5. B turnir

Začetek turnirja: 16.04.2022 ob 10:00
Tip turnirja B turnir
Disciplina desetka
Lokacija Biljard klub Direkt
Rok za prijavo 15.04.2022 do 12:00h
Sistem tekmovanja Sistem dvojnega repasaša z izločilno skupino najboljših
Pravica do nastopa Vsi licencirani tekmovalci II. lige in nižje
Prijavnina
Kako se prijaviti Preko kluba na tekmovanja@biljardna-zveza.si
Nagrade
Št. nastopajočih
Vodja turnirja Klavdij Ferle
Pomočnik vodje
Predstavnik organizatorja
Glavni sodnik

Bližnjice

Rezultati turnirja:

Uvrstitev Ime Klub
1. Maks Benko Biljard klub Direkt
2. Peter Fijavž Biljard klub Celje
3. Boštjan Obid BK Bistrc
3. Klemen Šorak Zavod Advantis Premium
5. Davor Polak Biljard klub Hipodrom
5. Marjan Bratič Biljard klub Ljubljana
5. Miha Rihtaršič Biljard klub Pipipool.com
5. Natalija Golob Biljard klub Osmica
9. Francesca Garlatti Biljard klub Direkt
9. Maj Badovinac Biljard klub Direkt
9. Robert Rednak Biljard klub Direkt
9. Vuk Strugar Biljard klub Direkt
13. Bor Vrščaj Biljard klub Hipodrom
13. Kristijan Husič Biljard klub Hipodrom
13. Rok Količ Biljard klub Direkt
13. Tomaž Varvaris Biljard klub Ljubljana
17. Blaž Savšek Zavod Advantis Premium
17. David Gradišnik Biljard klub Direkt
17. Dejan Arnavtovič Biljard klub Osmica
17. Maja Globočnik Biljard klub Break
17. Mark Metelko Biljard klub Direkt
17. Miha Vičič Šnajdar BK Bistrc
17. Svit Pavlinjek Biljard klub Direkt

Seznam prijavljenih

Pozicija Ime Klub
1 Maja Globočnik Biljard klub Break
2 Peter Fijavž Biljard klub Celje
3 Maj Badovinac Biljard klub Direkt
4 Maks Benko Biljard klub Direkt
5 Francesca Garlatti Biljard klub Direkt
6 David Gradišnik Biljard klub Direkt
7 Rok Količ Biljard klub Direkt
8 Mark Metelko Biljard klub Direkt
9 Svit Pavlinjek Biljard klub Direkt
10 Robert Rednak Biljard klub Direkt
11 Vuk Strugar Biljard klub Direkt
12 Kristijan Husič Biljard klub Hipodrom
13 Davor Polak Biljard klub Hipodrom
14 Bor Vrščaj Biljard klub Hipodrom
15 Marjan Bratič Biljard klub Ljubljana
16 Tomaž Varvaris Biljard klub Ljubljana
17 Dejan Arnavtovič Biljard klub Osmica
18 Natalija Golob Biljard klub Osmica
19 Miha Rihtaršič Biljard klub Pipipool.com
20 Boštjan Obid BK Bistrc
21 Miha Vičič Šnajdar BK Bistrc
22 Blaž Savšek Zavod Advantis Premium
23 Klemen Šorak Zavod Advantis Premium
Lestvice
MESTO
IME
TOČKE
Denis Kragolnik
6060
Matjaž Erčulj
5110
Ana Gradišnik
3695
Mitja Gradišnik
3505
Maks Benko
3090
Ogled celotne lestvice »
MESTO
IME
TOČKE
Maks Benko
2485
Miha Vičič Šnajdar
1405
Boštjan Obid
1235
Davor Polak
915
Klemen Šorak
785
Ogled celotne lestvice »
MESTO
IME
TOČKE
Maj Badovinac
1535
Blaž Rus
1415
Marjan Bratič
1275
Svit Pavlinjek
940
Tomaž Varvaris
775
Ogled celotne lestvice »
MESTO
IME
TOČKE
Maks Benko
1000
Maj Badovinac
485
Svit Pavlinjek
450
Blaž Rus
375
Miha Vičič Šnajdar
335
Ogled celotne lestvice »
izdelava spletne strani Copyright © 2013 Biljardna zveza Slovenije