3. C turnir

Začetek turnirja: 09.05.2020 ob 10:00
Tip turnirja C turnir
Disciplina devetka
Lokacija Biljard klub Ljubljana
Rok za prijavo 09.05.2020 do 23:59h
Sistem tekmovanja Sistem kvalifikacijskih skupin z izločilno skupino najboljših osem
Pravica do nastopa Vsi licencirani tekmovalci III. lige in mladinci
Prijavnina
Kako se prijaviti Prijave preko kluba na tekmovanja@biljardna-zveza.si
Nagrade
Št. nastopajočih 24
Vodja turnirja Sandi Rojko
Pomočnik vodje
Predstavnik organizatorja
Glavni sodnik

Datoteke:
Bližnjice

Rezultati turnirja:

Uvrstitev Ime Klub
1. Branislav Rojko Biljard klub Gomes
2. Alex Kovačec Biljard klub Devetka Maribor
3. Luka Zorman Biljard klub Direkt
3. Miloš Karadžič Biljard klub Direkt
5. Blaž Rus Biljard klub Direkt
5. Iulian-Anatol Ermalai Klub biljardistov Ljubljana
5. Maks Benko Biljard klub Direkt
5. Matej Kovač Klub biljardistov Ljubljana
9. Alex Rojko Biljard klub Gomes
9. Luka Hodnik Biljard klub Gomes
9. Stane Jelačin Klub biljardistov Ljubljana
9. Svit Pavlinjek Biljard klub Direkt
13. Aljoša Hodnik Biljard klub Gomes
13. Luka Teran Biljard klub Break
13. Maj Badovinac Biljard klub Direkt
13. Žiga Kovač Klub biljardistov Ljubljana
17. David Gradišnik Biljard klub Direkt
17. Iztok Banovec Prosti igralci
17. Tomaž Rus Biljard klub Direkt
17. Uroš Benko Biljard klub Direkt
21. Cvetko Vegan Biljard klub Gomes
21. Damjan Pučnik Biljard klub Gomes
21. Jan Družina Biljard klub Break

Seznam prijavljenih

Pozicija Ime Klub
1 Jan Družina Biljard klub Break
2 Luka Teran Biljard klub Break
3 Alex Kovačec Biljard klub Devetka Maribor
4 Maj Badovinac Biljard klub Direkt
5 Maks Benko Biljard klub Direkt
6 Uroš Benko Biljard klub Direkt
7 David Gradišnik Biljard klub Direkt
8 Miloš Karadžič Biljard klub Direkt
9 Svit Pavlinjek Biljard klub Direkt
10 Blaž Rus Biljard klub Direkt
11 Tomaž Rus Biljard klub Direkt
12 Luka Zorman Biljard klub Direkt
13 Aljoša Hodnik Biljard klub Gomes
14 Luka Hodnik Biljard klub Gomes
15 Damjan Pučnik Biljard klub Gomes
16 Alex Rojko Biljard klub Gomes
17 Branislav Rojko Biljard klub Gomes
18 Cvetko Vegan Biljard klub Gomes
19 Iulian-Anatol Ermalai Klub biljardistov Ljubljana
20 Stane Jelačin Klub biljardistov Ljubljana
21 Matej Kovač Klub biljardistov Ljubljana
22 Žiga Kovač Klub biljardistov Ljubljana
23 Iztok Banovec Prosti igralci
Lestvice
MESTO
IME
TOČKE
Mitja Gradišnik
1885
Matjaž Erčulj
1675
Klemen Gradišnik
1525
Matej Šulek
1100
Ana Gradišnik
1060
Ogled celotne lestvice »
MESTO
IME
TOČKE
Kristijan Nikl
615
Bojan Uljan
520
Domen Šinkovec
310
Anel Muminović
270
Anže Kovačič
250
Ogled celotne lestvice »
MESTO
IME
TOČKE
Alex Kovačec
720
Blaž Rus
700
Samir Mahmutović
680
Iulian-Anatol Ermalai
430
Tomaž Rus
355
Ogled celotne lestvice »
MESTO
IME
TOČKE
Blaž Rus
1375
David Gradišnik
1175
Alex Kovačec
1120
Ivan Kretov
835
Alex Rojko
675
Ogled celotne lestvice »
izdelava spletne strani Copyright © 2013 Biljardna zveza Slovenije