2. A turnir

Začetek turnirja: 04.12.2021 ob 10:00
Tip turnirja A turnir
Disciplina desetka
Lokacija Biljard klub Ljubljana
Rok za prijavo 03.12.2021 do 12:00h
Sistem tekmovanja Sistem dvojnega repasaša z izločilno skupino najboljših
Pravica do nastopa Vsi licencirani tekmovalci
Prijavnina
Kako se prijaviti Preko kluba na tekmovanja@biljardna-zveza.si
Nagrade
Št. nastopajočih
Vodja turnirja Mitja Gradišnik
Pomočnik vodje
Predstavnik organizatorja
Glavni sodnik

Bližnjice

Rezultati turnirja:

Uvrstitev Ime Klub
1. Mitja Gradišnik Biljard klub Direkt
2. Denis Kragolnik Biljard klub Celje
3. Matjaž Erčulj Biljard klub Ljubljana
3. Miha Zajc Klub biljardistov Ljubljana
5. Blaž Bižal Biljard klub Osmica
5. Bor Vrščaj Biljard klub Hipodrom
5. Franci Čučnik Klub biljardistov Ljubljana
5. Klemen Gradišnik BK Bistrc
9. Ana Gradišnik BK Bistrc
9. Blaž Kolenc Biljard klub Osmica
9. Boštjan Obid BK Bistrc
9. Denis Jasnič Biljard klub Direkt
9. Maks Benko Biljard klub Direkt
9. Sašo Mežek Biljard klub Break
9. Simon Tomažič BK Bistrc
9. Tomaž Benedičič Biljard klub Osmica
17. Blaž Rus Biljard klub Direkt
17. Marjan Lesar Biljard klub Ljubljana
17. Mark Metelko Biljard klub Direkt
17. Tomaž Varvaris Biljard klub Break
21. Aljoša Valenčič BK Bistrc
21. Bojan Uljan BK Bistrc
21. Davor Polak Biljard klub Hipodrom
21. Maj Badovinac Biljard klub Direkt
25. Beno Messner Biljard klub Gomes
25. Blaž Savšek Zavod Advantis Premium
25. David Slaček Biljard klub Gomes
25. Joško Kuhelj Biljard klub Hipodrom
25. Kristijan Nikl Biljard klub Direkt
25. Marjan Bratič Biljard klub Break
25. Matej Brajkovič Klub biljardistov Ljubljana
25. Svit Pavlinjek Biljard klub Direkt

Seznam prijavljenih

Pozicija Ime Klub
1 Marjan Bratič Biljard klub Break
2 Sašo Mežek Biljard klub Break
3 Tomaž Varvaris Biljard klub Break
4 Denis Kragolnik Biljard klub Celje
5 Maj Badovinac Biljard klub Direkt
6 Maks Benko Biljard klub Direkt
7 Mitja Gradišnik Biljard klub Direkt
8 Denis Jasnič Biljard klub Direkt
9 Mark Metelko Biljard klub Direkt
10 Kristijan Nikl Biljard klub Direkt
11 Svit Pavlinjek Biljard klub Direkt
12 Blaž Rus Biljard klub Direkt
13 Beno Messner Biljard klub Gomes
14 David Slaček Biljard klub Gomes
15 Joško Kuhelj Biljard klub Hipodrom
16 Davor Polak Biljard klub Hipodrom
17 Bor Vrščaj Biljard klub Hipodrom
18 Matjaž Erčulj Biljard klub Ljubljana
19 Marjan Lesar Biljard klub Ljubljana
20 Tomaž Benedičič Biljard klub Osmica
21 Blaž Bižal Biljard klub Osmica
22 Blaž Kolenc Biljard klub Osmica
23 Ana Gradišnik BK Bistrc
24 Klemen Gradišnik BK Bistrc
25 Boštjan Obid BK Bistrc
26 Simon Tomažič BK Bistrc
27 Bojan Uljan BK Bistrc
28 Aljoša Valenčič BK Bistrc
29 Matej Brajkovič Klub biljardistov Ljubljana
30 Franci Čučnik Klub biljardistov Ljubljana
31 Miha Zajc Klub biljardistov Ljubljana
32 Blaž Savšek Zavod Advantis Premium
Lestvice
MESTO
IME
TOČKE
Matjaž Erčulj
2535
Mitja Gradišnik
1795
Denis Kragolnik
1785
Ana Gradišnik
1260
Maks Benko
1120
Ogled celotne lestvice »
MESTO
IME
TOČKE
Maks Benko
1125
Boštjan Obid
420
Denis Jasnič
410
Miha Vičič Šnajdar
400
Davor Polak
315
Ogled celotne lestvice »
MESTO
IME
TOČKE
Beno Messner
750
Blaž Rus
675
Marjan Bratič
590
Maj Badovinac
560
David Gradišnik
435
Ogled celotne lestvice »
MESTO
IME
TOČKE
Maks Benko
500
Maj Badovinac
335
Ivan Kretov
225
Svit Pavlinjek
225
Blaž Rus
150
Ogled celotne lestvice »
izdelava spletne strani Copyright © 2013 Biljardna zveza Slovenije