4. C turnir

Začetek turnirja: 12.09.2020 ob 10:00
Tip turnirja C turnir
Disciplina desetka
Lokacija Biljard klub 9 Maribor
Rok za prijavo 11.09.2020 do 12:00h
Sistem tekmovanja Sistem kvalifikacijskih skupin z izločilno skupino najboljših osem
Pravica do nastopa Vsi licencirani tekmovalci III. lige in mladinci
Prijavnina
Kako se prijaviti Prijave preko kluba na tekmovanja@biljardna-zveza.si
Nagrade
Št. nastopajočih 13
Vodja turnirja Sand Rojko
Pomočnik vodje
Predstavnik organizatorja
Glavni sodnik

Datoteke:
Bližnjice

Rezultati turnirja:

Uvrstitev Ime Klub
1. Maks Benko Biljard klub Direkt
2. Branislav Rojko Biljard klub Gomes
3. Alex Kovačec Biljard klub Devetka Maribor
3. Blaž Rus Biljard klub Direkt
5. Luka Zorman Biljard klub Direkt
5. Svit Pavlinjek Biljard klub Direkt
7. Aljoša Hodnik Biljard klub Gomes
7. Maj Badovinac Biljard klub Direkt
9. David Gradišnik Biljard klub Direkt
9. Luka Hodnik Biljard klub Gomes
9. Nastja Krevs Biljard klub Hipodrom
9. Tomaž Rus Biljard klub Direkt
13. Kitty Mikek Biljard klub Devetka Maribor

Seznam prijavljenih

Pozicija Ime Klub
1 Alex Kovačec Biljard klub Devetka Maribor
2 Kitty Mikek Biljard klub Devetka Maribor
3 Maj Badovinac Biljard klub Direkt
4 Maks Benko Biljard klub Direkt
5 David Gradišnik Biljard klub Direkt
6 Svit Pavlinjek Biljard klub Direkt
7 Blaž Rus Biljard klub Direkt
8 Tomaž Rus Biljard klub Direkt
9 Luka Zorman Biljard klub Direkt
10 Aljoša Hodnik Biljard klub Gomes
11 Luka Hodnik Biljard klub Gomes
12 Branislav Rojko Biljard klub Gomes
13 Nastja Krevs Biljard klub Hipodrom
Lestvice
MESTO
IME
TOČKE
Matjaž Erčulj
4405
Mitja Gradišnik
3540
Klemen Gradišnik
2845
Jurij Potočnik
2465
Simon Tomažič
1955
Ogled celotne lestvice »
MESTO
IME
TOČKE
Bojan Uljan
830
Kristijan Nikl
760
Sašo Mežek
640
Rok Količ
630
Domen Šinkovec
440
Ogled celotne lestvice »
MESTO
IME
TOČKE
Alex Kovačec
1330
Blaž Rus
1135
Maks Benko
860
Branislav Rojko
855
Samir Mahmutović
680
Ogled celotne lestvice »
MESTO
IME
TOČKE
Alex Kovačec
1620
Blaž Rus
1525
David Gradišnik
1275
Ivan Kretov
1170
Maks Benko
860
Ogled celotne lestvice »
izdelava spletne strani Copyright © 2013 Biljardna zveza Slovenije