5. A turnir

Začetek turnirja: 23.04.2022 ob 10:00
Tip turnirja A turnir
Disciplina desetka
Lokacija Biljard klub Direkt
Rok za prijavo 22.04.2022 do 12:00h
Sistem tekmovanja Sistem dvojnega repasaša z izločilno skupino najboljših
Pravica do nastopa Vsi licencirani tekmovalci I. lige in nižje
Prijavnina
Kako se prijaviti Preko kluba na tekmovanja@biljardna-zveza.si
Nagrade
Št. nastopajočih
Vodja turnirja Klavdij Ferle
Pomočnik vodje
Predstavnik organizatorja
Glavni sodnik

Bližnjice

Rezultati turnirja:

Uvrstitev Ime Klub
1. Denis Kragolnik Biljard klub Celje
2. Boštjan Satler Biljard klub Devetka Maribor
3. Maks Benko Biljard klub Direkt
3. Simon Tomažič BK Bistrc
5. Ana Gradišnik BK Bistrc
5. Matteo Percoco Biljard klub Il Snookers
5. Mitja Gradišnik Biljard klub Direkt
5. Roberto Bartol BK Bistrc
9. Aleš Kokalj Biljard klub Gomes
9. Blaž Kolenc Biljard klub Osmica
9. Damjan Kerep Biljard klub Osmica
9. Francesca Garlatti Biljard klub Direkt
9. Matjaž Erčulj Biljard klub Ljubljana
9. Miha Zajc Klub biljardistov Ljubljana
9. Peter Fijavž Biljard klub Celje
9. Sašo Mežek Biljard klub Osmica
17. Giacomo Giorgetti Biljard klub Direkt
17. Gorazd Žužek Klub biljardistov Ljubljana
17. Mark Metelko Biljard klub Direkt
17. Miha Rihtaršič Biljard klub Pipipool.com
21. David Gradišnik Biljard klub Direkt
21. Maj Badovinac Biljard klub Direkt
21. Natalija Golob Biljard klub Osmica
21. Tomaž Benedičič Biljard klub Osmica
25. Boštjan Obid BK Bistrc
25. Marjan Bratič Biljard klub Ljubljana
25. Robert Rednak Biljard klub Direkt

Seznam prijavljenih

Pozicija Ime Klub
1 Peter Fijavž Biljard klub Celje
2 Denis Kragolnik Biljard klub Celje
3 Boštjan Satler Biljard klub Devetka Maribor
4 Maj Badovinac Biljard klub Direkt
5 Maks Benko Biljard klub Direkt
6 Francesca Garlatti Biljard klub Direkt
7 Giacomo Giorgetti Biljard klub Direkt
8 David Gradišnik Biljard klub Direkt
9 Mitja Gradišnik Biljard klub Direkt
10 Mark Metelko Biljard klub Direkt
11 Robert Rednak Biljard klub Direkt
12 Aleš Kokalj Biljard klub Gomes
13 Matteo Percoco Biljard klub Il Snookers
14 Marjan Bratič Biljard klub Ljubljana
15 Matjaž Erčulj Biljard klub Ljubljana
16 Tomaž Benedičič Biljard klub Osmica
17 Natalija Golob Biljard klub Osmica
18 Damjan Kerep Biljard klub Osmica
19 Blaž Kolenc Biljard klub Osmica
20 Sašo Mežek Biljard klub Osmica
21 Miha Rihtaršič Biljard klub Pipipool.com
22 Roberto Bartol BK Bistrc
23 Ana Gradišnik BK Bistrc
24 Boštjan Obid BK Bistrc
25 Simon Tomažič BK Bistrc
26 Miha Zajc Klub biljardistov Ljubljana
27 Gorazd Žužek Klub biljardistov Ljubljana
Lestvice
MESTO
IME
TOČKE
Denis Kragolnik
6060
Matjaž Erčulj
5110
Ana Gradišnik
3695
Mitja Gradišnik
3505
Maks Benko
3090
Ogled celotne lestvice »
MESTO
IME
TOČKE
Maks Benko
2485
Miha Vičič Šnajdar
1405
Boštjan Obid
1235
Davor Polak
915
Klemen Šorak
785
Ogled celotne lestvice »
MESTO
IME
TOČKE
Maj Badovinac
1535
Blaž Rus
1415
Marjan Bratič
1275
Svit Pavlinjek
940
Tomaž Varvaris
775
Ogled celotne lestvice »
MESTO
IME
TOČKE
Maks Benko
1000
Maj Badovinac
485
Svit Pavlinjek
450
Blaž Rus
375
Miha Vičič Šnajdar
335
Ogled celotne lestvice »
izdelava spletne strani Copyright © 2013 Biljardna zveza Slovenije