4. B turnir

Začetek turnirja: 25.02.2023 ob 10:00
Tip turnirja B turnir
Disciplina devetka
Lokacija Biljard klub Direkt
Rok za prijavo 24.02.2023 do 12:00h
Sistem tekmovanja Sistem dvojnega repasaša z izločilno skupino najboljših
Pravica do nastopa Vsi licencirani tekmovalci II. lige in nižje
Prijavnina
Kako se prijaviti Preko kluba na tekmovanja@biljardna-zveza.si
Nagrade
Št. nastopajočih
Vodja turnirja Mitja Gradišnik
Pomočnik vodje
Predstavnik organizatorja
Glavni sodnik

Bližnjice

Rezultati turnirja:

Uvrstitev Ime Klub
1. Matjaž Kozamernik Biljard klub Direkt
2. Maja Globočnik Biljard klub Osmica
3. Boštjan Obid BK Bistrc
3. Maj Badovinac Biljard klub Direkt
5. Matej Kovač Klub biljardistov Ljubljana
5. Peter Fijavž Biljard klub Celje
5. Svit Pavlinjek Biljard klub Direkt
5. Žiga Kovač Klub biljardistov Ljubljana
9. Branislav Rojko Biljard klub Gomes
9. Joško Kuhelj Biljard klub Hipodrom
9. Klemen Šorak Zavod Advantis Premium
9. Natalija Golob Biljard klub Osmica
13. Blaž Rus Biljard klub Direkt
13. Marjan Lesar Biljard klub Ljubljana
13. Robert Rednak Biljard klub Direkt
13. Vuk Strugar Biljard klub Direkt
17. Bian Dujić Biljard klub Celje
17. Blaž Rauter Biljard klub Direkt
17. David Gradišnik Biljard klub Direkt
17. Jožef Gatej Biljard klub Gomes
17. Martin Lampret Biljard klub Celje
17. Peter Drame Biljard klub Celje
17. Rok Količ Biljard klub Direkt
17. Tristan Šulek Biljard klub Ljubljana

Seznam prijavljenih

Pozicija Ime Klub
1 Peter Drame Biljard klub Celje
2 Bian Dujić Biljard klub Celje
3 Peter Fijavž Biljard klub Celje
4 Martin Lampret Biljard klub Celje
5 Maj Badovinac Biljard klub Direkt
6 David Gradišnik Biljard klub Direkt
7 Rok Količ Biljard klub Direkt
8 Matjaž Kozamernik Biljard klub Direkt
9 Svit Pavlinjek Biljard klub Direkt
10 Blaž Rauter Biljard klub Direkt
11 Robert Rednak Biljard klub Direkt
12 Blaž Rus Biljard klub Direkt
13 Vuk Strugar Biljard klub Direkt
14 Jožef Gatej Biljard klub Gomes
15 Branislav Rojko Biljard klub Gomes
16 Joško Kuhelj Biljard klub Hipodrom
17 Marjan Lesar Biljard klub Ljubljana
18 Tristan Šulek Biljard klub Ljubljana
19 Maja Globočnik Biljard klub Osmica
20 Natalija Golob Biljard klub Osmica
21 Boštjan Obid BK Bistrc
22 Matej Kovač Klub biljardistov Ljubljana
23 Žiga Kovač Klub biljardistov Ljubljana
24 Klemen Šorak Zavod Advantis Premium
Lestvice
MESTO
IME
TOČKE
Roberto Bartol
950
Matjaž Erčulj
680
Maj Badovinac
485
Maks Benko
485
Aleš Mandič
345
Ogled celotne lestvice »
MESTO
IME
TOČKE
Aleksander Raišič
300
Svit Pavlinjek
210
Maja Globočnik
145
Matej Brajkovič
145
Bor Vrščaj
100
Ogled celotne lestvice »
MESTO
IME
TOČKE
Peter Drame
500
Marko Hočevar
335
Aleksander Mavrič
225
Tomaž Varvaris
225
Aleš Rutar
180
Ogled celotne lestvice »
MESTO
IME
TOČKE
Tristan Šulek
500
Maj Badovinac
335
David Gradišnik
225
Svit Pavlinjek
225
Blaž Rus
150
Ogled celotne lestvice »
izdelava spletne strani Copyright © 2013 Biljardna zveza Slovenije