2. B turnir

Začetek turnirja: 09.03.2024 ob 10:00
Tip turnirja B turnir
Disciplina desetka
Lokacija Biljard klub Direkt
Rok za prijavo 08.03.2024 do 12:00h
Sistem tekmovanja Sistem repasaža z k.o. fazo
Pravica do nastopa Vsi licencirani tekmovalci II. lige in nižje
Prijavnina
Kako se prijaviti Prijave preko kluba
Nagrade
Št. nastopajočih
Vodja turnirja Mitja Gradišnik
Pomočnik vodje
Predstavnik organizatorja
Glavni sodnik

Bližnjice

Rezultati turnirja:

Uvrstitev Ime Klub
1. Aleš Mandič Biljard klub Osmica
2. Aleksander Raišič Biljard klub Osmica
3. Davor Polak Biljard klub Hipodrom
3. Martin Lampret Biljard klub Pik Celje
5. Edvard Ramšak Biljard klub Gomes
5. Mitja Kragelj BK Bistrc
5. Natalija Golob Biljard klub Direkt
5. Svit Pavlinjek Biljard klub Direkt
9. Aleš Pečečnik Biljard klub Devetka Maribor
9. Blaž Kolenc Biljard klub Osmica
9. Bor Vrščaj Biljard klub Hipodrom
9. Giacomo Giorgetti Biljard klub Direkt
9. Kristijan Nikl Biljard klub Direkt
9. Matej Brajkovič Klub biljardistov Ljubljana
9. Matej Kovač Biljard klub Direkt
9. Peter Drame Biljard klub Pik Celje
17. Aleš Kokalj Biljard klub Gomes
17. Branislav Rojko Biljard klub Gomes
17. Joško Kuhelj Biljard klub Hipodrom
17. Klemen Šorak Zavod Advantis Premium
17. Lan Mrovlje Biljard klub Pik Celje
17. Matjaž Kozamernik Biljard klub Direkt
17. Tomaž Benedičič Biljard klub Osmica
17. Žiga Kovač Biljard klub Direkt
25. Aleš Rutar Biljard klub Gomes
25. Arzslan Ali Biljard klub Direkt
25. Dejan Svetličič Biljard klub Devetka Maribor
25. Federico Giampiccolo Biljard klub Direkt
25. Maja Globočnik Biljard klub Direkt
25. Marjan Bratič Biljard klub Ljubljana
25. Matteo Percoco Biljard klub Direkt
25. Miloš Kmetič Biljard klub Pik Celje
33. Aleksander Mavrič Biljard klub Gomes
33. Aljoša Zaplotnik Biljard klub Direkt
33. Armen Bdoyan Biljard klub Direkt
33. Blaž Rauter Biljard klub Direkt
33. Blaž Rus Biljard klub Direkt
33. David Gradišnik Biljard klub Direkt
33. David Slaček Biljard klub Gomes
33. Filippo Blondeau Biljard klub Direkt
33. Ivan Kretov Biljard klub Gomes
33. Jožef Gatej Biljard klub Gomes
33. Klemen Plemelj Biljard klub Osmica
33. Marsel Kotnik Biljard klub Pik Celje
33. Miha Zajc Klub biljardistov Ljubljana
33. Rok Količ Biljard klub Direkt
33. Tomaž Varvaris Biljard klub Ljubljana

Seznam prijavljenih

Pozicija Ime Klub
1 Aleš Pečečnik Biljard klub Devetka Maribor
2 Dejan Svetličič Biljard klub Devetka Maribor
3 Arzslan Ali Biljard klub Direkt
4 Armen Bdoyan Biljard klub Direkt
5 Filippo Blondeau Biljard klub Direkt
6 Federico Giampiccolo Biljard klub Direkt
7 Giacomo Giorgetti Biljard klub Direkt
8 Maja Globočnik Biljard klub Direkt
9 Natalija Golob Biljard klub Direkt
10 David Gradišnik Biljard klub Direkt
11 Rok Količ Biljard klub Direkt
12 Matej Kovač Biljard klub Direkt
13 Žiga Kovač Biljard klub Direkt
14 Matjaž Kozamernik Biljard klub Direkt
15 Kristijan Nikl Biljard klub Direkt
16 Svit Pavlinjek Biljard klub Direkt
17 Matteo Percoco Biljard klub Direkt
18 Blaž Rauter Biljard klub Direkt
19 Blaž Rus Biljard klub Direkt
20 Aljoša Zaplotnik Biljard klub Direkt
21 Jožef Gatej Biljard klub Gomes
22 Aleš Kokalj Biljard klub Gomes
23 Ivan Kretov Biljard klub Gomes
24 Aleksander Mavrič Biljard klub Gomes
25 Edvard Ramšak Biljard klub Gomes
26 Branislav Rojko Biljard klub Gomes
27 Aleš Rutar Biljard klub Gomes
28 David Slaček Biljard klub Gomes
29 Joško Kuhelj Biljard klub Hipodrom
30 Davor Polak Biljard klub Hipodrom
31 Bor Vrščaj Biljard klub Hipodrom
32 Marjan Bratič Biljard klub Ljubljana
33 Tomaž Varvaris Biljard klub Ljubljana
34 Tomaž Benedičič Biljard klub Osmica
35 Blaž Kolenc Biljard klub Osmica
36 Aleš Mandič Biljard klub Osmica
37 Klemen Plemelj Biljard klub Osmica
38 Aleksander Raišič Biljard klub Osmica
39 Peter Drame Biljard klub Pik Celje
40 Miloš Kmetič Biljard klub Pik Celje
41 Marsel Kotnik Biljard klub Pik Celje
42 Martin Lampret Biljard klub Pik Celje
43 Lan Mrovlje Biljard klub Pik Celje
44 Mitja Kragelj BK Bistrc
45 Matej Brajkovič Klub biljardistov Ljubljana
46 Miha Zajc Klub biljardistov Ljubljana
47 Klemen Šorak Zavod Advantis Premium
Lestvice
MESTO
IME
TOČKE
Maks Benko
2535
Maj Badovinac
1495
Matjaž Erčulj
1415
Roberto Bartol
1200
Svit Pavlinjek
915
Ogled celotne lestvice »
MESTO
IME
TOČKE
Aleksander Raišič
510
Aleš Mandič
370
Svit Pavlinjek
310
Martin Lampret
245
Matej Brajkovič
215
Ogled celotne lestvice »
MESTO
IME
TOČKE
Marko Hočevar
1090
Peter Drame
885
Tomaž Varvaris
725
Dejan Arnavtovič
455
Stane Jelačin
410
Ogled celotne lestvice »
MESTO
IME
TOČKE
Maj Badovinac
835
Tristan Šulek
680
Svit Pavlinjek
580
Blaž Rus
405
David Gradišnik
405
Ogled celotne lestvice »
izdelava spletne strani Copyright © 2013 Biljardna zveza Slovenije