2. A turnir

Začetek turnirja: 16.03.2024 ob 10:00
Tip turnirja A turnir
Disciplina desetka
Lokacija Biljard klub 9 Maribor
Rok za prijavo 15.03.2024 do 21:00h
Sistem tekmovanja Sistem repasaža z k.o. fazo
Pravica do nastopa Vsi licencirani tekmovalci I. lige in nižje
Prijavnina
Kako se prijaviti Prijave preko kluba
Nagrade
Št. nastopajočih
Vodja turnirja Aleš Pečečnik
Pomočnik vodje
Predstavnik organizatorja
Glavni sodnik

Bližnjice

Rezultati turnirja:

Uvrstitev Ime Klub
1. Maks Benko Biljard klub Direkt
2. Boštjan Satler Biljard klub Devetka Maribor
3. Matjaž Erčulj Biljard klub Ljubljana
3. Mitja Gradišnik Biljard klub Direkt
5. Aljoša Roškar Biljard klub Devetka Maribor
5. Jožef Gatej Biljard klub Gomes
5. Kristijan Hamzovski Biljard klub Pik Celje
5. Tristan Šulek Biljard klub Ljubljana
9. Aleš Mandič Biljard klub Osmica
9. Arzslan Ali Biljard klub Direkt
9. Boštjan Obid BK Bistrc
9. Giacomo Giorgetti Biljard klub Direkt
9. Kristijan Gavez Biljard klub Gomes
9. Maj Badovinac Biljard klub Direkt
9. Matjaž Kozamernik Biljard klub Direkt
9. Roberto Bartol BK Bistrc
17. Aleš Pečečnik Biljard klub Devetka Maribor
17. Blaž Kolenc Biljard klub Osmica
17. Daniel Tinev Biljard klub Pipipool.com
17. David Gradišnik Biljard klub Direkt
17. Dejan Svetličič Biljard klub Devetka Maribor
17. Franci Čučnik Klub biljardistov Ljubljana
17. Peter Fijavž Biljard klub Pik Celje
17. Svit Pavlinjek Biljard klub Direkt
25. Aleksander Mavrič Biljard klub Gomes
25. Giuliano Bordignon Biljard klub Direkt
25. Joško Kuhelj Biljard klub Hipodrom
25. Martin Stajnko Biljard klub Pipipool.com
25. Matej Gradišnik Biljard klub Direkt
25. Peter Drame Biljard klub Pik Celje

Seznam prijavljenih

Pozicija Ime Klub
1 Aleš Pečečnik Biljard klub Devetka Maribor
2 Aljoša Roškar Biljard klub Devetka Maribor
3 Boštjan Satler Biljard klub Devetka Maribor
4 Dejan Svetličič Biljard klub Devetka Maribor
5 Arzslan Ali Biljard klub Direkt
6 Maj Badovinac Biljard klub Direkt
7 Maks Benko Biljard klub Direkt
8 Giuliano Bordignon Biljard klub Direkt
9 Giacomo Giorgetti Biljard klub Direkt
10 David Gradišnik Biljard klub Direkt
11 Matej Gradišnik Biljard klub Direkt
12 Mitja Gradišnik Biljard klub Direkt
13 Matjaž Kozamernik Biljard klub Direkt
14 Svit Pavlinjek Biljard klub Direkt
15 Jožef Gatej Biljard klub Gomes
16 Kristijan Gavez Biljard klub Gomes
17 Aleksander Mavrič Biljard klub Gomes
18 Joško Kuhelj Biljard klub Hipodrom
19 Matjaž Erčulj Biljard klub Ljubljana
20 Tristan Šulek Biljard klub Ljubljana
21 Blaž Kolenc Biljard klub Osmica
22 Aleš Mandič Biljard klub Osmica
23 Peter Drame Biljard klub Pik Celje
24 Peter Fijavž Biljard klub Pik Celje
25 Kristijan Hamzovski Biljard klub Pik Celje
26 Martin Stajnko Biljard klub Pipipool.com
27 Daniel Tinev Biljard klub Pipipool.com
28 Roberto Bartol BK Bistrc
29 Boštjan Obid BK Bistrc
30 Franci Čučnik Klub biljardistov Ljubljana
Lestvice
MESTO
IME
TOČKE
Maks Benko
2535
Maj Badovinac
1495
Matjaž Erčulj
1415
Roberto Bartol
1200
Svit Pavlinjek
915
Ogled celotne lestvice »
MESTO
IME
TOČKE
Aleksander Raišič
510
Aleš Mandič
370
Svit Pavlinjek
310
Martin Lampret
245
Matej Brajkovič
215
Ogled celotne lestvice »
MESTO
IME
TOČKE
Marko Hočevar
1090
Peter Drame
885
Tomaž Varvaris
725
Dejan Arnavtovič
455
Stane Jelačin
410
Ogled celotne lestvice »
MESTO
IME
TOČKE
Maj Badovinac
835
Tristan Šulek
680
Svit Pavlinjek
580
Blaž Rus
405
David Gradišnik
405
Ogled celotne lestvice »
izdelava spletne strani Copyright © 2013 Biljardna zveza Slovenije