2. A turnir
Začetek turnirja: |
19.11.2022 ob 10:00 |
Tip turnirja |
A turnir |
Disciplina |
desetka |
Lokacija |
Biljard klub Direkt |
Rok za prijavo |
18.11.2022 do 00:00h |
Sistem tekmovanja |
Sistem dvojnega repasaša z izločilno skupino najboljših |
Pravica do nastopa |
Vsi licencirani tekmovalci I. lige in nižje |
Prijavnina |
|
Kako se prijaviti |
Preko kluba na tekmovanja@biljardna-zveza.si |
Nagrade |
|
Št. nastopajočih |
|
Vodja turnirja |
Mitja Gradišnik |
Pomočnik vodje |
|
Predstavnik organizatorja |
|
Glavni sodnik |
|
Bližnjice
Rezultati turnirja:
Uvrstitev |
Ime |
Klub |
1.
|
Roberto Bartol
|
BK Bistrc
|
2.
|
Ana Gradišnik
|
BK Bistrc
|
3.
|
Maks Benko
|
Biljard klub Direkt
|
3.
|
Matjaž Erčulj
|
Biljard klub Ljubljana
|
5.
|
Bor Vrščaj
|
Biljard klub Hipodrom
|
5.
|
Boštjan Satler
|
Biljard klub Devetka Maribor
|
5.
|
Denis Kragolnik
|
Biljard klub Celje
|
5.
|
Mitja Gradišnik
|
Biljard klub Direkt
|
9.
|
Bojan Uljan
|
BK Bistrc
|
9.
|
Francesca Garlatti
|
Biljard klub Direkt
|
9.
|
Sašo Mežek
|
Biljard klub Osmica
|
9.
|
Simon Tomažič
|
BK Bistrc
|
13.
|
Blaž Kolenc
|
Biljard klub Osmica
|
13.
|
Boštjan Obid
|
BK Bistrc
|
13.
|
Franci Čučnik
|
Klub biljardistov Ljubljana
|
13.
|
Kristijan Gavez
|
Biljard klub Gomes
|
17.
|
Aleksander Raišič
|
Biljard klub Osmica
|
17.
|
Alin Stan
|
Biljard klub Direkt
|
17.
|
David Gradišnik
|
Biljard klub Direkt
|
17.
|
Davor Polak
|
Biljard klub Hipodrom
|
17.
|
Giacomo Giorgetti
|
Biljard klub Direkt
|
17.
|
Marjan Bratič
|
Biljard klub Ljubljana
|
17.
|
Robert Rednak
|
Biljard klub Direkt
|
17.
|
Svit Pavlinjek
|
Biljard klub Direkt
|
25.
|
Blaž Rauter
|
Biljard klub Direkt
|
25.
|
Gorazd Žužek
|
BK Bistrc
|
25.
|
Luka Jerina
|
Biljard klub Direkt
|
25.
|
Maj Badovinac
|
Biljard klub Direkt
|
25.
|
Marjan Lesar
|
Biljard klub Ljubljana
|
25.
|
Matjaž Kozamernik
|
Biljard klub Direkt
|
25.
|
Peter Fijavž
|
Biljard klub Celje
|
25.
|
Tomaž Varvaris
|
Biljard klub Ljubljana
|
Seznam prijavljenih
Pozicija |
Ime |
Klub |
1
|
Peter Fijavž
|
Biljard klub Celje
|
2
|
Denis Kragolnik
|
Biljard klub Celje
|
3
|
Boštjan Satler
|
Biljard klub Devetka Maribor
|
4
|
Maj Badovinac
|
Biljard klub Direkt
|
5
|
Maks Benko
|
Biljard klub Direkt
|
6
|
Francesca Garlatti
|
Biljard klub Direkt
|
7
|
Giacomo Giorgetti
|
Biljard klub Direkt
|
8
|
David Gradišnik
|
Biljard klub Direkt
|
9
|
Mitja Gradišnik
|
Biljard klub Direkt
|
10
|
Luka Jerina
|
Biljard klub Direkt
|
11
|
Matjaž Kozamernik
|
Biljard klub Direkt
|
12
|
Svit Pavlinjek
|
Biljard klub Direkt
|
13
|
Blaž Rauter
|
Biljard klub Direkt
|
14
|
Robert Rednak
|
Biljard klub Direkt
|
15
|
Alin Stan
|
Biljard klub Direkt
|
16
|
Kristijan Gavez
|
Biljard klub Gomes
|
17
|
Davor Polak
|
Biljard klub Hipodrom
|
18
|
Bor Vrščaj
|
Biljard klub Hipodrom
|
19
|
Marjan Bratič
|
Biljard klub Ljubljana
|
20
|
Matjaž Erčulj
|
Biljard klub Ljubljana
|
21
|
Marjan Lesar
|
Biljard klub Ljubljana
|
22
|
Tomaž Varvaris
|
Biljard klub Ljubljana
|
23
|
Blaž Kolenc
|
Biljard klub Osmica
|
24
|
Sašo Mežek
|
Biljard klub Osmica
|
25
|
Aleksander Raišič
|
Biljard klub Osmica
|
26
|
Roberto Bartol
|
BK Bistrc
|
27
|
Ana Gradišnik
|
BK Bistrc
|
28
|
Boštjan Obid
|
BK Bistrc
|
29
|
Simon Tomažič
|
BK Bistrc
|
30
|
Bojan Uljan
|
BK Bistrc
|
31
|
Gorazd Žužek
|
BK Bistrc
|
32
|
Franci Čučnik
|
Klub biljardistov Ljubljana
|