3. C turnir

Začetek turnirja: 13.04.2024 ob 10:00
Tip turnirja C turnir
Disciplina devetka
Lokacija Biljard klub Kaval Premium
Rok za prijavo 12.04.2024 do 12:00h
Sistem tekmovanja Sistem skupin ali dvojnega repasaža z k.o. fazo
Pravica do nastopa Vsi tekmovalci III. lige
Prijavnina
Kako se prijaviti Prijave preko kluba
Nagrade
Št. nastopajočih
Vodja turnirja Miloš Kmetič
Pomočnik vodje
Predstavnik organizatorja
Glavni sodnik

Bližnjice

Rezultati turnirja:

Uvrstitev Ime Klub
1. Marko Hočevar Biljard klub Direkt
2. Andrej Hribljan Biljard klub Direkt
3. Aljoša Zaplotnik Biljard klub Direkt
3. Dragan Spasovski Biljard klub Direkt
5. Aleš Rutar Biljard klub Gomes
5. Armen Bdoyan Biljard klub Direkt
5. Dejan Arnavtovič Biljard klub Osmica
5. Stane Jelačin Biljard klub Direkt
9. Aljaž Papež Biljard klub Direkt
9. Jože Papež Biljard klub Direkt
9. Peter Drame Biljard klub Pik Celje
9. Tilen Gombač Biljard klub Ljubljana
13. Boris Doberšek Biljard klub Direkt
13. Maksim Doberšek Biljard klub Direkt
13. Tonja Zaplotnik Biljard klub Direkt
17. Dušan Kovač Biljard klub Direkt
17. Jernej Varlec Biljard klub Direkt

Seznam prijavljenih

Pozicija Ime Klub
1 Armen Bdoyan Biljard klub Direkt
2 Boris Doberšek Biljard klub Direkt
3 Maksim Doberšek Biljard klub Direkt
4 Marko Hočevar Biljard klub Direkt
5 Andrej Hribljan Biljard klub Direkt
6 Stane Jelačin Biljard klub Direkt
7 Dušan Kovač Biljard klub Direkt
8 Aljaž Papež Biljard klub Direkt
9 Jože Papež Biljard klub Direkt
10 Dragan Spasovski Biljard klub Direkt
11 Jernej Varlec Biljard klub Direkt
12 Aljoša Zaplotnik Biljard klub Direkt
13 Tonja Zaplotnik Biljard klub Direkt
14 Aleš Rutar Biljard klub Gomes
15 Tilen Gombač Biljard klub Ljubljana
16 Dejan Arnavtovič Biljard klub Osmica
17 Peter Drame Biljard klub Pik Celje
Lestvice
MESTO
IME
TOČKE
Maks Benko
2535
Maj Badovinac
1495
Matjaž Erčulj
1415
Roberto Bartol
1200
Svit Pavlinjek
915
Ogled celotne lestvice »
MESTO
IME
TOČKE
Aleksander Raišič
510
Aleš Mandič
370
Svit Pavlinjek
310
Martin Lampret
245
Matej Brajkovič
215
Ogled celotne lestvice »
MESTO
IME
TOČKE
Marko Hočevar
1090
Peter Drame
885
Tomaž Varvaris
725
Dejan Arnavtovič
455
Stane Jelačin
410
Ogled celotne lestvice »
MESTO
IME
TOČKE
Maj Badovinac
835
Tristan Šulek
680
Svit Pavlinjek
580
Blaž Rus
405
David Gradišnik
405
Ogled celotne lestvice »
izdelava spletne strani Copyright © 2013 Biljardna zveza Slovenije