1. B turnir

Začetek turnirja: 03.02.2024 ob 10:00
Tip turnirja B turnir
Disciplina mednarodna osmica
Lokacija Biljard klub Kaval Premium
Rok za prijavo 02.02.2024 do 12:00h
Sistem tekmovanja Sistem repasaža z k.o. fazo
Pravica do nastopa Vsi licencirani tekmovalci II. lige in nižje
Prijavnina
Kako se prijaviti Prijave preko kluba
Nagrade
Št. nastopajočih
Vodja turnirja TBA
Pomočnik vodje
Predstavnik organizatorja
Glavni sodnik

Bližnjice

Rezultati turnirja:

Uvrstitev Ime Klub
1. Aleksander Raišič Biljard klub Osmica
2. Svit Pavlinjek Biljard klub Direkt
3. Maja Globočnik Biljard klub Direkt
3. Matej Brajkovič Klub biljardistov Ljubljana
5. Bor Vrščaj Biljard klub Hipodrom
5. Kristijan Husič Biljard klub Hipodrom
5. Martin Lampret Biljard klub Pik Celje
5. Miha Zajc Klub biljardistov Ljubljana
9. Aleš Mandič Biljard klub Osmica
9. Klemen Plemelj Biljard klub Osmica
9. Klemen Šorak Zavod Advantis Premium
9. Kristijan Nikl Biljard klub Direkt
9. Matjaž Kozamernik Biljard klub Direkt
9. Miloš Kmetič Biljard klub Pik Celje
9. Mitja Kragelj BK Bistrc
9. Peter Drame Biljard klub Pik Celje
17. Davor Polak Biljard klub Hipodrom
17. Dino Nadarević Biljard klub Direkt
17. Edvard Ramšak Biljard klub Gomes
17. Marjan Lesar Biljard klub Ljubljana
17. Marko Hočevar Biljard klub Direkt
17. Natalija Golob Biljard klub Direkt
17. Robert Rednak Biljard klub Direkt
17. Rok Količ Biljard klub Direkt
25. Aleksander Mavrič Biljard klub Gomes
25. Aleš Rutar Biljard klub Gomes
25. Bian Dujić Biljard klub Pik Celje
25. David Slaček Biljard klub Gomes
25. Jožef Gatej Biljard klub Gomes
25. Lan Mrovlje Biljard klub Pik Celje
25. Luka Jerina Biljard klub Direkt
25. Marsel Kotnik Biljard klub Pik Celje
33. David Gradišnik Biljard klub Direkt
33. Vuk Strugar Biljard klub Direkt

Seznam prijavljenih

Pozicija Ime Klub
1 Maja Globočnik Biljard klub Direkt
2 Natalija Golob Biljard klub Direkt
3 David Gradišnik Biljard klub Direkt
4 Marko Hočevar Biljard klub Direkt
5 Luka Jerina Biljard klub Direkt
6 Rok Količ Biljard klub Direkt
7 Matjaž Kozamernik Biljard klub Direkt
8 Dino Nadarević Biljard klub Direkt
9 Kristijan Nikl Biljard klub Direkt
10 Svit Pavlinjek Biljard klub Direkt
11 Robert Rednak Biljard klub Direkt
12 Vuk Strugar Biljard klub Direkt
13 Jožef Gatej Biljard klub Gomes
14 Aleksander Mavrič Biljard klub Gomes
15 Edvard Ramšak Biljard klub Gomes
16 Aleš Rutar Biljard klub Gomes
17 David Slaček Biljard klub Gomes
18 Kristijan Husič Biljard klub Hipodrom
19 Davor Polak Biljard klub Hipodrom
20 Bor Vrščaj Biljard klub Hipodrom
21 Marjan Lesar Biljard klub Ljubljana
22 Aleš Mandič Biljard klub Osmica
23 Klemen Plemelj Biljard klub Osmica
24 Aleksander Raišič Biljard klub Osmica
25 Peter Drame Biljard klub Pik Celje
26 Bian Dujić Biljard klub Pik Celje
27 Miloš Kmetič Biljard klub Pik Celje
28 Marsel Kotnik Biljard klub Pik Celje
29 Martin Lampret Biljard klub Pik Celje
30 Lan Mrovlje Biljard klub Pik Celje
31 Mitja Kragelj BK Bistrc
32 Matej Brajkovič Klub biljardistov Ljubljana
33 Miha Zajc Klub biljardistov Ljubljana
34 Klemen Šorak Zavod Advantis Premium
Lestvice
MESTO
IME
TOČKE
Roberto Bartol
950
Matjaž Erčulj
680
Maj Badovinac
485
Maks Benko
485
Aleš Mandič
345
Ogled celotne lestvice »
MESTO
IME
TOČKE
Aleksander Raišič
300
Svit Pavlinjek
210
Maja Globočnik
145
Matej Brajkovič
145
Bor Vrščaj
100
Ogled celotne lestvice »
MESTO
IME
TOČKE
Peter Drame
500
Marko Hočevar
335
Aleksander Mavrič
225
Tomaž Varvaris
225
Aleš Rutar
180
Ogled celotne lestvice »
MESTO
IME
TOČKE
Tristan Šulek
500
Maj Badovinac
335
David Gradišnik
225
Svit Pavlinjek
225
Blaž Rus
150
Ogled celotne lestvice »
izdelava spletne strani Copyright © 2013 Biljardna zveza Slovenije