1. turnir C lige

Začetek turnirja: 25.01.2020 ob 10:00
Tip turnirja C turnir
Disciplina mednarodna osmica
Lokacija Biljard klub Direkt
Rok za prijavo 24.01.2020 do 12:00h
Sistem tekmovanja Sistem skupin ali sistem dvojne eliminacije z izločilno skupino najboljših
Pravica do nastopa Vsi licencirani tekmovalci C kategorije in vsi mladinci U-17 - po diskreciji direktorja tekmovanj
Prijavnina
Kako se prijaviti Prijave preko kluba na tekmovanja@biljardna-zveza.si
Nagrade
Št. nastopajočih
Vodja turnirja Mitja Gradišnik
Pomočnik vodje
Predstavnik organizatorja
Glavni sodnik

Datoteke:
Bližnjice

Rezultati turnirja:

Uvrstitev Ime Klub
1. Samir Mahmutović Biljard klub Break
2. Iulian-Anatol Ermalai Klub biljardistov Ljubljana
3. Blaž Rus Biljard klub Direkt
3. Tomaž Rus Biljard klub Direkt
5. Aljoša Hodnik Biljard klub Gomes
5. David Furlan Biljard klub Direkt
5. Luka Voglar Biljard klub Break
5. Stane Jelačin Klub biljardistov Ljubljana
9. Alex Kovačec Biljard klub Devetka Maribor
9. Aljaž Papež Biljard klub Direkt
9. Luka Hodnik Biljard klub Gomes
9. Matic Rotar Biljard klub Direkt
13. Anže Kovačič Biljard klub Direkt
13. Luka Zorman Biljard klub Direkt
13. Maj Badovinac Biljard klub Direkt
13. Matjaž Kronovšek Biljard klub Direkt

Seznam prijavljenih

Pozicija Ime Klub
1 Samir Mahmutović Biljard klub Break
2 Luka Voglar Biljard klub Break
3 Alex Kovačec Biljard klub Devetka Maribor
4 Maj Badovinac Biljard klub Direkt
5 David Furlan Biljard klub Direkt
6 Anže Kovačič Biljard klub Direkt
7 Matjaž Kronovšek Biljard klub Direkt
8 Aljaž Papež Biljard klub Direkt
9 Matic Rotar Biljard klub Direkt
10 Blaž Rus Biljard klub Direkt
11 Tomaž Rus Biljard klub Direkt
12 Luka Zorman Biljard klub Direkt
13 Aljoša Hodnik Biljard klub Gomes
14 Luka Hodnik Biljard klub Gomes
15 Iulian-Anatol Ermalai Klub biljardistov Ljubljana
16 Stane Jelačin Klub biljardistov Ljubljana
Lestvice
MESTO
IME
TOČKE
Matjaž Erčulj
3725
Mitja Gradišnik
2590
Klemen Gradišnik
2500
Jurij Potočnik
1980
Matej Šulek
1835
Ogled celotne lestvice »
MESTO
IME
TOČKE
Bojan Uljan
830
Kristijan Nikl
615
Sašo Mežek
610
Simon Tomažič
575
Rok Količ
530
Ogled celotne lestvice »
MESTO
IME
TOČKE
Alex Kovačec
1075
Blaž Rus
880
Samir Mahmutović
680
Iulian-Anatol Ermalai
610
Luka Zorman
495
Ogled celotne lestvice »
MESTO
IME
TOČKE
Alex Kovačec
1620
Blaž Rus
1525
David Gradišnik
1275
Ivan Kretov
1170
Maks Benko
860
Ogled celotne lestvice »
izdelava spletne strani Copyright © 2013 Biljardna zveza Slovenije