4. A turnir

Začetek turnirja: 26.09.2020 ob 10:00
Tip turnirja A turnir
Disciplina desetka
Lokacija Biljard klub 9 Maribor
Rok za prijavo 25.09.2020 do 12:00h
Sistem tekmovanja Dvojni repasaž z izločilno skupino najboljših
Pravica do nastopa Vsi licencirani tekmovalci
Prijavnina
Kako se prijaviti Prijave preko klubov na tekmovanja@biljardna-zveza.si
Nagrade
Št. nastopajočih
Vodja turnirja Sandi Rojko
Pomočnik vodje
Predstavnik organizatorja
Glavni sodnik

Datoteke:
Bližnjice

Rezultati turnirja:

Uvrstitev Ime Klub
1. Mitja Gradišnik Biljard klub Direkt
2. Matjaž Erčulj Biljard klub Gomes
3. Jurij Potočnik Biljard klub Direkt
3. Robert Filipič Biljard klub Gomes
5. Damjan Kerep Biljard klub Fit-Fit
5. Jožko Marinko Klub biljardistov Ljubljana
5. Klemen Gradišnik BK Bistrc
5. Simon Tomažič BK Bistrc
9. Blaž Kolenc Biljard klub Break
9. Franci Čučnik Klub biljardistov Ljubljana
11. Boštjan Pemič Biljard klub Franky's pub
11. Marjan Bratič Biljard klub Break
13. Rok Količ Zavod Advantis Premium
13. Tomaž Benedičič Biljard klub Break
  Ana Gradišnik BK Bistrc

Seznam prijavljenih

Pozicija Ime Klub
1 Tomaž Benedičič Biljard klub Break
2 Marjan Bratič Biljard klub Break
3 Blaž Kolenc Biljard klub Break
4 Mitja Gradišnik Biljard klub Direkt
5 Jurij Potočnik Biljard klub Direkt
6 Damjan Kerep Biljard klub Fit-Fit
7 Boštjan Pemič Biljard klub Franky's pub
8 Matjaž Erčulj Biljard klub Gomes
9 Robert Filipič Biljard klub Gomes
10 Ana Gradišnik BK Bistrc
11 Klemen Gradišnik BK Bistrc
12 Simon Tomažič BK Bistrc
13 Franci Čučnik Klub biljardistov Ljubljana
14 Jožko Marinko Klub biljardistov Ljubljana
15 Rok Količ Zavod Advantis Premium
Lestvice
MESTO
IME
TOČKE
Matjaž Erčulj
4405
Mitja Gradišnik
3540
Klemen Gradišnik
2845
Jurij Potočnik
2465
Simon Tomažič
1955
Ogled celotne lestvice »
MESTO
IME
TOČKE
Bojan Uljan
830
Kristijan Nikl
760
Sašo Mežek
640
Rok Količ
630
Domen Šinkovec
440
Ogled celotne lestvice »
MESTO
IME
TOČKE
Alex Kovačec
1330
Blaž Rus
1135
Maks Benko
860
Branislav Rojko
855
Samir Mahmutović
680
Ogled celotne lestvice »
MESTO
IME
TOČKE
Alex Kovačec
1620
Blaž Rus
1525
David Gradišnik
1275
Ivan Kretov
1170
Maks Benko
860
Ogled celotne lestvice »
izdelava spletne strani Copyright © 2013 Biljardna zveza Slovenije