2. C turnir

Začetek turnirja: 02.03.2024 ob 10:00
Tip turnirja C turnir
Disciplina desetka
Lokacija Biljard klub Direkt
Rok za prijavo 01.03.2024 do 12:00h
Sistem tekmovanja Sistem dvojnega repasaža z k.o. fazo
Pravica do nastopa Vsi tekmovalci III. lige
Prijavnina
Kako se prijaviti Prijave preko kluba
Nagrade
Št. nastopajočih
Vodja turnirja Mitja Gradišnik
Pomočnik vodje
Predstavnik organizatorja
Glavni sodnik

Bližnjice

Rezultati turnirja:

Uvrstitev Ime Klub
1. Tomaž Varvaris Biljard klub Ljubljana
2. Marjan Bratič Biljard klub Ljubljana
3. Marko Hočevar Biljard klub Direkt
3. Peter Drame Biljard klub Pik Celje
5. Aleksander Mavrič Biljard klub Gomes
5. Boštjan Marolt Klub biljardistov Ljubljana
5. Luka Jerina Biljard klub Direkt
5. Marsel Kotnik Biljard klub Pik Celje
9. Dominik Steržaj Biljard klub Direkt
9. Luka Berlec Biljard klub Direkt
9. Matic Rotar Biljard klub Direkt
9. Stane Jelačin Biljard klub Direkt
13. Boris Doberšek Biljard klub Direkt
13. Dejan Arnavtovič Biljard klub Osmica
13. Dušan Kovač Biljard klub Direkt
13. Maksim Doberšek Biljard klub Direkt
17. Aljaž Papež Biljard klub Direkt

Seznam prijavljenih

Pozicija Ime Klub
1 Luka Berlec Biljard klub Direkt
2 Boris Doberšek Biljard klub Direkt
3 Maksim Doberšek Biljard klub Direkt
4 Marko Hočevar Biljard klub Direkt
5 Stane Jelačin Biljard klub Direkt
6 Luka Jerina Biljard klub Direkt
7 Dušan Kovač Biljard klub Direkt
8 Aljaž Papež Biljard klub Direkt
9 Matic Rotar Biljard klub Direkt
10 Dominik Steržaj Biljard klub Direkt
11 Aleksander Mavrič Biljard klub Gomes
12 Marjan Bratič Biljard klub Ljubljana
13 Tomaž Varvaris Biljard klub Ljubljana
14 Dejan Arnavtovič Biljard klub Osmica
15 Peter Drame Biljard klub Pik Celje
16 Marsel Kotnik Biljard klub Pik Celje
17 Boštjan Marolt Klub biljardistov Ljubljana
Lestvice
MESTO
IME
TOČKE
Maks Benko
2535
Maj Badovinac
1495
Matjaž Erčulj
1415
Roberto Bartol
1200
Svit Pavlinjek
915
Ogled celotne lestvice »
MESTO
IME
TOČKE
Aleksander Raišič
510
Aleš Mandič
370
Svit Pavlinjek
310
Martin Lampret
245
Matej Brajkovič
215
Ogled celotne lestvice »
MESTO
IME
TOČKE
Marko Hočevar
1090
Peter Drame
885
Tomaž Varvaris
725
Dejan Arnavtovič
455
Stane Jelačin
410
Ogled celotne lestvice »
MESTO
IME
TOČKE
Maj Badovinac
835
Tristan Šulek
680
Svit Pavlinjek
580
Blaž Rus
405
David Gradišnik
405
Ogled celotne lestvice »
izdelava spletne strani Copyright © 2013 Biljardna zveza Slovenije