5. B turnir
Začetek turnirja: |
15.04.2023 ob 10:00 |
Tip turnirja |
B turnir |
Disciplina |
desetka |
Lokacija |
|
Rok za prijavo |
14.04.2023 do 00:00h |
Sistem tekmovanja |
Sistem dvojnega repasaša z izločilno skupino najboljših |
Pravica do nastopa |
Vsi licencirani tekmovalci II. lige in nižje |
Prijavnina |
|
Kako se prijaviti |
Preko kluba na tekmovanja@biljardna-zveza.si |
Nagrade |
|
Št. nastopajočih |
|
Vodja turnirja |
|
Pomočnik vodje |
|
Predstavnik organizatorja |
|
Glavni sodnik |
|
Bližnjice
Rezultati turnirja:
Uvrstitev |
Ime |
Klub |
1.
|
Klemen Šorak
|
Zavod Advantis Premium
|
2.
|
Maj Badovinac
|
Biljard klub Direkt
|
3.
|
Boštjan Obid
|
BK Bistrc
|
3.
|
Peter Fijavž
|
Biljard klub Celje
|
5.
|
Goran Delić
|
Biljard klub Direkt
|
5.
|
Kristijan Husič
|
Biljard klub Hipodrom
|
5.
|
Maja Globočnik
|
Biljard klub Osmica
|
5.
|
Natalija Golob
|
Biljard klub Osmica
|
9.
|
Blaž Bižal
|
Biljard klub Osmica
|
9.
|
Marjan Lesar
|
Biljard klub Ljubljana
|
9.
|
Marko Hočevar
|
Biljard klub Direkt
|
9.
|
Peter Drame
|
Biljard klub Celje
|
9.
|
Robert Rednak
|
Biljard klub Direkt
|
9.
|
Svit Pavlinjek
|
Biljard klub Direkt
|
9.
|
Tomaž Varvaris
|
Biljard klub Ljubljana
|
9.
|
Žiga Kovač
|
Klub biljardistov Ljubljana
|
17.
|
Bian Dujić
|
Biljard klub Celje
|
17.
|
Branislav Rojko
|
Biljard klub Gomes
|
17.
|
David Slaček
|
Biljard klub Gomes
|
17.
|
Denis Jasnič
|
Biljard klub Direkt
|
17.
|
Martin Lampret
|
Biljard klub Celje
|
17.
|
Matej Kovač
|
Klub biljardistov Ljubljana
|
17.
|
Matjaž Kozamernik
|
Biljard klub Direkt
|
17.
|
Vuk Strugar
|
Biljard klub Direkt
|
25.
|
Bor Verščaj
|
Biljard klub Hipodrom
|
25.
|
Janez Kočar
|
Biljard klub Osmica
|
25.
|
Luka Jerina
|
Biljard klub Direkt
|
25.
|
Marjan Bratič
|
Biljard klub Ljubljana
|
25.
|
Rok Količ
|
Biljard klub Direkt
|
Seznam prijavljenih
Pozicija |
Ime |
Klub |
1
|
Peter Drame
|
Biljard klub Celje
|
2
|
Bian Dujić
|
Biljard klub Celje
|
3
|
Peter Fijavž
|
Biljard klub Celje
|
4
|
Martin Lampret
|
Biljard klub Celje
|
5
|
Maj Badovinac
|
Biljard klub Direkt
|
6
|
Goran Delić
|
Biljard klub Direkt
|
7
|
Marko Hočevar
|
Biljard klub Direkt
|
8
|
Denis Jasnič
|
Biljard klub Direkt
|
9
|
Luka Jerina
|
Biljard klub Direkt
|
10
|
Rok Količ
|
Biljard klub Direkt
|
11
|
Matjaž Kozamernik
|
Biljard klub Direkt
|
12
|
Svit Pavlinjek
|
Biljard klub Direkt
|
13
|
Robert Rednak
|
Biljard klub Direkt
|
14
|
Vuk Strugar
|
Biljard klub Direkt
|
15
|
Branislav Rojko
|
Biljard klub Gomes
|
16
|
David Slaček
|
Biljard klub Gomes
|
17
|
Kristijan Husič
|
Biljard klub Hipodrom
|
18
|
Bor Verščaj
|
Biljard klub Hipodrom
|
19
|
Marjan Bratič
|
Biljard klub Ljubljana
|
20
|
Marjan Lesar
|
Biljard klub Ljubljana
|
21
|
Tomaž Varvaris
|
Biljard klub Ljubljana
|
22
|
Blaž Bižal
|
Biljard klub Osmica
|
23
|
Maja Globočnik
|
Biljard klub Osmica
|
24
|
Natalija Golob
|
Biljard klub Osmica
|
25
|
Janez Kočar
|
Biljard klub Osmica
|
26
|
Boštjan Obid
|
BK Bistrc
|
27
|
Matej Kovač
|
Klub biljardistov Ljubljana
|
28
|
Žiga Kovač
|
Klub biljardistov Ljubljana
|
29
|
Klemen Šorak
|
Zavod Advantis Premium
|