5. A turnir

Začetek turnirja: 22.04.2023 ob 10:00
Tip turnirja A turnir
Disciplina desetka
Lokacija
Rok za prijavo 21.04.2023 do 12:00h
Sistem tekmovanja Sistem dvojnega repasaša z izločilno skupino najboljših
Pravica do nastopa Vsi licencirani tekmovalci II. lige in nižje
Prijavnina
Kako se prijaviti Preko kluba na tekmovanja@biljardna-zveza.si
Nagrade
Št. nastopajočih
Vodja turnirja
Pomočnik vodje
Predstavnik organizatorja
Glavni sodnik

Bližnjice

Rezultati turnirja:

Uvrstitev Ime Klub
1. Maks Benko Biljard klub Direkt
2. Denis Kragolnik Biljard klub Celje
3. Blaž Kolenc Biljard klub Osmica
3. Roberto Bartol BK Bistrc
5. Boštjan Satler Biljard klub Devetka Maribor
5. Franci Čučnik Klub biljardistov Ljubljana
5. Matjaž Erčulj Biljard klub Ljubljana
5. Mitja Gradišnik Biljard klub Direkt
9. Ana Gradišnik BK Bistrc
9. Bojan Uljan BK Bistrc
9. Matjaž Kozamernik Biljard klub Direkt
9. Simon Tomažič BK Bistrc
13. Jožef Gatej Biljard klub Gomes
13. Kristijan Gavez Biljard klub Gomes
13. Miha Vičič Šnajdar BK Bistrc
13. Rok Količ Biljard klub Direkt
17. Bor Vrščaj Biljard klub Hipodrom
17. Boštjan Obid BK Bistrc
17. Goran Delić Biljard klub Direkt
17. Maj Badovinac Biljard klub Direkt
17. Mark Metelko Biljard klub Direkt
17. Matej Brajkovič Klub biljardistov Ljubljana
17. Svit Pavlinjek Biljard klub Direkt
17. Tristan Šulek Biljard klub Ljubljana
25. Dominik Steržaj Biljard klub Celje
25. Kristijan Husič Biljard klub Hipodrom

Seznam prijavljenih

Pozicija Ime Klub
1 Denis Kragolnik Biljard klub Celje
2 Dominik Steržaj Biljard klub Celje
3 Boštjan Satler Biljard klub Devetka Maribor
4 Maj Badovinac Biljard klub Direkt
5 Maks Benko Biljard klub Direkt
6 Goran Delić Biljard klub Direkt
7 Mitja Gradišnik Biljard klub Direkt
8 Rok Količ Biljard klub Direkt
9 Matjaž Kozamernik Biljard klub Direkt
10 Mark Metelko Biljard klub Direkt
11 Svit Pavlinjek Biljard klub Direkt
12 Jožef Gatej Biljard klub Gomes
13 Kristijan Gavez Biljard klub Gomes
14 Kristijan Husič Biljard klub Hipodrom
15 Bor Vrščaj Biljard klub Hipodrom
16 Matjaž Erčulj Biljard klub Ljubljana
17 Tristan Šulek Biljard klub Ljubljana
18 Blaž Kolenc Biljard klub Osmica
19 Roberto Bartol BK Bistrc
20 Ana Gradišnik BK Bistrc
21 Boštjan Obid BK Bistrc
22 Simon Tomažič BK Bistrc
23 Bojan Uljan BK Bistrc
24 Miha Vičič Šnajdar BK Bistrc
25 Matej Brajkovič Klub biljardistov Ljubljana
26 Franci Čučnik Klub biljardistov Ljubljana
Lestvice
MESTO
IME
TOČKE
Maks Benko
2535
Maj Badovinac
1495
Matjaž Erčulj
1415
Roberto Bartol
1200
Svit Pavlinjek
915
Ogled celotne lestvice »
MESTO
IME
TOČKE
Aleksander Raišič
510
Aleš Mandič
370
Svit Pavlinjek
310
Martin Lampret
245
Matej Brajkovič
215
Ogled celotne lestvice »
MESTO
IME
TOČKE
Marko Hočevar
1090
Peter Drame
885
Tomaž Varvaris
725
Dejan Arnavtovič
455
Stane Jelačin
410
Ogled celotne lestvice »
MESTO
IME
TOČKE
Maj Badovinac
835
Tristan Šulek
680
Svit Pavlinjek
580
Blaž Rus
405
David Gradišnik
405
Ogled celotne lestvice »
izdelava spletne strani Copyright © 2013 Biljardna zveza Slovenije