4. B turnir

Začetek turnirja: 19.09.2020 ob 10:00
Tip turnirja B turnir
Disciplina desetka
Lokacija Biljard klub 9 Maribor
Rok za prijavo 18.09.2020 do 12:00h
Sistem tekmovanja Dvojni repasaž z izločilno skupino najboljših osem
Pravica do nastopa Vsi licencirani tekmovalci II. in nižjih lig
Prijavnina
Kako se prijaviti Prijave preko kluba na tekmovanja@biljardna-zveza.si
Nagrade
Št. nastopajočih
Vodja turnirja Sandi Rojko
Pomočnik vodje
Predstavnik organizatorja
Glavni sodnik

Datoteke:
Bližnjice

Rezultati turnirja:

Uvrstitev Ime Klub
1. Aljoša Roškar Biljard klub Pipipool.com
2. Martin Stajnko Biljard klub Pipipool.com
3. Boštjan Pemič Biljard klub Franky's pub
3. Kristijan Nikl Biljard klub Direkt
5. Blaž Savšek Zavod Advantis Premium
5. Marjan Bratič Biljard klub Break
5. Rok Količ Zavod Advantis Premium
5. Tomaž Benedičič Biljard klub Break
9. Jasmin Čaušević Biljard klub Break
9. Tomaž Varvaris Biljard klub Break
9. Vladimir Mikek Biljard klub Devetka Maribor
9. Žan Videc Biljard klub Devetka Maribor
13. Alex Kovačec Biljard klub Devetka Maribor
13. Branislav Rojko Biljard klub Gomes
13. Maks Benko Biljard klub Direkt
13. Svit Pavlinjek Biljard klub Direkt
17. Beno Messner Biljard klub Gomes
17. David Gradišnik Biljard klub Direkt
17. Domen Šinkovec Biljard klub Break
17. Klavdij Ferle Biljard klub Gomes
17. Maj Badovinac Biljard klub Direkt
17. Sašo Mežek Biljard klub Break

Seznam prijavljenih

Pozicija Ime Klub
1 Tomaž Benedičič Biljard klub Break
2 Marjan Bratič Biljard klub Break
3 Jasmin Čaušević Biljard klub Break
4 Sašo Mežek Biljard klub Break
5 Domen Šinkovec Biljard klub Break
6 Tomaž Varvaris Biljard klub Break
7 Alex Kovačec Biljard klub Devetka Maribor
8 Vladimir Mikek Biljard klub Devetka Maribor
9 Žan Videc Biljard klub Devetka Maribor
10 Maj Badovinac Biljard klub Direkt
11 Maks Benko Biljard klub Direkt
12 David Gradišnik Biljard klub Direkt
13 Kristijan Nikl Biljard klub Direkt
14 Svit Pavlinjek Biljard klub Direkt
15 Boštjan Pemič Biljard klub Franky's pub
16 Klavdij Ferle Biljard klub Gomes
17 Beno Messner Biljard klub Gomes
18 Branislav Rojko Biljard klub Gomes
19 Aljoša Roškar Biljard klub Pipipool.com
20 Martin Stajnko Biljard klub Pipipool.com
21 Rok Količ Zavod Advantis Premium
22 Blaž Savšek Zavod Advantis Premium
Lestvice
MESTO
IME
TOČKE
Matjaž Erčulj
4405
Mitja Gradišnik
3540
Klemen Gradišnik
2845
Jurij Potočnik
2465
Simon Tomažič
1955
Ogled celotne lestvice »
MESTO
IME
TOČKE
Bojan Uljan
830
Kristijan Nikl
760
Sašo Mežek
640
Rok Količ
630
Domen Šinkovec
440
Ogled celotne lestvice »
MESTO
IME
TOČKE
Alex Kovačec
1330
Blaž Rus
1135
Maks Benko
860
Branislav Rojko
855
Samir Mahmutović
680
Ogled celotne lestvice »
MESTO
IME
TOČKE
Alex Kovačec
1620
Blaž Rus
1525
David Gradišnik
1275
Ivan Kretov
1170
Maks Benko
860
Ogled celotne lestvice »
izdelava spletne strani Copyright © 2013 Biljardna zveza Slovenije