2. B turnir

Začetek turnirja: 20.11.2021 ob 10:00
Tip turnirja C turnir
Disciplina desetka
Lokacija Biljard klub Ljubljana
Rok za prijavo 19.11.2021 do 12:00h
Sistem tekmovanja
Pravica do nastopa Vsi licencirani tekmovalci II. lige in nižjih
Prijavnina
Kako se prijaviti Preko kluba na tekmovanja@biljardna-zveza.si
Nagrade
Št. nastopajočih
Vodja turnirja Mitja Gradišnik
Pomočnik vodje
Predstavnik organizatorja
Glavni sodnik

Bližnjice

Rezultati turnirja:

Uvrstitev Ime Klub
1. Maks Benko Biljard klub Direkt
2. Denis Jasnič Biljard klub Direkt
3. Davor Polak Biljard klub Hipodrom
3. Peter Fijavž Biljard klub Franky's pub
5. Blaž Rus Biljard klub Direkt
5. Blaž Savšek Zavod Advantis Premium
5. Boštjan Obid BK Bistrc
5. Marjan Bratič Biljard klub Break
9. Kristijan Husič Biljard klub Hipodrom
9. Miha Vičič Šnajdar BK Bistrc
9. Simon Gorišek Biljard klub Hipodrom
9. Vuk Strugar Biljard klub Direkt
13. Beno Messner Biljard klub Gomes
13. Ivan Kretov Biljard klub Gomes
13. Maj Badovinac Biljard klub Direkt
13. Tomaž Varvaris Biljard klub Break
17. David Gradišnik Biljard klub Direkt
17. Jan Hvalec Biljard klub Break
17. Joško Kuhelj Biljard klub Hipodrom
17. Kemal Krzalić Biljard klub Direkt
17. Mark Metelko Biljard klub Direkt
17. Rok Količ Biljard klub Direkt

Seznam prijavljenih

Pozicija Ime Klub
1 Marjan Bratič Biljard klub Break
2 Jan Hvalec Biljard klub Break
3 Tomaž Varvaris Biljard klub Break
4 Maj Badovinac Biljard klub Direkt
5 Maks Benko Biljard klub Direkt
6 David Gradišnik Biljard klub Direkt
7 Denis Jasnič Biljard klub Direkt
8 Rok Količ Biljard klub Direkt
9 Kemal Krzalić Biljard klub Direkt
10 Mark Metelko Biljard klub Direkt
11 Blaž Rus Biljard klub Direkt
12 Vuk Strugar Biljard klub Direkt
13 Peter Fijavž Biljard klub Franky's pub
14 Ivan Kretov Biljard klub Gomes
15 Beno Messner Biljard klub Gomes
16 Simon Gorišek Biljard klub Hipodrom
17 Kristijan Husič Biljard klub Hipodrom
18 Joško Kuhelj Biljard klub Hipodrom
19 Davor Polak Biljard klub Hipodrom
20 Boštjan Švigelj Biljard klub Hipodrom
21 Boštjan Obid BK Bistrc
22 Miha Vičič Šnajdar BK Bistrc
23 Blaž Savšek Zavod Advantis Premium
Lestvice
MESTO
IME
TOČKE
Matjaž Erčulj
2535
Mitja Gradišnik
1795
Denis Kragolnik
1785
Ana Gradišnik
1260
Maks Benko
1120
Ogled celotne lestvice »
MESTO
IME
TOČKE
Maks Benko
1125
Boštjan Obid
420
Denis Jasnič
410
Miha Vičič Šnajdar
400
Davor Polak
315
Ogled celotne lestvice »
MESTO
IME
TOČKE
Beno Messner
750
Blaž Rus
675
Marjan Bratič
590
Maj Badovinac
560
David Gradišnik
435
Ogled celotne lestvice »
MESTO
IME
TOČKE
Maks Benko
500
Maj Badovinac
335
Ivan Kretov
225
Svit Pavlinjek
225
Blaž Rus
150
Ogled celotne lestvice »
izdelava spletne strani Copyright © 2013 Biljardna zveza Slovenije