3. B turnir

Začetek turnirja: 09.05.2020 ob 10:00
Tip turnirja B turnir
Disciplina devetka
Lokacija Biljard klub Ljubljana
Rok za prijavo 08.05.2020 do 23:59h
Sistem tekmovanja Dvojni repasaž z izločilno skupino najboljših osem
Pravica do nastopa Vsi licencirani tekmovalci II. in nižjih lig
Prijavnina
Kako se prijaviti Prijave preko kluba na tekmovanja@biljardna-zveza.si
Nagrade
Št. nastopajočih 25
Vodja turnirja Jurij Potočnik
Pomočnik vodje
Predstavnik organizatorja
Glavni sodnik

Datoteke:
Bližnjice

Rezultati turnirja:

Uvrstitev Ime Klub
1. Boštjan Satler Biljard klub Gomes
2. Sašo Mežek Biljard klub Break
3. Klemen Šorak Zavod Advantis Premium
3. Peter Fijavž Biljard klub Franky's pub
5. Bojan Uljan BK Bistrc
5. Boštjan Obid BK Bistrc
5. Boštjan Pemič Biljard klub Franky's pub
5. Domen Šinkovec Biljard klub Break
9. Beno Messner Biljard klub Gomes
9. Blaž Savšek Zavod Advantis Premium
9. Ivan Kretov Biljard klub Gomes
9. Rok Količ Zavod Advantis Premium
13. Boštjan Messner Biljard klub Gomes
13. Daniel Urbanija Biljard klub Fit-Fit
13. Ivan Josić Biljard klub Hipodrom
13. Maja Globočnik Biljard klub Break
17. David Slaček Biljard klub Gomes
17. Jasmin Čaušević Biljard klub Break
17. Marjan Bratič Biljard klub Break
17. Tomas Hercog Biljard klub Gomes
17. Tomaž Benedičič Biljard klub Break
17. Tomaž Mikac Biljard klub Fit-Fit
17. Tomaž Varvaris Biljard klub Break
25. Anel Muminović Biljard klub Break

Seznam prijavljenih

Pozicija Ime Klub
1 Tomaž Benedičič Biljard klub Break
2 Marjan Bratič Biljard klub Break
3 Jasmin Čaušević Biljard klub Break
4 Maja Globočnik Biljard klub Break
5 Sašo Mežek Biljard klub Break
6 Anel Muminović Biljard klub Break
7 Domen Šinkovec Biljard klub Break
8 Tomaž Varvaris Biljard klub Break
9 Tomaž Mikac Biljard klub Fit-Fit
10 Daniel Urbanija Biljard klub Fit-Fit
11 Peter Fijavž Biljard klub Franky's pub
12 Boštjan Pemič Biljard klub Franky's pub
13 Tomas Hercog Biljard klub Gomes
14 Ivan Kretov Biljard klub Gomes
15 Beno Messner Biljard klub Gomes
16 Boštjan Messner Biljard klub Gomes
17 Boštjan Satler Biljard klub Gomes
18 David Slaček Biljard klub Gomes
19 Ivan Josić Biljard klub Hipodrom
20 Boštjan Obid BK Bistrc
21 Bojan Uljan BK Bistrc
22 Rok Količ Zavod Advantis Premium
23 Blaž Savšek Zavod Advantis Premium
24 Klemen Šorak Zavod Advantis Premium
Lestvice
MESTO
IME
TOČKE
Mitja Gradišnik
1885
Matjaž Erčulj
1675
Klemen Gradišnik
1525
Matej Šulek
1100
Ana Gradišnik
1060
Ogled celotne lestvice »
MESTO
IME
TOČKE
Kristijan Nikl
615
Bojan Uljan
520
Domen Šinkovec
310
Anel Muminović
270
Anže Kovačič
250
Ogled celotne lestvice »
MESTO
IME
TOČKE
Alex Kovačec
720
Blaž Rus
700
Samir Mahmutović
680
Iulian-Anatol Ermalai
430
Tomaž Rus
355
Ogled celotne lestvice »
MESTO
IME
TOČKE
Blaž Rus
1375
David Gradišnik
1175
Alex Kovačec
1120
Ivan Kretov
835
Alex Rojko
675
Ogled celotne lestvice »
izdelava spletne strani Copyright © 2013 Biljardna zveza Slovenije