badovinac
|
Biljard klub Direkt
|
3
|
Maks Benko
|
Biljard klub Direkt
|
4
|
Francesca Garlatti
|
Biljard klub Direkt
|
5
|
David Gradišnik
|
Biljard klub Direkt
|
6
|
Denis Jasnič
|
Biljard klub Direkt
|
7
|
Rok Količ
|
Biljard klub Direkt
|
8
|
Mark Metelko
|
Biljard klub Direkt
|
9
|
Svit Pavlinjek
|
Biljard klub Direkt
|
10
|
Robert Rednak
|
Biljard klub Direkt
|
11
|
Vuk Strugar
|
Biljard klub Direkt
|
12
|
Timotej Veršec
|
Biljard klub Direkt
|
13
|
Boštjan Obid
|
BK Bistrc
|
14
|
Aljoša Valenčič
|
BK Bistrc
|
15
|
Miha Vičič Šnajdar
|
BK Bistrc
|
16
|
Jan Slejko Ljubišič
|
Klub biljardistov Ljubljana
|
17
|
Blaž Savšek
|
Zavod Advantis Premium
|
18
|
Klemen Šorak
|
Zavod Advantis Premium
|