2. A turnir Zvezne lige

Začetek turnirja: 16.05.2020 ob 10:00
Tip turnirja A turnir
Disciplina desetka
Lokacija Biljard klub Break
Rok za prijavo 15.05.2020 do 12:00h
Sistem tekmovanja Sistem dvojne eliminacije z izločilno skupino najboljših
Pravica do nastopa Vsi licencirani tekmovalci
Prijavnina 30€
Kako se prijaviti Prijave preko kluba na tekmovanja@biljardna-zveza.si
Nagrade
Št. nastopajočih 30
Vodja turnirja Mitja Gradišnik
Pomočnik vodje
Predstavnik organizatorja
Glavni sodnik Tina Zdešar Kolenc

Datoteke:
Bližnjice

Rezultati turnirja:

Uvrstitev Ime Klub
1. Matjaž Erčulj Biljard klub Gomes
2. Mitja Gradišnik Biljard klub Direkt
3. Boštjan Pemič Biljard klub Franky's pub
3. Kristijan Gavez Biljard klub Gomes
5. Damjan Kerep Biljard klub Fit-Fit
5. Jasmin Čaušević Biljard klub Break
5. Jožko Marinko Klub biljardistov Ljubljana
5. Matej Brajkovič Klub biljardistov Ljubljana
9. Ana Gradišnik BK Bistrc
9. Anel Muminović Biljard klub Break
9. Domen Šinkovec Biljard klub Break
9. Franci Čučnik Klub biljardistov Ljubljana
9. Jurij Potočnik Biljard klub Direkt
9. Klemen Gradišnik BK Bistrc
9. Peter Fijavž Biljard klub Franky's pub
9. Simon Tomažič BK Bistrc
17. Klemen Šorak Zavod Advantis Premium
17. Marjan Bratič Biljard klub Break
17. Tomaž Benedičič Biljard klub Break
17. Tomaž Varvaris Biljard klub Break
21. Jure Pegam BK Bistrc
21. Sašo Mežek Biljard klub Break
  Tomaž Mikac Biljard klub Fit-Fit

Seznam prijavljenih

Pozicija Ime Klub
1 Tomaž Benedičič Biljard klub Break
2 Marjan Bratič Biljard klub Break
3 Jasmin Čaušević Biljard klub Break
4 Sašo Mežek Biljard klub Break
5 Anel Muminović Biljard klub Break
6 Domen Šinkovec Biljard klub Break
7 Tomaž Varvaris Biljard klub Break
8 Mitja Gradišnik Biljard klub Direkt
9 Jurij Potočnik Biljard klub Direkt
10 Damjan Kerep Biljard klub Fit-Fit
11 Tomaž Mikac Biljard klub Fit-Fit
12 Peter Fijavž Biljard klub Franky's pub
13 Boštjan Pemič Biljard klub Franky's pub
14 Matjaž Erčulj Biljard klub Gomes
15 Kristijan Gavez Biljard klub Gomes
16 Ana Gradišnik BK Bistrc
17 Klemen Gradišnik BK Bistrc
18 Jure Pegam BK Bistrc
19 Simon Tomažič BK Bistrc
20 Matej Brajkovič Klub biljardistov Ljubljana
21 Franci Čučnik Klub biljardistov Ljubljana
22 Jožko Marinko Klub biljardistov Ljubljana
23 Klemen Šorak Zavod Advantis Premium
Lestvice
MESTO
IME
TOČKE
Mitja Gradišnik
1885
Matjaž Erčulj
1675
Klemen Gradišnik
1525
Matej Šulek
1100
Ana Gradišnik
1060
Ogled celotne lestvice »
MESTO
IME
TOČKE
Kristijan Nikl
615
Bojan Uljan
520
Domen Šinkovec
310
Anel Muminović
270
Anže Kovačič
250
Ogled celotne lestvice »
MESTO
IME
TOČKE
Alex Kovačec
720
Blaž Rus
700
Samir Mahmutović
680
Iulian-Anatol Ermalai
430
Tomaž Rus
355
Ogled celotne lestvice »
MESTO
IME
TOČKE
Blaž Rus
1375
David Gradišnik
1175
Alex Kovačec
1120
Ivan Kretov
835
Alex Rojko
675
Ogled celotne lestvice »
izdelava spletne strani Copyright © 2013 Biljardna zveza Slovenije