4. A turnir

Začetek turnirja: 04.03.2023 ob 10:00
Tip turnirja A turnir
Disciplina devetka
Lokacija Biljard klub Direkt
Rok za prijavo 03.03.2023 do 12:00h
Sistem tekmovanja Sistem dvojnega repasaša z izločilno skupino najboljših
Pravica do nastopa Vsi licencirani tekmovalci II. lige in nižje
Prijavnina
Kako se prijaviti Preko kluba na tekmovanja@biljardna-zveza.si
Nagrade
Št. nastopajočih
Vodja turnirja Mitja Gradišnik
Pomočnik vodje
Predstavnik organizatorja
Glavni sodnik

Bližnjice

Rezultati turnirja:

Uvrstitev Ime Klub
1. Denis Kragolnik Biljard klub Celje
2. Matjaž Erčulj Biljard klub Ljubljana
3. Boštjan Satler Biljard klub Devetka Maribor
3. Maks Benko Biljard klub Direkt
5. Franci Čučnik Klub biljardistov Ljubljana
5. Maj Badovinac Biljard klub Direkt
5. Miha Vičič Šnajdar BK Bistrc
5. Mitja Gradišnik Biljard klub Direkt
9. Bojan Uljan BK Bistrc
9. Boštjan Obid BK Bistrc
9. Denis Jasnič Biljard klub Direkt
9. Matjaž Kozamernik Biljard klub Direkt
13. David Gradišnik Biljard klub Direkt
13. Simon Tomažič BK Bistrc
13. Tomaž Varvaris Biljard klub Ljubljana
13. Vuk Strugar Biljard klub Direkt
17. Blaž Kolenc Biljard klub Osmica
17. Gorazd Žužek BK Bistrc
17. Joško Kuhelj Biljard klub Hipodrom
17. Marjan Bratič Biljard klub Ljubljana
17. Matej Kovač Klub biljardistov Ljubljana
17. Peter Drame Biljard klub Celje
17. Svit Pavlinjek Biljard klub Direkt
17. Žiga Kovač Klub biljardistov Ljubljana

Seznam prijavljenih

Pozicija Ime Klub
1 Peter Drame Biljard klub Celje
2 Denis Kragolnik Biljard klub Celje
3 Boštjan Satler Biljard klub Devetka Maribor
4 Maj Badovinac Biljard klub Direkt
5 Maks Benko Biljard klub Direkt
6 David Gradišnik Biljard klub Direkt
7 Mitja Gradišnik Biljard klub Direkt
8 Denis Jasnič Biljard klub Direkt
9 Matjaž Kozamernik Biljard klub Direkt
10 Svit Pavlinjek Biljard klub Direkt
11 Vuk Strugar Biljard klub Direkt
12 Joško Kuhelj Biljard klub Hipodrom
13 Marjan Bratič Biljard klub Ljubljana
14 Matjaž Erčulj Biljard klub Ljubljana
15 Tomaž Varvaris Biljard klub Ljubljana
16 Blaž Kolenc Biljard klub Osmica
17 Boštjan Obid BK Bistrc
18 Simon Tomažič BK Bistrc
19 Bojan Uljan BK Bistrc
20 Miha Vičič Šnajdar BK Bistrc
21 Gorazd Žužek BK Bistrc
22 Franci Čučnik Klub biljardistov Ljubljana
23 Matej Kovač Klub biljardistov Ljubljana
24 Žiga Kovač Klub biljardistov Ljubljana
Lestvice
MESTO
IME
TOČKE
Roberto Bartol
950
Matjaž Erčulj
680
Maj Badovinac
485
Maks Benko
485
Aleš Mandič
345
Ogled celotne lestvice »
MESTO
IME
TOČKE
Aleksander Raišič
300
Svit Pavlinjek
210
Maja Globočnik
145
Matej Brajkovič
145
Bor Vrščaj
100
Ogled celotne lestvice »
MESTO
IME
TOČKE
Peter Drame
500
Marko Hočevar
335
Aleksander Mavrič
225
Tomaž Varvaris
225
Aleš Rutar
180
Ogled celotne lestvice »
MESTO
IME
TOČKE
Tristan Šulek
500
Maj Badovinac
335
David Gradišnik
225
Svit Pavlinjek
225
Blaž Rus
150
Ogled celotne lestvice »
izdelava spletne strani Copyright © 2013 Biljardna zveza Slovenije